Přejít k hlavnímu obsahu

Celé léto v jedné CEWE FOTOKNIZE

Info ikona
CEWE fotokniha

Máte za sebou krásné letní prázdniny, které si chcete připomínat celý rok? Vždyť právě vzpomínky jsou to jediné, co nám po dokonale slunném létě zůstane. Uchovejte si je co nejdéle a poskládejte je do CEWE FOTOKNIHY. Vytvořte si svůj vlastní příběh, ke kterému se chcete vracet a sdílet jej s nejbližšími.

Asistent vytvoří knihu za vás

Skočte na web cewe.cz a stáhněte si program CEWE fotosvět. Program totiž nabízí spoustu tematických šablon, do kterých jen vložíte fotky a máte hotovo. V CEWE programu je takový šikovný asistent, který sestaví knihu za vás. Stačí mu dát jen správné instrukce. On udělá veškerou práci za vás a vy pak jen vše doladíte.

Info ikona
CEWE fotokniha

Ať už tvoříte CEWE FOTOKNIHU sami nebo jste se rozhodli využít asistenta, vždy se na začátku rozhodujete pro formát výsledné knihy. Ze všech 9 různých formátů vám můžeme doporučit XL. Díky jejím praktickým čtvercovým rozměrům můžete vedle sebe vesele skládat fotky na výšku i na šířku. Najdete místo pro každou fotku.

Pro vás jen to nejlepší

Každá kniha je svým obsahem jedinečná a zaslouží si tu nejlepší péči. Přidejte proto na vazbu speciální lesklé efekty. Zvýrazněte tak své texty nebo si vyberte jakýkoliv klipart či rámeček s konkrétním efektem, kterých v programu najdete nespočet. Vložit můžete průhledný parciální lak nebo rovnou zlatý, stříbrný či rose gold efekt. Každý je svým způsobem výjimečný.

S CEWE máte garanci nejvyšší možné úrovně kvality a služeb. Pokud se i přesto stane, že v nějakém případě nebudete spokojení, můžete do 4 týdnů vaši CEWE FOTOKNIHU vrátit a fotokniha vám bude vyhotovena znovu, nebo vám bude vráceno 100 % zaplacené částky.

Info ikona
CEWE fotokniha

Ochrana přírody

Klimaticky neutrální výroba znamená, že nevyhnutelné emise CO₂ jsou kompenzovány certifikovanými projekty na ochranu klimatu. Od roku 2016 CEWE také aktivně podporuje projekt Kasigau Wildlife Corridor v Keni, který se zabývá ochranou lesů a obnovou lesních porostů.

Čím více, tím lépe

Strávili jste svou dovolenou s rodiči, babi a dědou či s kamarády? Objednejte jim také fotoknihu, kterou jste vytvořili. Množstevní slevy jsou zahrnuté automaticky již od 2 kusů. My vám můžeme už teď zaručit, že radost bude ohromná. Spoustu našich zákazníků vám na rovinu řekne, že CEWE FOTOKNIHA je ten nejlepší dárek pod stromeček. Navíc knihu vytvoříte teď, dokud máte vzpomínky v živé paměti, a už nemusíte před Vánoci hledat dokonalý dárek. Tím je totiž zaručeně CEWE FOTOKNIHA.

Další tipy, co s fotkami z dovolené, najdete na této podstránce.

Měření