Chcete vařit jako šéfkuchař? Víme, co potřebujete

Neobyčejný výkon pro dokonalá těsta

Přemýšlíte, jaký robot zvládne všechno, co od něj očekáváte? Zkuste robot Bosch MUM58M59 s motorem o výkonu 1000 W, který snadno zpracuje velké množství surovin. Těsto vám připraví až z kila mouky a dalších přísad. Objemná nerezová mísa a 3D planetární míchání s jedinečným pohybem ve třech směrech zároveň vám zaručí, že ať už potřebujete umíchat těsto na piškotový dort nebo kynuté těsto, bude to naprosto precizně.

Jednoduchá obsluha

Robot má řadu inovací, který vám ulehčí veškerou práci. Inovativní systém Easy ArmLift se zapíná stiskem tlačítka a pomáhá při zvedání multifunkčního ramene, což usnadňuje a urychluje plnění mísy i výměnu nástrojů na zpracovávání těsta. Uvítáte určitě i automatickou parkovací pozici. Multifunkční rameno má tři stupně pohonu v rozdílných polohách.

Multifunkční pomocník

Robota můžete využít při řadě příležitostí. V příslušenství najdete profesionální cukrářskou sadu (míchací metla se silikonovým okrajem, šlehací metla celokovová s nastavitelnou výškou, hnětací hák s ochranou převodovky), průběhový krouhač s kotouči na krouhání, strouhání a krájení, mixér, masomlýnek nebo lis na citrusy. Brzy zjistíte, že bez něj byste se v kuchyni cítili ztracení. 

Více informací na http://www.bosch-home.com/cz

@svetzeny