Přejít k hlavnímu obsahu

Mateřská znaménka v obličeji: Co vypovídá jejich umístění o povaze a osobnosti člověka

Mateřská znaménka v obličeji odjakživa upoutávají pozornost okolí. Často se jim říká znaménka krásy a v minulosti si je lidé často na obličej dokreslovali nebo lepili. Znaménka ale mají i hlubší význam. Mohou vám totiž o člověku prozradit víc, než byste možná čekali. Co se z nich dozvíte?

Z pohledu ezoteriky a magie jsou to klíčové body, které nesou hluboký symbolický význam a mohou nám pomoci lépe porozumět vnitřní podstatě člověka. Jejich umístění na tváři může odkazovat na různé aspekty naší osobnosti a schopnosti, a jejich magické využití může vést k osobnímu růstu a duchovnímu probuzení.

Každé znaménko má svou vlastní symboliku a interpretaci v závislosti na jeho umístění a dalších faktorech, jako je tvar a velikost. Například znaménko ve tvaru kruhu může symbolizovat harmonii a cyklický pohyb života, zatímco znaménko ve tvaru trojúhelníku může naznačovat sílu a transformaci.

Kořen nosu

Znaménko umístěné na kořeni nosu může naznačovat vnitřní sílu a odhodlání. Tato oblast je spojena s naším sebevědomím a sebejistotou. Ti, kteří mají znaménko v této oblasti, mohou být obdařeni schopností vést a inspirovat druhé.

Magie barev: Černá vás ochrání, červená vám do života vnese vášeň a štěstí. Naučte se využít jejich kouzlo ve svůj prospěch

Každá barva má svůj magický význam. Naučte se využít kouzlo barev ve svůj prospěch, zjistěte, jak na to. Pokud se chcete cítit bezpečně, ochrání vás černá barva, červená umí do života vnést vášeň a štěstí. Co symbolizují další barvy a jak jich využít ve svůj prospěch?
svetzeny.cz

Na tváři 

Člověk, který má mateřské znaménko na tváři, bývá velice upřímný a citlivý. Zároveň ale umí svoje emoce dokonale ovládat, a tak když je to potřeba, je schopný se stát skvělým vůdčím typem. Pokud je znaménko na pravé straně, evokuje to starostlivost a péči o rodinu, na levé straně zase poukazuje na introvertní povahu.

Mateřské znaménko v okolí rtů

Znaménko nad rtem může symbolizovat silnou komunikační schopnost a charisma. Lidé s tímto mateřským znaménkem bývají přirozeně přitažliví, navíc jsou upovídaní a společenští, takže jsou mezi lidmi oblíbení. Zároveň bývají zodpovědní a důslední, takže jsou přirozenými vůdci. A co víc, mateřské znaménko v okolí úst značí bohatství!

Když máte mateřské znaménko na bradě

Znaménko na bradě často odkazuje na oblast osobní síly a sebeovládání. Jedinci s tímto umístěním mohou být pevní a odhodlaní, navíc mají dobrou intuici a dokážou se soustředit na dosažení svých cílů. Na druhou stranu v nich bují silné umělecké založení, mají sklony k bohémskému životu a někdy vyloženě létají hlavou v oblacích.

Černá magie: Jak poznáte, že vás někdo proklel? 6 ukazatelů, které se nevyplatí ignorovat!

Dějí se vám v životě špatné věci a smůla se vám lepí na paty? Možná tomu nepřikládáte zvláštní význam a myslíte si, že máte jen špatné období. Avšak měli byste, jelikož jsou to jedny ze známek toho, že vás někdo proklel. Naučte se spolehlivě rozpoznat černou magii.
svetzeny.cz

Máte mateřské znaménko na čele?

Mateřské znaménko na čele signalizuje vysokou inteligenci a především selský rozum a diplomatické schopnosti. Pokud máte v okolí někoho s takovým znaménkem, dejte vždy na jeho rady, málokdy se bude mýlit. Lidé se znaménkem na čele si také rádi užívají života, což je někdy může přivést do finančních problémů.

Mateřská znaménka v okolí očí

Znaménka umístěná kolem očí mohou naznačovat vysokou intuici a citlivost. Tito lidé mohou být schopni vnímat věci, které ostatním unikají, a mají silnou schopnost čtení emocí a energií. Zároveň to značí, že mají velmi rádi zábavu, společnost a dobrodružství. To ale není vždy k užitku, protože v touze po vzrušení se můžete ocitnout v nebezpečných situacích či ve špatné společnosti.

Nezapomínejte však na to, že mateřská znaménka mohou být riziková, obzvlášť pokud jsou na viditelném místě a tím pádem vystavená slunečnímu záření. Nezapomínejte je proto vždy chránit opalovacím krémem s vysokým faktorem a nechávejte si je pravidelně kontrolovat u odborníka.

Pihy a pigmentové skvrny přibývají s věkem. Na vaše otázky odpovídá dermatoložka MUDr. Zuzana Kotlasová

Pihy se staly znamením krásy. Dříve se za ně lidi styděli, nyní si nakupují přípravky, aby si je uměle vytvořili. Kult krásy se mění každým rokem. Základní otázky ohledně pih zodpověděla dermatoložka MUDr. Zuzana Kotlasová.
svetzeny.cz
Zdroj článku