Přejít k hlavnímu obsahu

Co se nosí: Ve šperkovnici by žádné ženě neměl chybět bílý poklad, který symbolizuje plodnost

Info ikona
Perly

Buďte perlou za každých okolností. Ačkoliv nám začíná léto, které vybízí k nošení více extravagantnějších šperků s různými motivy, vyplatí se každé z nás vlastnit perlový poklad, který zdůrazní přirozený půvab na jakoukoliv příležitost. Perly jsou stálicemi, které se neztratí v žádné šperkovnici! 

K formálnímu outfitu do kanceláře 

Hledáte-li jemný a méně extravagantní šperk na denní nošení, nebojte se do vašich doplňků zahrnout právě perlové doplňky. Nemusíte jich vlastnit několik, stačí jedny perlové náušnice peckového typu nebo decentní perlový náhrdelník. Ty můžete kombinovat s formálnějším dress codem, i se smart casual oděvem. 

Na pohovor jako decentní šperk 

Určitě se shodneme na tom, že extravagantní šperky bychom v den pohovoru měli spíše vyměnit za méně výrazný doplněk. Samozřejmě můžete zvolit i drahokamový šperk. I tady by ale mělo platit, že by neměl celkový dojem působit velkolepě. Proto stačí i náhrdelník s drobným kamínkem. Pakliže na pohovor volíte pouzdrovou sukni, zjemníte přísnější outfit perlovými náušnicemi nebo přívěškem s perlou. 

Na schůzku s klientem můžete sáhnout i po výraznějších doplňcích

Opět záleží na situaci a na tom, jak důvěrný vztah případně s obchodním partnerem máte. Visacími náušnicemi, které se nedají přehlédnout, můžete upoutat a vzbudit pozitivní první dojem. Jelikož i ruce mluví za vás a hlavním cílem schůzky je prezentace, nebojte se zvolit prstýnek s perlou nebo perlový náramek. 

 

Vlasový trend: Nejkrásnější letní účesy pro mokré vlasy. Vsaďte na copánky nebo drdol alá baletka

svetzeny.cz

Koktejl s kamarádkou nebo procházka po městě volá po výraznějších kreacích 

Na drink s kamarádkou, kterou jste již déle neviděly, se můžete odvázat dle svého a zvolit i masivnější náramek nebo visací náušnice, které nechají vyniknout účesu. Extravagantnější perlové modely můžete kombinovat i k letním šatům s odhalenými rameny. Minimalistické perlové šperky dodají outfitu něžný dívčí look. Ty více extravagantní z vás udělají nepřehlédnutelnou divu. 

Jaké šperky nosíte nejraději? Plánujete si pořídit perlový šperk? Sdílejte s námi

Autor: Eva Málková
Zdroj: autorský článek