Přejít k hlavnímu obsahu

Anketa: Sázkové kanceláře vypsaly kurzy na další odpadlíky ze StarDance. Kdo bude vyřazen tento týden? Hlasujte!

První dvě kola mají hvězdní soutěžící taneční show StarDance zdárně za sebou. Všichni ze sebe vydali to nejlepší. Jeden pár je již z kola venku, ale už brzy půjde do tuhého znova. Sázkové kanceláře zveřejnily kurzy, kdo je podle nich zatím jedním krokem venku ze soutěže. Máte i vy stejný názor na odpadlíka?

Skoro celé prázdniny soutěžící poctivě pilovali náročné kreace a pro některé to byly i první kroky v tanečních střevících. Úvodní kolo, kde se tančil jive, waltz a cha-cha poodhalilo, jak moc hvězdy poslouchaly své profíky, s nimiž tvoří pár. Nervozita samozřejmě udělá své, ale kdo pořádně nerozvlnil boky, popletl v prvním díle taneční kroky a je tak aspirantem na vypadnutí? V druhém kole museli taneční parket opustit David Prachař a jeho partnerka Zuzana Dvořáková Šťastná a stali se tak prvním vypadnutým párem. Kdo bude další? Kurzy sázkových kancelář hovoří jasně.

Darija Pavlovičová a Dominik Vodička

Lidé nejvíce sází na to, že Prachaře bude následovat nejmladší účastnice soutěže Pavlovičová s jejím partnerem. Pohádková princezna Darija Pavlovičová (21) přišla porotě hodně toporná a na svůj věk by prý měla po parketu doslova létat. Snad si herečka vezme z hodnocení ponaučení a předvede pořádně divoký tanec.

Josef Maršálek a Adriana Mašková

Věčně usměvavý Josef Maršálek (41) tančí po boku loňské vítězky Adriany, ale na svém stylu musí ještě trochu zamakat. Pro oblíbeného cukráře je soutěž pořádnou výzvou, se kterou se rve jako lev. Podle sázkařů je sice na pomyslné třetí příčce v boji o vyřazení, ale diváci ho milují. Josef má velkou fanouškovskou základnu, která svého favorita nenechá ze soutěže jen tak vypadnout.

Ivana Chýlková a Jan Tománek

Těžko uvěřit, že Ivana Chýlková oslavila šedesátku. Jedna z našich nejvíce obsazovaných hereček byla před prvním večerem velkou favoritkou. Bohužel ale nervozita zaúřadovala a Ivana s charismatickým tanečníkem Janem Tománkem schytala ledovou sprchu. V druhém kole ale předvedla krásnou sambu, ve které dala na odiv zejména své nekonečně dlouhé nohy. Vzhledem k tomu, že Tománek byl také porotcem, tak už kvůli Ivaně bude chtít oslnit v dalším kole své kolegy.


 

Ivana v soutěži po boku Jana jen září

Info ikona
Chýlková s Tománkem

Vavřinec Hradilek a Kateřina Bartuněk Hrstková 

Náš nejúspěšnější kajakář Vavřinec Hradilek (36) se do tance opřel stejně tak, jako do peřejí a předvedl pěkný výkon. Podle sázkových kanceláří je přesně v půlce žebříčku na vypadnutí. Neměl by se tak ničeho obávat. Jak ale známe sportovce, zahřívací kolo je jen tak vlažnou ukázkou jejich umu a když půjde do tuhého, dokáží se vybičovat k neskutečným výkonům. 

Iva Kubelková a Martin Prágr

Hned v prvních dvou večerech tasila Iva Kubelková (46) své ženské zbraně. Krásná moderátorka předvedla své krásné a nekonečně dlouhé nohy a dechberoucí dekolt, což ocenili také páni porotci. Iva je rozhodně ozdobou letošní řady a po parketu také slušně kmitá. Se svým tanečním Martinem tvoří pár jako z katalogu a je radost se na ně dívat. Šance na slušné umístění jsou u této dvojice hodně vysoké.
 

Moderátorka Iva Kubelková má doma dokonalou kopii: Mladší dcera Karolína vyrostla do krásy a mamince je čím dál více podobná

Začíná vystrkovat růžky. Celou dobu byla Karolína (14) tak trochu ve stínu starší sestry Natálie (18), která se pro blesky fotoaparátů snad narodila. Společně s maminkou Ivou Kubelkovou (46) jsou tváří různých značek a pozornost dělá dospělé blondýnce více než dobře. Mladší z dcer byla pravým opakem, ale během roku se vyloupla z holčičky v nádhernou slečnu a pomalu se začíná vydávat ve stejných šlépějích, jako ženy z její rodiny.
svetzeny.cz

Tereza Mašková a Daniel Kecskeméti

Neumí jen krásně zpívat. Tereza Mašková (27) předvedla v prvním i druhém kole velmi povedený výkon a rozhodně má taneční rytmy v krvi. Vítězka soutěže SuperStar, jejímž poznávacím znamením jsou růžové vlasy, zvládla náročný tanec cha-cha i tango s velkou ladností a po parketu doslova plula. Na zpěvaččin divoký temperament se fanoušci těší i v dalších kolech a sympatickou krásku v hlasování podporují. 

Marek Adamczyk a Lenka Nora Návorková

Pozici velkého favorita Marek Adamczyk (35) úplně neobhájil, ale z hodnocení poroty si odnáší poučení. Herec byl trochu nejistý, ale to je v prvním kole asi každý. V druhém kole naopak, i přes zranění kotníku tanečnice, předvedli skvělou sambu. Náročné tréninky pod taktovkou Lenky jistě přinesou své ovoce. Vzhledem k tomu, že Marek má rytmus v těle, tak se můžeme těšit, jak to na parketu rozjede.

Eva Adamczyková (Samková) a Jakub Mazůch

Svého manžela přeskočila Eva Adamczyková (30), dříve Samková a podle kurzu jsou její šance na vypadnutí hodně mizivé. Naopak, zlatá olympijská vítězka by mohla dosáhnout i na titul královny parketu. Úspěšná sportovkyně nasadila s tanečním partnerem Jakubem pořádně ostré tempo a snad jim nasazení vydrží i v dalších kolech.

Richard Krajčo a Dominika Rošková

Na taneční parket vtrhl Richard Krajčo (46) jako uragán a především dámskému osazenstvu předvedl odhalenou hruď. Frontman kapely Kryštof to neskutečně rozjel a právem patří se svou partnerkou Dominikou na špici tančících hvězd. Z trůnu se nenechá jen tak sundat a naopak bude chtít svůj výkon ještě překonat.


 

Hvězdní soutěžící letošní show předvání skvělé výkony
Zdroj článku