Přejít k hlavnímu obsahu

Přivítejte letní pohodu s výjimečným smartphonem vivo X90 Pro

Info ikona
Vivo

Kvalita fotografií pořízených pomocí smartphonu jde prakticky neustále nahoru, stejně jako rozlišení fotoaparátů. Mohlo by se tedy zdát, že smartphone vivo X90 Pro je jen dalším chytrým telefonem s kvalitním fotoaparátem. Jenže nová vlajková loď společnosti vivo toho dokáže mnohem více.

Díky vylepšenému zadnímu jednopalcovému snímači složenému ze tří hlavních fotoaparátů s vysokým rozlišením a doplňkových senzorů pro doladění každého záběru se můžete rozloučit se zrnitými a rozmazanými fotkami či videi. Nový vivo X90 Pro se totiž soustředí nejen na ostré a jasné fotky, ale dokonale využívá každý pixel celého snímače pro co nejvyšší citlivost na světlo. Díky tomu dokáže pořídit perfektní záběry vás či vašeho okolí doslova ve dne i v noci. Má dokonce i celou řadu speciálních režimů pro portrétní focení, sportovní záběry či noční focení, včetně vlastního nastavení pro natáčení nočních videí v kvalitě až 4K.

Pokud tedy rádi zkoušíte nové věci a hrajete si s nastavením fotoaparátu pro získání uměleckého či naopak mimořádně věrného zachycení reality kolem vás, pak je vivo X90 Pro skvělou volbou. Každý pořízený záběr si navíc můžete okamžitě zkontrolovat na velkém 6,78palcovém OLED displeji, který je vyladěn pro co nejvěrnější vykreslení barev. Displej je zároveň navržen tak, aby redukoval produkci modrého světla a blikání obrazovky, takže vás ani při dlouhém sledování obrazovky nebudou bolet oči nebo hlava.

Mega výkon a bezstarostné nabíjení

Kromě mimořádných fotografických schopností se nový vivo X90 Pro pyšní i dalšími přednostmi. Zůstaneme ještě na moment u vizuální stránky. Kromě velkého oka s technikou pro focení, zadní strana smartphonu vivo X90 Pro zaujme především temně černou oblázkovou veganskou kůží, která je krásně měkká a příjemná na dotek. Navíc je odolná proti skvrnám a dává celému telefonu nezaměnitelný punc luxusu.

Ještě důležitější je však to, co se skrývá uvnitř. Díky dvojici zabudovaných procesorů má vivo X90 Pro vyšší výkon a nižší spotřebu energie v porovnání s předchozí generací a dokáže bez problémů zvládnout vysokou pracovní zátěž, multitasking více aplikací i nejnovější mobilní hry. Optimální teplotu i při těch nejnáročnějších úkolech zajistí vylepšený systém chlazení, který tvoří inovativní konstrukce rámu a chladící plocha složená ze struktury až 24 vrstev pro odvod tepla.

Starosti si nemusíte dělat ani s případným nedostatkem energie. V rychlém režimu nabíjení dokážete vivo X90 Pro nabít na 50 % kapacity baterie již za pouhých 8 minut a 10 sekund. Vyvážený režim pro každodenní nabíjení zcela nabije telefon za pouhých 29 minut, takže bude smartphone připravený vyrazit do akce dřív, než si ráno dáte sprchu a dokončíte líčení.

Nový smartphone vivo X90 Pro je možné zakoupit u maloobchodních prodejců za cenu 26 999 Kč. Více informací o tomto zařízení najdete na webové stránce www.vivo.com nebo na Instagramu vivo_czech. Navíc, v rámci aktuálně probíhající promo akce vivo týdny, je cena X90 Pro snížena na 24 999 Kč. Tato akce platí do 4.6.2023, takže do té doby máte možnost získat tento vyspělý smartphone ještě za výhodnější cenu.