Přejít k hlavnímu obsahu

DEJTE PLETI NAPÍT: ODMĚNÍ VÁS!

Naše pleť je donnodenně vystavována nepříznivým vlivům okolí, které jí ubírají vláhu a v tomto důsledku ji mohou připravit o zářivý vzhled. Kosmetika NEUTROGENA® ale přichází s řešením...

Nejde přitom jen o pokožku obličeje, i když ta je bezesporu zátěži vystavena nejvíce. Pečovat byste měla komplexně o celé tělo a volbou vhodných přípravků, které vaší pokožku okamžitě hydratují, to samozřejmě začíná...

ZAMKNE A NEPUSTÍ

Vyzkoušet můžete například hydratační řadu NEUTROGENA® Hydro Boost®. Obsahuje jedinečné složení, jehož součástí je kyselina hyaluronová. Právě díky ní se vláha uzamkne uvnitř pleti a bude se uvolňovat během dne postupně. Pleť tak zůstane zdravá a krásná.

Produkty v péči o pleť pomáhají díky unikátnímu komplexu s kyselinou hyaluronovou udržovat pokožku hydratovanou po celý den a zanechávají ji pružnou a vláčnou. Pleťová řada Hydro Boost® nabízí kompletní péči v čištění pleti, hydrataci, odlíčení i noční regeneraci. Můžete si koupit inovativní čisticí gel, pleťový i oční krém, masku, peeling nebo třeba odličovací mléko.

PÉČE O TĚLO - NEZAPOMÍNAT!

V péči o tělo najdete krém na ruce, tělové mléko i tělový balzám. Jejich lehké gelové složení s kyselinou hyaluronovou je osvěžující a mimořádně rychle se vstřebává. Vylepšuje vzhled pokožky, která je pak pružnější a zářivější. Celá řada byla testována pod dermatologickým dohledem a je vhodná i pro citlivou pokožku.