Přejít k hlavnímu obsahu

SOUTĚŽ: Vyhrajte nadupaný telefon Huawei Y6 Prime 2018

Kvalitní a stylové zpracování, inovativní prvky, dobrý výkon a nízká cena. Chytrý telefon Huawei Y6 Prime 2018 má vše, co v dnešní době potřebuje moderní žena. Proč byste po něm měly toužit?

Oceníte zejména FullView prostorný displej o velikosti 5,7 palce s HD rozlišením (1440 x 720 Px, 283 PPI). Tato velikost umožňuje obrazovku díky speciální funkci rozdělit na dvě části pro zobrazení dvou různých aplikací zároveň. Okouzlí vás i technologie odemykání obličejem, díky které budou vaše data ve 100% bezpečí. Kvalitní fotoaparát s rozlišením 13 MPx a funkcí přirozeného světla zajistí perfektní fotky i výkon těm nejnáročnějším uživatelkám.

Huawei Y6 Prime 2018 je opatřen uživatelským prostředím EMUI 8 a nejnovějším operačním systémem Android 8. Díky němu telefon plynule a spolehlivě běží i během náročnějších úkonů. Svižný a bezproblémový chod smartphonu zajišťuje také čtyřjádrový procesor s taktem 4 x 1,4 GHz v kombinaci s 3GB operační pamětí. A co vnitřní paměť telefonu? Huawei Y6 Prime 2018 pojme až 32 GB dat. Základní paměť je ovšem možné jednoduše „nafouknout“ pomocí microSD karty, a to až na kapacitu 256 GB.

Více zde

Vyhrajte ho!

V redakci čeká jeden telefon na svou novou majitelku. Chcete jej vyhrát? Je to jednoduché. Stačí vyplnit soutěžní formulář a jedním klikem jej odeslat jej do 5. 11. 2018 a následující den sledovat Facebook Světa ženy, kde vyhlásíme vítěze. 

Zaregistrujte se do soutěže zde

 

 

 

 

 

Huawei Y6 Prime 2018 v plné parádě
Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee dárkový balíček