Přejít k hlavnímu obsahu

Signály, že je vám nablízku milovaný zesnulý: Peří nebo reakce domácích mazlíčků

Máte pocit, že se okolo vás děje něco zvláštního a specifického? Tušíte, že se okolo vás pohybuje nějaký duch? Nebo naopak, potřebujete se ujistit, že vaše milovaná osoba, která už bohužel není mezi námi, je vám stále nablízku a drží nad vámi ochrannou ruku? Zkuste se zaměřit na tyto signály, které mohou být vodítkem k tomu, že je vám milovaný zesnulý člověk nablízku a že vás navštívil.

Cítíte specifickou vůni

Vůně má pro spoustu z nás zvláštní význam. Babičky si spojujete s typickou vůni jídla, klidu a bylinek. Máte pocit, že se okolo vás neustále objevuje vůně typická pro danou osobu. Nebo také můžete cítit vůni růží i když nejsou v místnosti. Mnoho lidí popisovalo, že právě růže byly cítit v místnosti, když cítili přítomnost svého blízkého, který zemřel.

Zdají se vám sny o zemřelých

Sny o zesnulých

Dalším velmi silným znamením jsou sny o zesnulých lidech. Ve snech se mohou vyskytovat v různých podobách, nejčastěji s nimi hovoříte, řešíte důležitá témata nebo si s nimi povídáte o věcech, které vás trápí. Obvykle se cítíte překvapení, protože jsou přece tito lidé mrtví, ale ve snu cítíte radost, že s ním máte možnost promluvit. Byť je tomu jen ve snu.

Dostáváte zprávy

U snů ještě chvíli zůstaneme. Někdy nám blízcí z onoho světa posílají konkrétní zprávy nebo poselství. Varují vás před něčím, co byste dělat neměli, radí vám, udělat to či ono. Někdy vám chtějí jen říct, že jsou na vás hrdí. Ohlašují zpravidla také těhotenství nebo nepříjemné a horší situace, které se vám v životě mohou objevit.

Info ikona
peří

Kam až sahá svátek zesnulých: Dušičky, Samain nebo Halloween?

Dušičky neboli Památka věrných zesnulých je tím největším svátkem pohanského národa. Dříve lidé věřili, že v tomto čase nastává magická energie, která prolíná svět živých se světem zemřelých, dnes už spíše vzpomínáme na své blízké. Jak se slaví tento svátek u nás i ve světě?
svetzeny.cz

Říše zvířat a zemřelí

Motýlí poselství

Výskyt motýlů ve vaší blízkosti se často bere jako způsob komunikace zesnulého člověka. Někteří lidé věří, že motýl je duch jejich milovaného člověka. Máte občas pocit, že se ve vaší přítomnosti objevují motýli víc, než je běžné? Možná se s vámi váš blízký z onoho světa chce spojit nebo vám dát najevo, že na vás dohlíží.

Reakce domácích mazlíčků

Zvířata jsou citlivá na pachy, vjemy a všechny další věci. Mohou kňučet nebo štěkat bez zjevného důvodu, mohou najednou vrtět ocasem, vrčet nebo bude obcházet okolo určitého místa a zvědavě čenichat. Když jsou spokojení, možná se vítají právě s někým, koho měli rádi.

Peří

Peříčka jsou jeden z velmi častých způsobů, jak přijímat zprávy od zesnulých blízkých. Najdete-li pírko na zemi, pak ho nepřekračujte, ale věnujte mu svou pozornost. Je to možná nějaká zpráva nebo signál. Dostává se k vám zpráva, že je váš blízký, který již zemřel, u vás, chrání vás nebo vám posílá znamení.

Zdroj článku