Přejít k hlavnímu obsahu

Přichází sněhový úplněk ve Lvu: Tentokrát zamíchá s životy všech znamení zvěrokruhu

Info ikona
Úplněk

Nevlídné počasí v chladném sněhovém úplňku se může jevit jako katastrofa. Ve skutečnosti je Lví úplněk nabitý pozitivní energií, která vás bude hnát dopředu a vytrhne vás z nepříjemné šedi zdlouhavé zimy. Využijte toto období sebelásky, pozitivity a štědrosti a vytěžte z něj maximum.

Tarotová předpověď od kartářky na týden od 4. do 10. února: Kdy je třeba vyhnat kostlivce ze skříně a který den bude plný lásky?

svetzeny.cz

Lví úplněk

Sněhový úplněk ve Lvu nastane 5. února. Astrologicky se úplněk vždy vyskytuje ve znamení naproti Slunci. Symbolicky tyto lunace naznačují protiváhu převládajícímu sentimentu sezóny. Vodnář je chladný, odtažitý a nezávislý. Oproti tomu úplněk ve Lvu hledá pozornost, je vášnivý, emocionální a extrémně dramatický. Jinými slovy je to přesně to, co potřebujete k vytržení ze studeného období Vodnáře.

Lví úplněk s sebou nepřináší dramatické scény v negativním smyslu slova. Znamená to, že během dne bude ve vzduchu více tepla, vášně a reaktivity. Lev je ohnivé znamení, kterému vládne Slunce, takže v takových situacích vzplane a vytváří prostor různým situacím. Vyjadřuje názory, a tak je čas, abyste i vy vyjádřili svůj názor.

Věštba ze tří run: Vytáhněte si jednu z nabízených a zjistěte, co je nyní potřeba udělat

svetzeny.cz

Info ikona
Full moon

Proč sněhový úplněk?

Jak již napovídá název, sněhový úplněk dostal své jméno proto, že k němu dochází v zimním měsíci únoru, což je měsíc s nejvyšším zasněžením na severní polokouli. Všechny úplňky objevující se v průběhu roku jsou většinou pojmenovány podle období jejich příchodu. Například bobří měsíc se objevuje v listopadu, jelikož jde o nejvíce aktivní měsíc bobrů. Sněhový či lví úplněk však nejsou jediná pojmenování – další názvy jsou například hladový či bouřkový.

Úplněk plný pozitivity

Ačkoliv by se mohlo zdát, že v období chladného a nepříznivého počasí se budou lidé cítit chmurně i během sněhového úplňku, není to tak docela pravda. Opět za vše může znamení Lva, ve kterém úplněk nastane, což vyvolá v lidech pocity sebelásky, kreativity, štědrosti a odvahy. Pro většinu znamení horoskopu je také načase se zamyslet nad tím, jaké učinit pozitivní změny ve svém životě, zavzpomínat na ty, které se již odehrály, a najít vnitřní sílu pro následující rok. Není ideální chvíle na nová dobrodružství, ale naopak se zamyslet nad těmi starými a najít v nich to, které vám udělalo radost.

Chladná noc úplňku neznamená, že v sobě nemůžete najít jiskru a pozitivní náboj.

Astroložka: Letošní únor bude výjimečný. Čeká nás ohnivý úplněk ve Lvu, snový Valentýn i mystické novoluní

svetzeny.cz

Info ikona
Úplněk

Jak se projevujete ke zbytku světa?

I když si možná často neuvědomujete, jak vás vnímá vaše okolí, úplněk ve Lvu by vám s tímto mohl pomoct. Vaše jedinečnost bude zářit bez ohledu na to, co uděláte. Úplněk vás bude povzbuzovat v tom, abyste přemýšleli o dvou oblastech svého života: o své jedinečnosti a touhách svého srdce v protikladu k potřebám ostatních a vyššího dobra.

Dobrá zpráva je, že Merkur spolu s Marsem a Uranem již není retrográdní, tudíž máte dostatek elánu, inspirace a dokážete se soustředěně posouvat vpřed s jistotou. Mějte však na paměti, že fixní energie příliš dobře nesnáší změny, takže pokud jste dosud prosazovali něco, co dosud nefunguje, může to znamenat, že se toho máte zkrátka vzdát.

Zdroj článku