Přejít k hlavnímu obsahu

I pleť má svoje potřeby: Toto jí udělá na podzim dobře

Info ikona

Podzim je přechodným obdobím mezi dvěma extrémními sezónami: létem a zimou. Víte, jak pleť připravit na přicházející mrznoucí měsíce?

Na podzim nepociťujeme únavu jen my, ale i naše pokožka. Důvodem je působení letních slunečních paprsků, chlorované či mořské vody. Je čas to napravit - zvenku i zevnitř. Podzim je nevhodnější sezónou pro návrat ke zdravému životnímu stylu. Přeci jen je snadnější přijímat pestré, výživově bohaté pokrmy nyní, než v létě, kdy jste neustále vystavena pokušení. Vhodnou stravu doplňte dostatečným pitným režimem a vaše pleť bude brzy opět zářit.

Vaše denní rutina

Na vyčištěnou, osušenou pleť nanášejte každé ráno a večer denní či noční krém, na citlivou oblast kolem očí použijte speciální péči v podobě očního krému. Pokud je vaše pokožka extrémně vysušená a unavená, používejte jednou denně namísto krému, případně pod něj, pleťové sérum či olej, jež podpoří účinnost krému a dodá pleti hloubkovou výživu.

Řada Nutri Gold pleť rychle vzpruží

Máme ozkoušeno

Řada Nutri Gold od L’Oréal Paris je určena pro intenzivní výživu pleti a je obohacená o mateří kašičku, vzácné oleje a zpevňující Pro-Calcium. Kromě základních produktů pleťové péče nabízí také krémy využívající mimořádnou sílu esenciálních olejů pro dokonalou výživu a hydrataci se smyslnou vůní. Posledním přírůstkem řady je vyživující denní krém s výtažky z pivoňky pro obnovu narůžovělého vzhledu pokožky. Vyzkoušejte je, nebudete litovat!