Přejít k hlavnímu obsahu

Osvěžte svůj letní šatník a styl

Info ikona
Remixshop.com

Letní sezona nás vítá s otevřenou náručí a mnoha příležitostmi, jak se vyjádřit prostřednictvím oblečení a doplňků. Někdy však může být tento proces časově i finančně náročný. Jak se tedy držet nejnovějších trendů a zároveň ušetřit čas i peníze?

Nakupujte s obřími slevami od špičkových módních značek a ušetřete peníze, aniž byste dělala kompromisy, a to vše při zachování myšlenky udržitelnosti. Jak na to? Jeden z největších online prodejců módy z druhé ruky a outletů v Evropě remixshop.com přidává denně do prodeje více než 15 000, celkem přes 450 000 jedinečných položek od luxusních, středně drahých i cenově dostupných značek. Každé uvedené zboží je přitom ručně vybíráno a splňuje vysoké požadavky na kvalitu. Ceny světoznámých značek na Remixu jsou nižší než maloobchodní, přičemž denní slevy dosahují až 90 %.

Prodávejte i nakupujte udržitelně na jednom místě

Remix je obchod, který vám umožní na jediném místě nakupovat oblečení a doplňky a prodávat ty, které již nenosíte. Díky tomu můžete osvěžit svůj šatník v plném slova smyslu. Je to tak snadné, jak to zní. Vyberete si věci, které už nenosíte a které jsou v dobrém stavu, navštívíte stránku sell.remixshop.com a dostanete nabídku, aniž byste musela nahrávat fotografie nebo o nich uvádět další informace. Při každém nákupu na webu si můžete zdarma objednat tašku Remix Bag, naplnit ji vybranými věcmi a pak ji odeslat zpět. Po schválení vašeho oblečení obdržíte nabízenou platbu, aniž byste museli čekat, až se zboží prodá.

Info ikona
Remixshop.com

Žhavé letní trendy: devadesátky, edgy i color-blocking

Poté, co svůj šatník zbavíte nenošeného oblečení a doplňků, začíná zábavná část hledání nových letních pokladů. Můžete vybírat ze stovek tisíc stylů a položek s velkými slevami, které vám budou nejlépe vyhovovat. Blýskněte se módními minisukněmi a mikrosukněmi, které byly k vidění na přehlídkových molech značek Prada, Versace, Dolce & Gabbana, Chanel a Emporio Armani.

Nebo se můžete rozhodnout ukázat svou říznou stránku s novou motorkářskou bundou, která je po krátké přestávce opět v kurzu. Letošní sezóně vládne vzhled inspirovaný 90. léty, otrhané modely a ty se zipy. Pokud jde o střih, můžete si vybrat mezi slim a oversized.

Pro ty, které dávají přednost decentnější paletě, má letošní letní sezona spoustu čistých a svěžích možností, které budou inspirací pro váš nový minimalistický styl. Zkombinujte vypasovaný top s volnými plátěnými kalhotami, přidejte sandály na platformě a proutěnou tašku a získejte dokonalý letní minimalistický look.

Pokud edgy styl není váš šálek kávy, můžete se ponořit do barevné palety sezony. Sukně, šaty, topy, bundy, sandály a kabelky jsou ve všech barvách duhy. Na ulicích uvidíme odvážné barevné kombinace nebo outfity ve stylu color-blockingu s výraznými botami.

Info ikona
Remixshop.com

Remixujte!

S Remixem se stanete součástí cirkulární módy. Umožní vám zůstat stylová, sledovat módní trendy, zároveň nakupovat moderním a chytrým způsobem od špičkových značek, a to vše při úspoře vašich těžce vydělaných peněz. A aby toho nebylo málo, pomůžete tím také chránit planetu. Aneb jak zní naše heslo - reuse, reduce, remix!

Info ikona
Remixshop.com
Měření