Přejít k hlavnímu obsahu

Finanční horoskop na září: Jak na tom bude vaše znamení zvěrokruhu? Nejlépe se povede Blížencům nebo Váhám

Chtěli byste vědět, jak na tom v září bude vaše znamení zvěrokruhu, co se týče financí a kariéry? Zjistěte, co vás čeká v těchto oblastech. Je vám vesmír nakloněn a přinese vám blahobyt, nebo vás v září čeká spíše utahování opasků?

Beran

V září ovlivněném Sluncem v Panně byste si měli srovnat priority. Berani jsou horké hlavy, které chtějí mít vše hned, uvědomte si, že cesta za úspěchem bývá obvykle spíše maraton než sprint. Pokud vás vaše práce ovšem ubíjí, nadešel čas na změnu.

Býk

Dvakrát měř, jednou řež – to pro vás platí v září ohledně kariéry a peněz. Dobře si rozmyslete, zda budete provádět i sebemenší změny. Budete hodně zaneprázdnění prací, což vám v budoucnu může přinést vyšší zisky.

Blíženci

Září je skvělým měsícem, kdy „rozhodit sítě“, a získat tak nové kontakty v obchodu i zaměstnání. V období Panny vládne planeta Merkur, která je i vaší planetou. Budete jen sršet dobrými nápady a uspět a vydělat peníze bude snazší než kdy jindy.

Mohlo by se vám líbit

Horoskop: Milostné září čeká rovnou na čtyři znamení zvěrokruhu. Berani i Váhy mají vyhráno

Pro tato čtyři znamení zvěrokruhu se blíží milostné dny během září. Žhavé flirtování, romantické hodiny a spousta něžností: čtyři znamení zvěrokruhu se mohou v září těšit na měsíc plný lásky a vášně. Patříte sem i vy?
svetzeny.cz

Rak

Celé vaše září silně ovlivní karma. Proto buďte štědří, vrátí se vám to v budoucnu – a nebude to trvat dlouho. Vstřícní byste měli být i v práci, opět platí, že každý dobrý skutek se počítá. Tento měsíc oplýváte sebevědomím a dobrými nápady, proto je čas na zásadní kroky v kariéře i financích.

Lev

Nadešel čas popřemýšlet o tom, jak zacházíte se svými penězi, udělejte si soukromý „audit“. Jsou určitě možnosti, kde uspořit či do čeho investovat. Se změnami týkajícími se peněz počkejte do 7. října.

Panna

Stejně jako Lvi, i vy byste se měli zamyslet nad svým rozpočtem. Emoce stranou, praktičnost je vaše silná stránka, tak vše spočítejte. Tento měsíc byste měli provést veškeré potřebné změny, které se týkají peněz.

Váhy

Váhy jsou jedním ze znamení, kterým se by se mělo extrémně finančně i kariérně dařit v měsíci září. Zvláště na konci měsíce máte šanci realizovat své největší a nejbláznivější sny, možná se vám povede splnit si cíl, který byl do té doby v nedohlednu.

Štír

V září dle hvězd navážete cenné kontakty s mocnými lidmi. Největšího úspěchu máte šanci dosáhnout kolem 22. září, na tuto dobu plánujte prezentace důležitých projektů, obchodní schůzky či pohovory.

Mohlo by se vám líbit

Rituály při úplňku, které vám mohou změnit život: Přivolejte si lásku nebo si vyčarujte peníze

Létu v září definitivně odzvoní, blíží se barevný podzim, ve kterém se toho může také mnoho stát. Úplněk padá na 10.září a tím, že je velmi blízko podzimní rovnodennosti, tak jde o poslední velkou lunaci tohoto léta.
svetzeny.cz

Střelec

Tento měsíc se pro vás může měnit hodně věcí ohledně kariéry a peněz. Možná úplně sejdete z již vyšlapané cesty, a vydáte se zcela novým směrem do neznáma. Budete mít spoustu energie a motivace. Patříte mezi tři znamení zvěrokruhu, kterým se bude finančně dařit nejlépe.

Kozoroh

V září se možná budete obávat o své finance či jistoty, ale dle astrologie je vám vesmír nakloněn. Měli byste na tom tento měsíc být dobře, co se týče peněz. Horší situace ohledně rozpočtu nastane dle hvězd jen pro ty, kteří nově začnou studovat.

Vodnář

Často sníte o tom, co byste v životě chtěli dokázat, jste vizionář, který má spoustu nápadů. V září se pusťte do akce, není na co čekat. Z hlediska astrologie je tento měsíc příznivý pro realizaci vašich snů. Povýšení či vyšší zisky vám budou v budoucnu odměnou.

Ryby

Tento měsíc budete svolní ke změnám v kariérním životě, i co se týče hospodaření s penězi. Nebudete se bát udělat krok do neznáma a zkusit například nové zaměstnání. Zaměříte se přitom na své nitro a to, co skutečně chcete dělat.

Zdroj článku