Přejít k hlavnímu obsahu

Zachyťte všechny momenty jara s nejlepším fotomobilem na trhu

Info ikona
smartphone

Chytré telefony jsou nejrozšířenějším druhem fotoaparátu na světě. Jejich kvalita se už dávno nepoměřuje jen počtem megapixelů, uživatelé jednoduše očekávají víc. Telefon vivo X90 Pro je adeptem na nejlepší fotomobil, který je v současnosti dostupný na našem trhu. Podívejte se proč.

Jediný dotyk na displeji. Tak snadno se dá dnes zachytit momentka z procházky s dětmi, rozesmátý portrét kamarádky nebo romantický západ slunce. Čím dál důležitější roli však hraje, zda je smartphone schopný pořídit kvalitní fotky a videa i ve složitých podmínkách – při ostrém jarním slunci, rychlém pohybu při sportu nebo dokonce při velice špatném osvětlení. S každou z těchto okolností si hravě poradí nejnovější smartphone vivo X90 Pro. Jeho hlavní prioritou je totiž pořídit perfektní záběry ve dne i v noci.  

Zadní straně tohoto stylového telefonu dominuje velké oko, skrývající nově vyvinutou sadu tří fotoaparátů s vysokým rozlišením a další senzory pro zachycení každého okamžiku v jasných a živých barvách. Díky výrazně vyšší citlivosti na světlo a dokonalejší stabilizaci obrazu máte jistotu, že žádná fotka už nikdy nebude rozmazaná nebo příliš tmavá. Smartphone vivo X90 Pro je také vybaven speciálním čipem vivo V2, který pracuje s umělou inteligencí a dokáže s její pomocí pořizovat lepší záběry i ve špatných světelných podmínkách. Těšit se můžete dokonce i na speciální noční režim pro nahrávání videa v rozlišení až 4K, se kterými už vám neuteče jediný záběr z večerní oslavy s přáteli.  

Info ikona
smartphone Vivo

Dejte svým fotkám větší šmrnc 

Jen ťukat a fotit snímky jak na běžícím páse ale nestačí. Pokud chcete svoje záběry pozvednout na vyšší úroveň a konkurovat profesionálním a uměleckým fotkám, pak rozhodně nepřehlédněte rozmanité možnosti nastavení fotoaparátu smartphonu vivo X90 Pro. O barevně přesný portrét do životopisu se postará kombinace 50 Mpx portrétního fotoaparátu se systémem Ultra Sensing Portrait System. Pro více umělecký portrét můžete zvolit režim ZEISS Cine-flare Portrait, který simuluje efekt odlesků jako z filmu a díky tomu vás na fotce promění ve filmovou hvězdu.  

Je známo, že fotky jednoduše zachytí určitý moment v čase. Co když ale chcete fotit opravdu rychlý pohyb na sportovním zápase nebo zkoušíte zabrat své ratolesti foukající do pampeliškového chmýří? Spolehnout se můžete na režim Zero-Shutter-Lag se kterým máte jistotu, že daný okamžik jednoduše zamrzne v čase a každé místo na fotce bude dokonale ostré a vykreslené v živých barvách.  

Info ikona
smartphone Vivo

Fotomobil s přidanou hodnotou 

Nejen focením a natáčením videí živ je člověk. Proto má vivo X90 Pro připraven výjimečně vysoký výkon podpořený dvěma procesory, vylepšený systém chlazení pro optimální teplotu při každé činnosti a 6,78palcový OLED displej s redukcí modrého světla, takže vás nebudou bolet oči ani po dlouhém sledování obrazovky. Třešničkou na dortu je pak výjimečně rychlé nabíjení – v rychlém režimu se dostanete na 50 % kapacity baterie už za 8 minut a 10 sekund! O moc pomalejší není ani vyvážený režim pro každodenní nabíjení, který dokáže baterii zcela nabít za pouhých 29 minut. 

Nový smartphone vivo X90 Pro je možné zakoupit u maloobchodních prodejců za cenu 26 999 Kč. Více informací o tomto zařízení najdete na webové stránce www.vivo.com nebo na Instagramu vivo_czech. Navíc, v rámci aktuálně probíhající promo akce vivo týdny, je cena X90 Pro snížena na 24 999 Kč. Tato akce platí do 4.6.2023, takže do té doby máte možnost získat tento vyspělý smartphone ještě za výhodnější cenu. 

Měření