Přejít k hlavnímu obsahu

Snadno ovlivnitelná znamení zvěrokruhu: Patříte mezi ně? Lvy ani Býky ve výčtu nenajdete

Info ikona
horoskop

Někdo je nerad do něčeho tlačen a dává si velký pozor na to, aby ho druzí neovlivňovali. Pokud s něčím nesouhlasí, nedonutíte je k ničemu. Existují však takoví lidé, kteří jsou snadno ovlivnitelní. Říkají vám lidé co si myslí a vy nad tím hodně přemýšlíte? Máte pocit, že pravdu mají všichni a snadno inklinujete právě k tomu názoru, který vám někdo říká? Jste ti, které druzí snadno ovlivní?

Mít okolo sebe manipulativnější jedince může být nebezpečné. Když jste z těch, kteří se dají snadno zmanipulovat a ovlivnit, mějte se na pozoru. Znamení horoskopu toho o vás hodně prozradí, mimo jiné i to, jak moc vás mohou druzí ovlivnit nebo zmanipulovat k obrazu svému. Která znamení jsou snadno ovlivnitelná? 

Snadno ovlivnitelná znamení chtějí klid

Váhy

Váhy jsou velcí diplomaté a nejsou rádi, když jsou mezi lidmi rozepře. Vyhýbají se jak jen mohou konfrontacím a nechtějí se hádat. Snaží se vyhovět všem a tak mohou někdy být kam vítr, tam plášť. Snaží se říkat ano i na věci, které se jim nelíbí, jen aby vyhověli druhým. Jde tak často o největší tahouny, kteří umí zapadnout kamkoliv a když se dostanou do rukou velkého manipulátora, mohou dělat to, co on sám chce.

Vodnář

Nejsou z těch, kteří se rádi bijí a perou za svůj názor nebo svou věc. Pro klid raději ustupují. Mají totiž pocit, že hádat se kvůli čemukoliv je zbytečné. Nechtějí vyplácat čas na nepříjemné věci, které z nich vysávají energii. Nesváry berou jako něco hloupého, co zabírá čas a o to oni opravdu nestojí. Stávají se snadno ovlivnitelnými, protože jim je to vlastně jedno a jen se vezou.

 

Tato 4 znamení zvěrokruhu jsou největšími manipulátory. Odhalte je co nejdříve

svetzeny.cz

Info ikona
manipulace

Střelec

Střelci jsou ti, kteří souhlasí snad se vším. Proč? Pro svůj vlastní klid! Nechtějí rozbroje a hádky, protože to je zbytečné. Nechají na sobě dříví štípat, jen aby nemuseli něco řešit. Souhlasí s názory všech, jen aby nemuseli s někým diskutovat, nic vysvětlovat. Milují mír, vyhledávají ho a konflikty řeší často stylem ano, máš pravdu, všechno je tak, jak říkáš. Ve své nechuti odporovat vám potvrdí vše, například i to, že je země placatá nebo nebe fialové.

Ryby

Ryby jsou trochu přecitlivělé a hodně jedou přes emoce. Je tedy velmi snadné dostat se jim pod kůži. Když si je druzí omotají okolo prstu, snadno je mohou přesvědčit prakticky k čemukoliv. I když všechno uvnitř nich křičí ne, když jim druzí řeknou ano, jdou i proti vnitřnímu přesvědčení. Možná i proto, aby se druhému zalíbili.

Zdroj článku