Přejít k hlavnímu obsahu

Babystalking: Nový způsob, jak ženatí muži podvádějí své manželky. Téměř každá žena zažila tento způsob nechtěného seznamování

Že nevíte, co si pod babystalkingem máte představit? Nevěra začíná z mnoha důvodů a také vzniká mnoha způsoby. Babystalking patří rozhodně k těm horším variantám, ovšem zdaleka nejde o málo využívanou formu. Zjistěte, co babystalking obnáší.

Nyní muži využívají své děti, aby dosáhli nějaké akce

Nejčastěji tuto taktiku nepoužívají muži, kteří jsou svobodní. Spíše ji zkouší ženatí muži, kteří chtějí mít (velmi naivní) bokovku. Myšlenka mužů je, že ženy milují děti a chtějí svoje vlastní. Muži předpokládají, že ženy, které je uvidí starat se o dítě, s nimi budou chtít navázat poměr nebo s nimi chodit, jednoduše proto, že jsou zodpovědní milující tátové.

Mohlo by se vám líbit

8 zlozvyků, které spolehlivě odradí každého muže. Pokud děláte jeden z nich, váš protějšek ihned ztratí zájem

Každý člověk má své vlastní preference a názor na to, co je přitažlivé a co naopak odpudivé. Přesto však existuje pár věcí, které spolehlivě odradí drtivou většinu mužů. Může jít o nedostatečnou hygienu, nevhodné chování, ale i nezdravý životní styl. Přečtěte si, kterým chybám se musíte zaručeně vyhýbat a staňte se nejlepší verzí sebe sama.
svetzeny.cz

Co je to babystalking? 

Babystalking je termín, který se používá k popisu způsobu, jakým muži často používají své vlastní děti, aby se pokusili získat čísla od žen, se kterými chtějí poměr.

Právě do "zodpovědných tatínků" se ženy, které touží po vlastních dětech, zamilují velmi snadno a podlehnou jejich kouzlu. Mužům ovšem většinou nejde o to vytvořit nový vztah, ale užít si nezávaznou zábavu. 

Nicméně: Je to jednoznačně taktika ženatého muže. Svobodný muž by byl mnohem opatrnější při prověřování toho, kdo se přiblíží k jejich dítěti nebo kdo se stane potenciální matkou jejich dítěte. Ženatí muži už mají ženu, která se jim bude starat o děti. Nechtějí tuto situaci změnit. Spíše hledají prostě milenku. Budou se jen bavit, pak zmizí a jako omluvu použijí „starost o děti“.

Je zřejmé, že babystalking nefunguje na každého, ale co ženy, které ve skutečnosti tak trochu šílí a touží po dětech? Zvláště v určitém věku, kdy je společnost tlačí a mluví o biologických hodinách. 

Mohlo by se vám líbit

Sapiosexuál: Možná jste to právě vy. Zjistěte, co je na opačném pohlaví nejvíce přitahuje

Sapiosexuál je termín, který v poslední době získal na popularitě. Jedná se o označení pro osoby, které pociťují vzrušení a silnou přitažlivost k intelektu a vzdělání druhé osoby. Hlavním znakem sapiosexuála je tedy to, že pro něj není primární fyzický vzhled osoby, ale spíše její inteligence, vědomosti a schopnost rozvíjet svůj intelekt. Co na to říká věda?
svetzeny.cz

Jak to funguje v praxi? Přečtěte si tento příběhy 

Byla jsem nakupovat, když jsem najednou uviděla staršího chlapa, jak tlačí vozík s malým dítětem. Zahlédl mě a začal mluvit na něj mluvit."Podívejte se na dámu," zavrčel mým směrem. "Není to milá dáma? Pozdrav paní!" Začal tlačit svůj vozík směrem k mému a lehce do něj narazil. V tuto chvíli jsem začínala cítit divný pocit. "Jsem si jistý, že se každou chvíli usměje. Ženy milují děti, že?" řekl a v podstatě mě pobízel k odpovědi. Než jsem stačila odpovědět, ozval se z uličky hned vedle nás ženský hlas.

Netrvalo mi dlouho, než jsem si uvědomila, kdo ta žena je: byla to jeho manželka.

Když jsem se zeptala své bezdětné kamarádky, co si o situaci myslet, nebyla ani trochu překvapená. Zřejmě jsem právě zažila svůj první babystalking. 

 

Zdroj článku
Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme s Lifee Svatební pompon