Přejít k hlavnímu obsahu

Redakční výběr nejlepších nočních krémů proti vráskám: Kvalitní krémy seženete i do 150 Kč v drogerii

Noční krém by měl patřit do kosmetického repertoáru každé z nás. Podle čeho si vybrat pro vás ten nejvhodnější? Vyberte si správné produkty především podle potřeb své pleti. Vyhněte se škodlivým složkám a naučte se používat noční krém pro dosažení nejlepších výsledků. Účinné krémy seženete i za málo peněz. Podívejte se na naše tipy.

Pro používat noční krém

Naše pokožka se skládá z několika vrstev. Postupem času se jednotlivé vrstvy ztenčují a ztrácejí strukturu, kterou měly v mládí, protože kolagen, bílkovina, která udržuje pevnost pokožky, se vyčerpává. Zatímco vaše pokožka časem přirozeně stárne, vystavení slunci a dalším faktorům životního prostředí může projevy stárnutí urychlit. Můžete si začít všímat linek, vrásek a ochabování.Pkožka může být sušší, protože z ní snadněji uniká vlhkost. Naštěstí produkty, jako jsou noční krémy, mohou vaší pokožce poskytnout ochranu a regeneraci, a to i během spánku.  

Jaký je rozdíl mezi denním a nočním krémem?

Rozdíl je především ve složení. Denní krém je má lehčí konzistenci a obsahuje kromě účinných látek proti stárnutí často i SPF faktor, který chrání pokožku proti poškození UV zářením. A právě tato složka není pro noční péči potřeba, naopak by ji zbytečně zatěžovala. Denní krémy také obsahují vitamin C, který dodává pleti jas a vyrovnává její pigment a vzhled. Noční krém by měl mít jiné složení a konzistenci než denní krém. Noční krémy jsou hutnější a obsahují složky určené k hydrataci a regeneraci pleti.

Nejkrásnější rtěnky z drogerie do 150 Kč pro ženy nad 50 let: Těmto odstínům se vyhněte, přidávají roky navíc

Líčení je něco, co provází každodenní život téměř všech žen. A pokud chceme líčení dodat ten správný šmrnc, docílíme toho tím, že zvolíme nějakou krásnou rtěnku na rty, která celý vzhled naprosto famózně podtrhne. Ovšem, ne každý odstín je vhodný - a to především pro dámy v pokročilejším věku. Přinášíme vám výběr těch nejkrásnějších rtěnek, za které navíc nedáte víc než 150 korun.
svetzeny.cz

Složky, které je třeba hledat v nočním krému

Při výběru nočního krému nejsou značky a ceny tak důležité. Místo toho byste měli zvážit své potřeby v péči o pleť a hledat složky, které jsou pro vaši pleť nejlepší. Najdete je také v krémech, které nestojí více než 150 Kč a udělají vám stejnou službu, jako ty dražší. Kvalitní noční krém by měl obsahovat složky jako je koenzym Q10, kyselina hyaluronová, vitamín E a ceramidy. 

Výběr nočních krémů do 150 Kč

V našem výběru nočních krémů, které seženete za dobrou cenu, najdete kvalitní krémy privátních značek obchodních řetězců a drogerií. Patří mezi ně například produkty značky Cien ze supermarketů Lidl, které časopis dTest hodnotí jako jedny z nejlepších. Kvalitní a relativně levné produkty nabízí i různé tradiční české značky, jako je například Dermacol, Ryor nebo Astrid. 

Galerie: Nejlepší noční krémy proti vráskám do 150 Kč z drogerie
Zdroj článku