Přejít k hlavnímu obsahu

Chcete vařit jako šéfkuchař? Víme, co potřebujete

Vaříte a pečete rádi a často? Pak určitě oceníte pomoc výkonného kuchyňského robota.

Neobyčejný výkon pro dokonalá těsta

Přemýšlíte, jaký robot zvládne všechno, co od něj očekáváte? Zkuste robot Bosch MUM58M59 s motorem o výkonu 1000 W, který snadno zpracuje velké množství surovin. Těsto vám připraví až z kila mouky a dalších přísad. Objemná nerezová mísa a 3D planetární míchání s jedinečným pohybem ve třech směrech zároveň vám zaručí, že ať už potřebujete umíchat těsto na piškotový dort nebo kynuté těsto, bude to naprosto precizně.

Nejlepší pomocník v kuchyni

Jednoduchá obsluha

Robot má řadu inovací, který vám ulehčí veškerou práci. Inovativní systém Easy ArmLift se zapíná stiskem tlačítka a pomáhá při zvedání multifunkčního ramene, což usnadňuje a urychluje plnění mísy i výměnu nástrojů na zpracovávání těsta. Uvítáte určitě i automatickou parkovací pozici. Multifunkční rameno má tři stupně pohonu v rozdílných polohách.

Multifunkční pomocník

Robota můžete využít při řadě příležitostí. V příslušenství najdete profesionální cukrářskou sadu (míchací metla se silikonovým okrajem, šlehací metla celokovová s nastavitelnou výškou, hnětací hák s ochranou převodovky), průběhový krouhač s kotouči na krouhání, strouhání a krájení, mixér, masomlýnek nebo lis na citrusy. Brzy zjistíte, že bez něj byste se v kuchyni cítili ztracení. 

Více informací na http://www.bosch-home.com/cz