Přejít k hlavnímu obsahu

Úplňkový horoskop pro každé znamení zvěrokruhu: Krvavá luna nejvíce ovlivní Berany, Raky, Váhy a Kozorohy

Již brzy nastane říjnový „krvavý“ úplněk. Odehraje se ve znamení ohnivého Berana. Co přináší jednotlivým znamením zvěrokruhu? Luna nejvíce ovlivní Berany, Raky, Váhy a Kozorohy. Na co se musíte připravit vy?

Luna nejvíce ovlivní Berany, Raky, Váhy a Kozorohy

Dne 9. října 2022 nastane úplněk v ohnivém Beranu. Jeho vliv pocítí všechna znamení zvěrokruhu. Nejvíce se však dotkne Beranů, Raků, Vah a Kozorohů. Co pro ně luna chystá? Hlavní hvězdou budou samozřejmě Berani, jelikož v jejich znamení úplněk nastane. Toto znamení má tendenci vyhýbat se „záři reflektorů“, ale tentokrát si to užijí. Úplněk totiž osvítí jejich první dům, který je spojen s individualitou, egem a vědomím. Berani moc často nehloubají a nezabývají se svou minulostí. Teď se ale ponoří hluboko do sebe, aby se poučili z minulých chyb, a připravili se tak na budoucí růst. O tomto úplňku dost možná započne nová vzrušující kapitola jejich života.

V neděli nastane úplněk v Beranu: Krvavý měsíc přinese velké emocionální změny a pravda vypluje napovrch

Během úplňku obvykle věci vrcholí nebo dospějí ke svému konci. Tento úplněk s sebou však přináší zcela novou kapitolu. Jedná se o jednu z nejvýznamnějších astrologických událostí tohoto roku, nejen kvůli blížícímu se částečnému zatmění Slunce, ale i pro svůj duchovní význam ve srovnání s ostatními úplňky. Podívejte se, co vám přináší předpověď astroložky na říjnový úplněk.
svetzeny.cz

Úplněk bude mít také zásadní vliv na znamení Raka. V jeho případě bude zářit 10. dům, který zodpovídá za kariéru, reputaci a společenské postavení. Co to pro Raka znamená? O tomto úplňku může toto znamení zcela přehodnotit pohled na stávající kariéru. Někdy je lepší zkusit něco jiného, pokud v práci nevidíte již nadále smysl a ubíjí vás. Čekají je sice překážky a výzvy, ale odměna na konci může být sladká.

Silná energie úplňku zasáhne i Váhy – konkrétně jejich sedmý dům, který je o spojencích, nepřátelích, partnerech obchodních i životních. Pokud jste měli v jakémkoliv (nikoliv jen milostném) vztahu problém, již nadále nebudete moci strkat hlavu do písku a ignorovat jej. Doba úplňku si bude žádat řešení. Dost možná o úplňku vyjdou najevo věci, které vás donutí sundat růžové brýle a uvědomit si, v jakém vztahu ve skutečnosti jste.

Info ikona
Smutek

V neposlední řadě úplněk pocítí naplno i Kozorozi. O nich se dobře ví, že jsou to neskuteční dříči, kteří se vehementně soustředí na svou kariéru a mnohdy zapomínají na svůj osobní život a blízké. Pokud jste se v poslední době vyhýbali řešení problémů doma, teď se vám to může vymstít, a můžete tím pádem zažít nepříjemné dusno. Tento úplněk může některé Kozorohy „dotlačit“ dokonce i ke stěhování.

Andělé vás stráží na každém kroku a mohou vám pomoci. Věci, které zážíváte každý den, vám prozradí, zda máte nějakého nablízku

Spousta lidí věří na osud a vyšší moc, která řídí jejich život a udává mu směr. Někdo tomu říká Bůh, jiný zase pozitivní energie, nazvat si to můžete jak chcete. Věříte-li v něco většího a mocnějšího, pravděpodobně k tomu máte důvod.
svetzeny.cz

Úplňkový horoskop pro další znamení zvěrokruhu

Úplněk samozřejmě ovlivní i ostatní znamení, i když ne tak silně. Astrolog Patrick Price předpovídá Býkům, že se budou muset zaměřit na své finance. Konkrétně by se měli zamyslet nad tím, jakým způsobem ovlivňují další sféry jeho života.

Blíženci by se podle astrologa měli zamyslet, zda je nebrzdí trauma z minulosti. Zdá se totiž, že je něco poslední dobou drží zpátky. Doba úplňku se skvěle hodí pro duchovní očistu, meditaci a utřídění myšlenek.

Lvy čekají výzvy. Měli by se připravit na to, že o úplňku nemusí jít věci tak hladce, jak si představovali. „Nebojte se výzvy, přivítejte ji a využijte ji jako příležitost ukázat vesmíru, jak umíte být vyrovnaní,“ vzkazuje jim astrolog Price.

Panny budou stát před několika rozhodnutími. Nedoporučuje se, aby lidé narození v tomto znamení „ztratili hlavu“ a nechali se svými pocity přemoci. Vše si v klidu promyslete.

Pro Štíry nastává skvělá příležitost přitáhnout si do života bohatství pomocí myšlenek. Je třeba změnit způsob, jakým uvažujete o financích – to navrhuje astrolog Patrick Price.

Pro Střelce se nic zásadního nemění, čas úplňku by měl využít k odpočinku. Doporučuje se, aby udělal něco pro své zdraví.

Vodnář se může v období úplňku projevit tak trochu jako sobec, ale to je v pořádku. Vodnáři by měli pamatovat na to, že se někdy vyplatí myslet na sebe.

Ryby může energie úplňku v Beranu učinit bezradnými. Rozhodně se neváhejte svěřit svým přátelům a blízkým.
 

Zdroj článku