Přejít k hlavnímu obsahu

Pokud vám chybí společenský život, zorganizujte pyžamovou party po telefonu

Info ikona
Party u vás doma

Večírky a společenské události musíme ze svých životů na nějakou chvíli vyřadit. To bychom ale nebyly my ženy, abychom něco nevymyslely! Online večírek alá pyžamová party může začít za 3, 2, 1.

Práce, home office, učení se s dětmi doma, vaření, nakupování a blížící se stres z Vánoc. Je ideální čas na pořádnou party a přitom nemusíte ani vystrčit nos z domova.

Udělejte si prostor 

Vyberte si jednu místnost, kam večer nebude moci ani manžel ani děti. Ukliďte si tam vše podle svých představ a rodině vysvětlete, že potřebujete jeden večer volna. 

Podzim je ideální čas na úklid vašeho šatníku. Poradíme vám, jak na to!

svetzeny.cz

Víno a večeře

Připravte si něco lahodného, na co už máte dlouho chuť. Pořádný biftek, tatarák nebo třeba losos? Fantazii se meze nekladou. A samozřejmě nezapomeňte na láhev dobrého vychlazeného prosecca, vína nebo si namíchejte drink!

Osvěžte se! Zkuste ledové FROSÉ

svetzeny.cz

Domluvte se na kostýmu nebo tématu

S kamarádkami se nasmějeme jedna báseň! Ať už jde o trapné situace v našich životech, pracovní trable a nebo lásku. Kamarádky jsou tu vždy jedna pro druhou. Udělejte si z online party tradici a vymyslete si tématické večery. Co takhle Mamma Mia nebo převlečte za své manžele – to se pobavíte celá rodina! 

Večírek začíná

A my už vás nebudeme rušit! Máte pyžamovou party? V naší galerii naleznete inspiraci a uvidíte, že i pyžamo může být sexy záležitost. 

18 slides, created on 08/Apr/2020 - 09:03:48

Tip Světa ženy: Připravte si jednohubky díky našim lahodným receptům! Online večírek má bezesporu jednu velkou výhodu - nečeká vás potom hodinový úklid! 

Pomazánky v hlavní roli: Inspirace pro rychlou večeři nebo svačinu

svetzeny.cz