Přejít k hlavnímu obsahu

Prožjte pohodové Vánoce se Světem ženy!

Zpříjemněte si období adventu s prosincovým Světem ženy. Najdete v něm spoustu zajímavých článků, inspirace na dárky i slavnostní výzdobu a také tipy, které vás dostanou do té správné předvánoční nálady.

 

Svět ženy 12/19 je v prodeji od 13. 11. 2019.

Herečka Veronika Khek Kubařová je silná, přitom křehká, úspěšná, ale pokorná, sdílná, ovšem chránící si soukromí. Je typem krásky, která oslňuje nejen na plátně. V době, kdy jsme s ní dělali rozhovor, okouzlila mnohé také ve StarDance.

Být v teple, i když mrzne a přitom se pohodlně hýbat... Pokud si vybíráte oblečení na lyže, nebo na prkno, máme pro vás několik módních kousků.

V chladném počasí vyžaduje pleť jinou péči, tak jí dopřejte kosmetiku, která ji ochrání před podrážděním.

Znáte rodinnou historii a víte, kdo byli vaši předci? Pokud půjdete v jejich stopách, může vás čekat řada překvapení.

Nálada, krása, chutě – tohle všechno ovlivňují hormony a my víme, jak je srovnat do latě.

Svět ženy oslavil narozeniny luxusní večeří! Přečtěte si 5 „nej“ vítězných přání, která nám čtenářky poslaly.

Aby milování bylo zase super + test, co odhalí, jaký problém v milostném životě vás trápí.

Potěšte rodinu o svátcích dobrým jídlem. Doporučujeme vyzkoušet naše originální cukroví a připravit trochu jiné štědrovečerní menu.

Na tu správnou vánoční atmosféru vás naladí i výzdoba domova. Přinášíme nejžhavější trendy pro letošní svátky.

I tentokrát pro vás máme porci oblíbených příběhů ze života. Možná si po přečtení uvědomíte, proč se vyplatí porušit stereotyp, že je někdy dobré dát rodině druhou šanci a že děti si v životě svou cestu stejně najdou samy.

Vánoce jako z filmu Láska nebeská zažijete v pohádkovém Londýně. Vydejte se tedy společně s námi toulat se jeho ulicemi.

Předplaťte si Svět ženy na další rok – k předplatnému získáte jako dárek kávovar Tassimo Happy dle výběru v hodnotě 2709 Kč.