Přejít k hlavnímu obsahu

Co se nosí: Barvou jara je modrá. Inspirujte se a vsaďte na blankytnou, sytou modrou nebo světlou jako nebe

Info ikona
Fashion

Sytě modrá přesvědčí mnoha nuancemi vaše očekávání a lichotí každé pleti. Na jaře na ni proto rozhodně vsaďte! Nemůžete šlápnout vedle a existují tisíce modrých kousků oblečení, které si zamilujete!

V této sezóně téměř neexistuje způsob, jak obejít trendovou barvu. Vodní, živé akvamarínové tóny a chladnější, éterické odstíny, které vyzařují klid, doplňují paletu modré. Vodní modř přináší do našeho šatníku závan čerstvého vzduchu – nebo spíše novou vlnu! Skvěle doplňuje jinak velmi vznešené barevné schéma a přesvědčuje nás čistou elegancí. A tak nespočet módních návrhářů spoléhá ve svých jarních a letních kolekcích na modrou barvu ve všech jejích aspektech:

Sako – nejlepší přítel člověka

Bez saka se nyní neobejde téměř žádný outfit, ať už jdeme na večeři, do kanceláře nebo jen tak na kávu s kamarádkou. Zapomeňte ovšem na klasickou černou a vyzkoušejte probudit jaro ve svém šatníku. Sytá modrá krásně "rozbije" váš outfit a dodá mu svěží nádech a upoutá pozornost. Níže se můžete inspirovat. Která modrá je ta vaše?

Co se nosí: Módní trend francouzských bot se letos na jaře vrací a neměl by vám chybět v šatníku

svetzeny.cz

Barva jara 2022 je silná, intenzivní a nápadná. Přesvědčí v různých nuancích a dá se skvěle kombinovat. Mluvíme o modré!
 

Zdroj: Voguue UK, Fashion trends 2022