Přejít k hlavnímu obsahu

Snadno ovlivnitelná znamení zvěrokruhu: Patříte mezi ně? Lvy ani Býky ve výčtu nenajdete

Někdo je nerad do něčeho tlačen a dává si velký pozor na to, aby ho druzí neovlivňovali. Pokud s něčím nesouhlasí, nedonutíte je k ničemu. Existují však takoví lidé, kteří jsou snadno ovlivnitelní. Říkají vám lidé co si myslí a vy nad tím hodně přemýšlíte? Máte pocit, že pravdu mají všichni a snadno inklinujete právě k tomu názoru, který vám někdo říká? Jste ti, které druzí snadno ovlivní?

Mít okolo sebe manipulativnější jedince může být nebezpečné. Když jste z těch, kteří se dají snadno zmanipulovat a ovlivnit, mějte se na pozoru. Znamení horoskopu toho o vás hodně prozradí, mimo jiné i to, jak moc vás mohou druzí ovlivnit nebo zmanipulovat k obrazu svému. Která znamení jsou snadno ovlivnitelná? 

Snadno ovlivnitelná znamení chtějí klid

Váhy

Váhy jsou velcí diplomaté a nejsou rádi, když jsou mezi lidmi rozepře. Vyhýbají se jak jen mohou konfrontacím a nechtějí se hádat. Snaží se vyhovět všem a tak mohou někdy být kam vítr, tam plášť. Snaží se říkat ano i na věci, které se jim nelíbí, jen aby vyhověli druhým. Jde tak často o největší tahouny, kteří umí zapadnout kamkoliv a když se dostanou do rukou velkého manipulátora, mohou dělat to, co on sám chce.

Vodnář

Nejsou z těch, kteří se rádi bijí a perou za svůj názor nebo svou věc. Pro klid raději ustupují. Mají totiž pocit, že hádat se kvůli čemukoliv je zbytečné. Nechtějí vyplácat čas na nepříjemné věci, které z nich vysávají energii. Nesváry berou jako něco hloupého, co zabírá čas a o to oni opravdu nestojí. Stávají se snadno ovlivnitelnými, protože jim je to vlastně jedno a jen se vezou.

 

Mohlo by se vám líbit

Tato 4 znamení zvěrokruhu jsou největšími manipulátory. Odhalte je co nejdříve

Ulehčit si život a získat tak pro sebe nějakou výhodu; dá se říci, že sklony k manipulaci má každý, protože je to součást našeho základního přežití. Která znamení jsou ale mistry ve vyvolávání viny v druhých a kterým začnete zobat z ruky ani nemrknete, přičemž až po čase vám dojde, že to nebyl nejlepší nápad?
svetzeny.cz
Info ikona
manipulace

Střelec

Střelci jsou ti, kteří souhlasí snad se vším. Proč? Pro svůj vlastní klid! Nechtějí rozbroje a hádky, protože to je zbytečné. Nechají na sobě dříví štípat, jen aby nemuseli něco řešit. Souhlasí s názory všech, jen aby nemuseli s někým diskutovat, nic vysvětlovat. Milují mír, vyhledávají ho a konflikty řeší často stylem ano, máš pravdu, všechno je tak, jak říkáš. Ve své nechuti odporovat vám potvrdí vše, například i to, že je země placatá nebo nebe fialové.

Ryby

Ryby jsou trochu přecitlivělé a hodně jedou přes emoce. Je tedy velmi snadné dostat se jim pod kůži. Když si je druzí omotají okolo prstu, snadno je mohou přesvědčit prakticky k čemukoliv. I když všechno uvnitř nich křičí ne, když jim druzí řeknou ano, jdou i proti vnitřnímu přesvědčení. Možná i proto, aby se druhému zalíbili.

Zdroj článku
Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme s Lifee Svatební pompon