Přejít k hlavnímu obsahu

Čtyři nejlepší manželky podle znamení zvěrokruhu: Najde se mezi nimi i to vaše?

Najít v životě správnou osobu, se kterou vám to bude klapat není vždycky jednoduché. Chcete, aby manželství bylo bez problémů a napořád. Proto najít k sobě vhodného partnera není jen tak. A najít partnerku podle znamení? Každé znamení zvěrokruhu má svou vlastní charakteristiku. Ve kterém znamení se rodí nejlepší manželky?

Vodnář

Ženy ve znamení Vodnáře jsou velmi šarmantní a okouzlující, takže se není čemu divit, že přitahují pozornost mužů. Jejich postoj vůči okolí někdy může působit chladně, ale jsou to jen vyrovnaní jedinci, kteří si věří a ví, že po nich muži touží. Máte-li vedle sebe manželku v tomto znamení, život se naplní radostí, štěstím a láskou. Jsou věrné, mají spoustu elánu, který investují do partnerství i rodiny. Jsou to ženy velmi inteligentní, chytré a stačí partnerovi v různých diskuzích. Jejich přirozené charisma nenechává žádného muže chladným.

Ryby

Pokud k sobě hledají muži ženu, která bude pečující a milující, jsou Ryby dobrou volbou. Nabízejí svým partnerům nekonečnou lásku a péči, kterou si nemohou vynachválit. Není divu, že v žebříčku nejlepších manželek jasně vedou. Umí se obětovat, starají se, aby byl jejich partner vždy dobře najezen, nabízejí mu servis, jen aby se cítil šťastný. Někdy mohou být náladové, ale to je chvilková záležitost. Jsou to ženy kreativní, dobrosrdečné a neumí jen vařit a pečovat, ale také nabídnou partnerovi komunikaci, podporu a dialog, který si oblíbí.

Info ikona
žena

Babystalking: Nový způsob, jak ženatí muži podvádějí své manželky. Téměř každá žena zažila tento způsob nechtěného seznamování

Že nevíte, co si pod babystalkingem máte představit? Nevěra začíná z mnoha důvodů a také vzniká mnoha způsoby. Babystalking patří rozhodně k těm horším variantám, ovšem zdaleka nejde o málo využívanou formu. Zjistěte, co babystalking obnáší.
svetzeny.cz

Býk

Ženy narozeny ve znamení Býka jsou přesně ty, které hledáte. Spřízněné duše, které s vámi proplují životem a to ve všech aspektech. Umí se s partnerem propojit a to je velmi důležité. S ženou v tomto znamení je rozhovor velmi zajímavý, protože se umí ponořit hluboko do jednotlivých témat. Konverzace s ní je radost na všech úrovních, umí vést velmi zasvěcené diskuze. Budete mít pocit, že jste našli ženu s jiskrou, protože její zapálení pro věc je často nakažlivé. Její pozitivita posiluje vztah, jde o oddané manželky, které stojí při svém partnerovi. Jsou také velmi výbornými matkami.

Rak

Ženy v tomto znamení jsou pro muže hotovým štěstí. Jsou totiž velmi loajální a budou u svých partnerů stát kdykoliv, kdy je to potřeba. V dobrém i ve zlém, ženy ve znamení Raka neopouští partnera. Rodina je pro ně ta nejvyšší priorita a není tedy divu, že o ni velmi pečují. Co řekne, to platí, velmi nerada lže. Proto ji můžete plně věřit a důvěřovat. Svou rodinu si drží blízko sebe a proto máte také s rodinou velmi úzké a dobré vztahy.

Zdroj článku