Přejít k hlavnímu obsahu

Hledáte dárek, který ocení každý? Porozhlédněte se po smartphonu

Info ikona
smartphone vivo

Právě chytré telefony v Česku rozbalujeme pod stromečkem velmi rádi, jak ukázala i nedávná studie společnosti vivo. Tato tendence ukazuje, že technologické novinky máme rádi, protože se díky nim můžeme spojit s našimi nejbližšími. Zároveň lze díky fotografii dokumentovat nejcennější životní okamžiky a ty pak sdílet dál.

Bez něj to nejde

Chytrý telefon se řadí mezi oblíbené dárky. Ukázalo se, že v posledních pěti letech koupilo chytrý telefon k Vánocům celých 60 %. Není divu, bez smartphonů si lze dnešní život už jen těžko představit. V současné době se chytré telefony staly nepostradatelnou součástí našeho života, a to z mnoha důvodů. Díky tomuto zařízení můžete neustále komunikovat s rodinou a přáteli, ale také skvěle slouží jako nástroj pro práci, zábavu a přístup k užitečným informacím. Smartphony nabízí přístup k nekonečnému množství online obsahu, od zpráv a vzdělávacích materiálů až po sociální média a hry. A tím jejich funkce a výhody zdaleka nekončí. Jejich všestrannost a pohodlí z nich dělá nezbytnou součást našeho každodenního života. Pokud si chcete letos pořídit k Vánocům nový telefon, nejste v tom sami. Má to totiž v plánu zhruba 18 % Čechů.

Při výběru chytrého telefonu jako dárku se zájemci obvykle soustředí na poměr ceny a výkonu. Právě v tomto ohledu společnost vivo vyniká nabídkou modelů, které poskytují vysoký výkon za příznivou cenu. Vivo V29 a V29 Lite jsou skvělými příklady dostupných modelů s vynikajícími vlastnostmi a překvapivou nabídkou pokročilých technologií. Základní řada Y, například aktuální model Y36 zase nabízí luxusní design a bohatou výbavu, která je obvyklá spíše u vyšších cenových kategorií telefonů. 

Info ikona
smartphone vivo

Fotoparát jako povinnost

Také je pro vás rozhodující kvalita fotoaparátu? V tom také nejste sami – je to důležitý faktor pro víc než třetinu zákazníku. Společnost vivo právě na tuto oblast klade neobyčejný důraz. I díky spolupráci se zkušenými experty společnosti ZIESS vynikají její telefony výjimečnými fotografickými schopnostmi. Nejlepší podmínky samozřejmě nabídne vlajková loď vivo X90 Pro, případně loňský model vivo X80 Pro. Skvělé snímky nejen ze štědrovečerního veselí ale pořídíte i telefony z řad V a Y.  

Také u těch navíc najdete překvapivé technologie. Letošní novinka vivo V29 potěší především mladší generaci lačnící po úspěchu na sociálních sítích. Inovativní světelný prstenec Aura Light posouvá funkci klasického blesku na novou úroveň a nabízí komplexnější, měkčí světlo s širokou paletou nastavení. Je tak vhodný pro fotografování za horších světelných podmínek nebo třeba pro pořizování atraktivních portrétů a lifestylových videí. 

Info ikona
smartphone vivo

Inovace v designu a funkcích

Výzkum odhalil rozdílné preference mezi pohlavími – muži preferují telefony s delší výdrží baterie, zatímco ženy kladou důraz na velikost displeje. Vivo nabízí širokou škálu modelů, která splňuje oba tyto požadavky, s důrazem na prémiový design, kvalitní displeje a vysokou kapacitu baterie. Mysleli jste si, že design telefonu je důležitý jen pro ženy? Omyl. Úplně stejně se o něj zajímají i muži. Navíc, výzkum ukázal, že muži mají stejný zájem o estetiku telefonu jako ženy.

Měření