Přejít k hlavnímu obsahu

Vlasový trend: Nejkrásnější letní účesy pro mokré vlasy. Vsaďte na copánky nebo drdol alá baletka

Info ikona
Krása

Po bezstarostném dni u bazénu by měly být vaše vlasy stále šik? Žádný problém s těmito snadnými letními účesy, které jsou ideální pro mokré vlasy.

Když se teploty opět zvyšují a začneme se potit, těšíme se, až se ochladíme v jezírku ke koupání nebo v moři. Po chladném osvěžení ale často následuje nepříjemná pravda: naše vlasy. Co tedy dělat, abyste si užili bezstarostné léto, a přitom po dni u moře vypadali dobře? Velmi jednoduché: vyzkoušejte jeden z těchto účesů a dodejte svým mokrým vlasům nový vzhled.

1. Copánky

Nejlepší účes pro mokré nebo vlhké vlasy: copánky. Nezáleží na tom, zda se jedná o dva boxerské copánky, spoustu malých roztomilých dětských copánků ve stylu 90. let nebo jeden copánek: jednou zapletené vlasy zůstanou na svém místě po zbytek dne a navíc "provzdušní" náš krk. Plusový bod: díky sušení vlasů získáte poté romantické kadeře.

Info ikona
Vlasy

2. Čelenka

Pokud to musí být obzvlášť rychlé a vlasy po koupání ještě musí vypadat dostatečně dobře na večeři nebo piknik, pak je správnou volbou gumička do vlasů nebo čelenka. Plážové vlny se k tomu dokonale hodí!

Co se nosí: Léto patří barvám a střihům, které lichotí ženám s plnějšími křivkami

svetzeny.cz

3. Skřipec

Jako by účesy se skřipcem již nebyly trendem účesů par excellence v roce 2022, nyní také zachraňují naše mokré vlasy. Jakmile jsou všechny vlasy sčesané dozadu a sepnuté velkým skřipcem, účes zůstane na svém místě celý den. Tip: Pokud necháte vpředu viset dva prameny, můžete vykouzlit roztomilý look 90. ​​let.

4. Drdol alá baletka

Tento účes je vhodný pro všechny typy vlasů, ale zejména pokud mají vaše vlasy tendenci se krepatět, když jsou mokré. Vlasy lehce nastříkejte kondicionérem nebo bezoplachovým kondicionérem a svažte je do pevného drdolu vysoko na temeni hlavy. Jemné vlny může uvolnit přísný účes a vnést do hry trochu barvy.

Info ikona
Vlasy

Zdroj: Freundin