Přejít k hlavnímu obsahu

Jednoduchý tip, jak na fotky a videa v profesionální kvalitě s nejlepším fotomobilem současnosti 

Info ikona
x80lite

Pokud v každém dni dokážete najít okamžik, který stojí za zachycení na fotce nebo videu, pak rozhodně potřebujete zařízení, v němž se skrývá duše profesionálního fotografa a zároveň mu nechybí styl a výkon. Rozmazlete nejen své fotografické já s novým smartphonem vivo X80 Lite. 

Výběr nového telefonu není v dnešní době vůbec snadnou záležitostí a je dobré jej nepodcenit. Vždyť telefony nás provází prakticky každý okamžik našeho dne a jsou často také naším diářem, kanceláří, a především albem vzpomínek na výjimečné okamžiky, které nás v minulosti potkaly. Právě tyto jedinečné momenty chceme vždy zachytit v co nejvyšší kvalitě, abychom se k nim i po letech mohli vracet. 

Pokud hledáte chytrý telefon, který bude elegantní, výkonný a zároveň posune vaše fotografie a videa na novou úroveň, sáhněte po novém vivo X80 Lite. Tento nejnovější smartphone přitáhne pozornost vašeho okolí svým elegantním tenkým tělem se speciálním zadním skleněným panelem, který reaguje na UV záření a zobrazuje pod různými úhly různé barvy od zlaté po červenooranžovou. Mnohem více se ale skrývá uvnitř. 

Info ikona
X80lite

Profesionální fotograf do kapsy 

Bez ohledu na to, zda se právě nacházíte na vysněné dovolené, nebo si jen užíváte večerní posezení s přáteli, smartphone vivo X80 Lite dokáže všechny tyto okamžiky zachytit výjimečně ostře a jasně. Pomáhá mu v tom zadní 64Mpx fotoaparát s optickou stabilizací obrazu, díky které můžete dát sbohem neostrým a rozmazaným záběrům. Zvládne navíc i delší dobu expozice, takže vás při focení a natáčení videa nezastaví ani blížící se večer. Díky celé řadě fotografických režimů můžete také smartphone přizpůsobit prakticky jakékoliv situaci a přiblížit se kvalitou svých snímků zase o krůček blíž práci profesionálního fotografa.

Milovníky selfie snímků potěší také přední 50Mpx fotoaparát s funkcí automatického ostření a režimem Noční portrét. Díky této kombinaci už si nemusíte dělat hlavu se světelnými podmínkami, zkrátka vytáhnete telefon z kapsy či kabelky a okamžitě pořídíte jasné a ostré fotky či videa.  

O plynulý chod veškerých aplikací či mobilních her se postará výkonný procesor MediaTek v kombinaci s rychlou operační pamětí. Pokud máte rádi telefon neustále v pohotovosti, potěší vás rychlé 44W nabíjení FlashCharge, díky kterému nabijete telefon na 61 % výdrže už za půl hodiny.

Info ikona
X80lite vivo

Výhodná cena 

Model X80 lite si mohou zákazníci pořídit do 2. října v časově omezené slevě za 9 999 Kč. K nákupu obdrží fotbalový míč vivo jako dárek. Proč míč? Vivo je totiž hrdým partnerem mistrovsví světa, které proběhne letos v listopadu v Kataru. Po zvýhodněné akci bude model k dispozici za standardní cenu 10 999 Kč. 

Více informací naleznete na vivo.com nebo na IG vivo_czech .

Info ikona
vivo nabídka
Měření