Přejít k hlavnímu obsahu

Test, který odhalí pravdu: Zodpovězením těchto 10 otázek zjistíte, jak doopravdy vnímáte svůj život

Většina lidí žije v domnění, že naprosto přesně ví, jakým směrem se ubírá jejich život. Zde je ale potřeba trochu zpomalit a zbystřit. Doopravdy to víte, nebo pouze žijete v nějaké iluzi? Udělejte si tento jednoduchý psychologický test a zjistíte, kam se váš život doopravdy ubírá.

Jak na to?

Test je opravdu velmi jednoduchý, ale zároveň vám dá odpovědi na otázky, na které možná hledáte odpověď a nevíte si s nimi rady. Skládá se z deseti otázek, na které je potřeba rychle a bez dlouhého rozmýšlení odpovědět. Odpovězte si v duchu, nebo si odpovědi heslovitě napište na kus papíru, nebo do poznámek v telefonu. To, co vás napadne jako první, platí. Nehledejte žádné další asociace, nic si nevymýšlejte, ani nenalhávejte. To, co vás napadne jako první je výkřik vašich pravých, mnohdy skrytých pocitů, které vám z hloubi duše promlouvají pravdivě.

Mohlo by se vám líbit

Šťastný život podle numerologie: Co potřebujete ke spokojenosti vy? Zjistěte, co vám v životě schází

Jak zjistit, co právě vás učiní v životě šťastným? Odpověď může poskytnout i numerologie. Stačí pomocí jednoduchého výpočtu zjistit své životní číslo a pak se podívat na výklad, který obsahuje popis toho, jaký jste typ člověka a jaké věci by vás mohly naplňovat.
svetzeny.cz

Jdeme na to: odpovězte na těchto 10 otázek

1. Představte si, že stojíte na cestě. Jaká je to cesta? Jak byste ji popsali?

2. Kde je v tu chvíli slunce? (Před, nebo za vámi, přímo nad vámi)

3. Chvíli po cestě jdete a najednou před vámi uvidíte plot. Jak plot vypadá?

4. Jak plot překonáte, abyste mohli dále pokračovat v cestě?

5. Najednou před vámi spatříte les. Jak přesně vypadá? Popište ho co nejdetailněji.

6. Během chůze lesem jdete po úzké cestičce a najednou před sebou spatříte klíč. Jaký je a co s ním plánujete udělat?

7. Poté, co vyjdete z lesa, spatříte vodu. Popište, jak vypadá a co s ní chcete udělat.

8. Za vodou vidíte svůj vysněný dům, ze kterého vychází muž/žena vašich snů. Co uděláte jako první?

9. Za domem opět pokračuje cesta. Jak vypadá? Na cestě znova narazíte na určitou překážku, jaká je? Co s ní uděláte?

10. Kde se v tu chvíli nachází slunce na obloze?

Mohlo by se vám líbit

Odhalte své skryté emoce: Psychologický test se 3 otázkami odhalí vaši mysl a vnímání světa

Toužíte blíže poznat své skutečné já a porozumět tomu, jak vnímáte svět kolem vás? Tento jednoduchý psychologický test se třemi otázkami vám poskytne zajímavý pohled do vaší mysli. Odpovědi vám mohou pomoct poznat lépe vaši osobnost a posunout vás směrem k lepšímu sebepoznání a rozvoji.
svetzeny.cz

Výklad vašeho psychologického testu

1. Cesta symbolizuje váš vztah k realitě. Pokud jste si představili například hektickou plnou aut, hluku a lidí, znamená to, že jste v životě velmi aktivní, máte hodně stresu a často nevíte, co dřív. Snažíte se v životě najít balanc mezi tendencí všechno zvládat a klidem nebo odpočinkem, který potřebujete. Je-li ve vašich představách klidná a ušlapadá cestička, pravděpodobně vedete klidný život a máte nad vším dokonalou kontrolu. Pokud na své cestě vidíte drobné výmoly, kameny a další menší překážky, něco vás v životě zneklidňuje. Ačkoliv se může jednat o něco nevýznamného, pro vás jsou tyto překážky dotěrné a nemůžete se jich zbavit.

 

2. Slunce značí stav vašich plánů a cílů. Východ slunce symbolizuje začátky, slunce nad hlavou znamená, že se zrovna nacházíte v realizaci těchto plánů a snů. Pokud se slunce nachází za vámi, případně zapadá, znamená to, že jste této realizace dosáhli.

 

3. Plot v cestě symbolizuje překážku v životě. Čím vyšší si plot představujete, o to víc své problémy zvěličujete. Čím pevnější je materiál plotu, tím obtížnější pro vás je překážky překonat.

 

4. Způsob, jakým v představách plot překonáváte symbolizuje způsob, jakým se v reálném životě s překážkami vypořádáváte. Hledáte skulinky v živém plotě, nebo přelézáte pevný betonový plot? Hledáte skulinky v řešení reálných problémů, nebo se s nimi perete jak jen můžete?

 

5. Les v tomto případě symbolizuje vaši vnitřní podstatu. Čím krásnější, jemnější a světlejší je, tím lehčeji je vám v mysli a srdci. Pokud vidíte temný a hustý les, vypořádáváte se s vnitřními démony. Smíšený les značí vaši lásku k objevování a zájem o nové znalosti a moudrost.

 

6. Klíč symbolizuje vaše štěstí. Čím menší klíč ve vaší představě je, tím důležitější jsou pro vás hodnoty v duchovní úrovni. Velký klíč naopak symbolizuje, že jsou pro vás důležité hodnoty materiální. Vzhled klíče pak symbolizuje to, jak moc jsou pro vás důležité hodnoty na estetické úrovni. Důležité také je, jestli si klíč vezmete s sebou, nebo jej necháte ležet na cestě. Pokud si jej vezmete, značí to, že si nikdy nenecháte ujít žádnou životní příležitost. Necháte-li klíč na místě, často své příležitosti necháte být a nevyužijete jich. 

 

7. Voda značí vaše city a zosobnění vaší milované osoby. Zde platí, že čím hlubší, tím lepší. Je-li ve vaší představě klidné jezero, jste vy i vaši milovaní vyrovnaní lidé. Voda v pohybu, tzn. říčka, potůček, nebo dynamický vodopád značí, že máte vášnivou povahu.

 

8. Pokud se vedle vody pouze posadíte, v reálném životě vás pouze uspokojuje přítomnost toho, koho milujete. Jestliže jste ke svému vysněnému domu přes vodu plavali, je pro vás důležitá pozornost a blízkost vašeho milého. Voda označuje váš sklon ke svodům a stupeň vaší náruživosti.

 

9. Cesta za domem je váš další život. Jestliže narazíte na stejnou překážku jako předtím, z života si neberete ponaučení a máte tendenci dělat stále stejné chyby.

 

10. Slunce, které vidíte nyní, představuje to, nakolik se vám daří realizovat své sny a představy.

Zdroj článku
Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee Valentýnská Nádoba Na Svíčku