Přejít k hlavnímu obsahu

Elizabeth Taylor a její muži: Vdala se osmkrát. Nejšťastnější byla s mužem, který tragicky zemřel

Elizabeth Taylor byla bezpochyby jednou z nejslavnějších a nejkrásnějších hereček své doby. Zajímavější než její filmová kariéra je však její milostný život. Vdaná byla celkem osmkrát a pokaždé věřila, že se dočká své pohádky se šťastným koncem. To se ale nikdy nestalo.

Na nezájem mužů si nemohla stěžovat

Elizabeth Taylor kdysi bývala velkou hvězdou. Tou se stala v relativně mladém věku, už v 17 letech ji znala celá Amerika. Zajímavější než její filmová dráha je ale její milostný život. Herečka byla vdaná celkem osmkrát, za Richarda Burtona se dokonce provdala dvakrát. Na nezájem mužů si opravdu stěžovat nemohla. Točili se kolem ní bohatí podnikatelé i slavní herci. Její první velkou láskou byl syn hoteliéra Conrad „Nicky“ Hilton, prastrýc Paris Hilton. Velkolepá veselka se konala v Los Angeles. Nebyl to první bohatý muž, se kterým měla vážný vztah, v minulosti chodila s miliardářem Billem Pawleym. Manželství se však rozpadlo, a rok nato si Elizabeth Taylor vzala britského herce Michaela Wildinga. Tomu herečka porodila dva syny. Manželství se časem ocitlo v problémech kvůli tomu, že hvězda Elizabeth raketově stoupala. Nakonec následoval rozvod.

Celebrity a jejich děti ve stejném věku: Dcera Kate Winslet zdědila maminčiny rysy, Jude Law se synem jsou k nerozeznání

Podívejte se, jak vypadají celebrity a jejich děti ve stejném věku. Kdo si je podobný se svým potomkem snad až k nerozeznání a které děti se naopak svým slavným rodičům moc nepodobají? Ve videu jsou k vidění Kate Winslet s dcerou, Jude Law se synem a další celebrity.
svetzeny.cz

Nejšťastnější byla s mužem, který tragicky zemřel

K překvapení všech Elizabeth Taylor nečekala a měsíc po rozvodu následovala další veselka. Tentokrát s producentem Mikem Toddem, se kterým čekala dítě. O Toddovi bylo známo, že si Elizabeth hýčkal, ať už šperky či dovozem výtečných lahůdek. Bohužel jejich láska měla tragický konec. Pár měl společně vycestovat, ale Elizabeth se nachladila, a tak jel Mike Todd sám. Bohužel došlo k letecké havárii, kterou nepřežil. Později na něj herečka s láskou vzpomínala.

Zobrazit příspěvek na Instagramu
Nejšťastnější jsem byla s Mikem Toddem.

Elizabeth Taylor se však ze ztráty manžela brzy vzpamatovala. Náplastí na bolest se stal její další manžel, Eddie Fisher. Byl to Mikeův blízký přítel, dokonce byl jemu a Elizabeth na svatbě za svědka. Tou dobou byl ženatý s Debbie Reynolds, tu však kvůli románku se slavnou herečkou opustil. Ačkoliv Elizabeth v zamilovaném opojení prohlašovala, že „jejich líbánky budou trvat 40 let“, nakonec manželství vydrželo jenom pět let.

Průšvih v královské rodině: Kate a William mají potíže kvůli cestování ve vrtulníku, které královna Alžběta zatrhla

Zdá se, že Harry není jediný, kdo dělá maléry v královské rodině. Průšvih má nyní Kate a William. Co provedli?
svetzeny.cz

Vdala se celkem osmkrát

Zde však výčet manželství zdaleka nekončí. Následuje muž, kterého si vzala dokonce dvakrátherec Richard Burton. S tím si zahrála ve svém snad nejslavnějším filmu Kleopatra.

Když jsem ho viděla na natáčení Kleopatry, zamilovala jsem se a od té doby ho miluji prakticky celý svůj dospělý život.
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Je ironií osudu, že poté, co si spolu v roce 1973 zahráli v televizním filmu Rozveďte jeho, rozveďte ji, se o rok později skutečně rozvedli. O necelý rok později už byli ale zase svoji. Byl to přesně ten typ páru, který nemůže být spolu, ale ani bez sebe. Často se hádali a zase usmiřovali. Nakonec šli ale přece jenom od sebe. Posléze se Elizabeth Taylor znovu provdala, za politika Johna Warnera. Klapalo jim to i přes rozdílné politické názory. Ač jim manželství nevydrželo, zůstali blízkými přáteli až do hereččiny smrti v roce 2011. Jejím posledním manželem byl Larry Fortensky, dělník, se kterým se poznala během pobytu na klinice. Vzali se na ranči Michaela Jacksona. Larry však velmi špatně nesl pozornost médií, proto i toto manželství skončilo neúspěchem.

Zdroj: Biography