Přejít k hlavnímu obsahu

Numerologie: Červenec je nejlepším měsícem pro dovolenou. Číslo 6 zažije romantiku, číslo 9 bude ochotné riskovat

Přinášíme vám numerologickou předpověď pro měsíc červenec. Nejprve si jednoduše vypočtěte své číslo narození, a následně si přečtěte, co vás v následujícím měsíci čeká. Energie čísla 5 slibuje dobrodružství a nové zážitky.

Červenec je nejlepším měsícem pro dovolenou

Numerologický součet měsíce července vychází na dobrodružnou pětku (7 + 2 + 0 + 2 + 3 = 14 a 1 + 4 = 5). Toto číslo v numerologii symbolizuje zážitky, radost ze života, experimentování a svobodu. Skvěle se jeho energie hodí k začátku prázdnin. Pokud budete mít možnost, určitě odcestujte, červenec je letošním nejlepším měsícem pro dovolenou. Případně si naplánujte alespoň prodloužený víkend nebo krátký výlet. Uvidíte, že si to skvěle užijete. Na druhou stranu nelze opomenout, že energie čísla 5 není jen hravá, ale také impulzivní. Dávejte si tento měsíc velký pozor, jak budete reagovat, vlivem pětky byste mohli říct něco, co by vás později mrzelo. Toto číslo také souvisí s financemi a obchodem, v těchto oblastech mohou vlivem jeho dynamické energie nastat nečekané změny.

Numerologie: Co o vašem partnerovi vypovídá jeho životní číslo?

Životní čísla předurčují náš osud v mnoha směrech – ať už jde o kariéru, štěstí, úspěch, ale i lásku. Zjistěte, co o vašem partnerovi vypovídá jeho životní číslo. Dozvíte se, jaký je, co se týče vztahů, a co od vztahu očekává. Výpočet životního čísla je snadný, stačí vědět, kdy se partner narodil, životní číslo je součtem čisel v datu narození.
svetzeny.cz

Co čeká v červenci dle numerologie vás?

Následující numerologická předpověď je založena na číslu narození. To zjistíte jednoduše, stačí sečíst den a měsíc narození (nepřičítá se rok).

Příklad: Narodili jste se 3. dubna (3.4.)

3 + 4 = 7 (vaše číslo narození)

Sčítejte tak dlouho, dokud vám nevyjde číslo od 1 do 9).

Příklad: Narodili jste se 18.12.

1 + 8 + 1 + 2 = 12

1 + 2 = 3 (vaše číslo narození)

Číslo 1 bude řešit vztahy

V červenci pro vás bude těžké najít tu správnou rovnováhu mezi osobním a pracovním životem. Vlivem čísla 5 můžete být vice panovační, co se týče vztahů, pozor, ať se nezachováte neuctivě. Pokud vám někdo emocionálně ublížil, v červenci byste si tuto bolístku mohli zahojit.

Číslo 2 čeká skvělý červenec

V červenci budete plní energie. Zvědavost vám nedá spát, budete zkoušet všechno možné. Vesmír vám posílá šance, které vás mohou v osobním či kariérním životě posunout, je třeba se spolehat na svou intuici a dát spíše na rozum než srdce.

Číslo 3 zazáří v práci

Tento měsíc se budete plně soustředit na svou kariéru. Je možné, že v práci zazáříte, možná vás dokonce povýší nebo vám zvednou plat. V osobním životě to však taková sláva už být nemusí, hrozí hádky kvůli penězům.

Číslo 4 v sobě probudí empatii

V červenci budete hledat cesty, jak pomoci druhým. Možná se zapojíte do dobročinné akce nebo přispějete na charitu. Budete vnímavější k pocitům druhých. Pozor však na přílišnou obětavost a spasitelský komplex, myslete také na sebe.

Číslo 5 bude sebevědomé

V červenci se budete cítit sebevědomě a odhodlaně. Stanovíte si jasné cíle, kterých chcete dosáhnout. Nebudete se bát velet v osobním i v pracovním životě. Pozor však na to, ať namísto sebejistě nepůsobíte spíše arogantně.

Číslo 6 zažije romantiku

Čeká vás velmi romantický červenec. Se svou drahou polovičkou strávíte vášnivé chvilky a zažijete spoustu krásného. Pokud jste svou spřízněnou duši ještě nepotkali, je velká šance, že na toho pravého či pravou, natrefíte již brzy.

Numerologie: Číslo popisné určuje energii vaší domácnosti. Jedenáctku mají jen vyvolení

Čísla nás životem provazí už od narození, kdy je nám do rodného listu zapsáno datum. V život mají určitou roli, naznačují vám, kam se životem ubírat i to, co od něho čekat. Numerologie se dá odvozovat v podstatě od jakéhokoliv čísla. Například od čísla popisného, které najdete u adresy vašeho domu.
svetzeny.cz

Číslo 7 se může těšit na nové zážitky

Čeká vás naprosto dokonalý měsíc plný zážitků, zábavy a radosti. V červenci se zkrátka budete dobře bavit. Spoustu času strávíte na společenských akcích, večírcích a kulturních událostech. Zkuste se však vyhnout nepozornosti a roztěkanosti, ať neuděláte osudovou chybu.

Číslo 8 se bude soustředit na kariéru

Pro číslo 8 je červenec měsícem, kdy je třeba zabrat a kariérně se posunout. Pokud budete usilovně pracovat, mohlo by to přinést i zlepšení finanční situace. Budou vám svěřeny úkoly, které vyžadují smysl pro detail. Buďte otevření novým možnostem.

Číslo 9 bude ochotné riskovat

V červenci budete ochotní jít do rizika. Numerologie vám předpovídá žhavé románky, adrenalinové zážitky i vzrušující dobrodružství. Pokud po něčem zatoužíte, jen těžko odoláte. Budete ochotní objevovat neprobádané oblasti. Pamatujte na to, že impulzivní chování vás může přivést do maléru.

Zdroj článku