Přejít k hlavnímu obsahu

Žáci dle horoskopu: V čem vyniká vaše znamení zvěrokruhu? Nejrychleji se učí Blíženci, Panny jsou šprti

Info ikona
classmates-holding-folders.jpg

Prázdniny utekly jako voda, nyní je načase, aby opět žáci zasedli do lavic. Jaká jsou jednotlivá znamení zvěrokruhu jako studenti? Nejrychleji ze všech se učí Blíženci, největší šprti jsou Panny. Zjistěte, v čem vyniká vaše znamení.

Berani chtějí být jedničky

Berani jsou velmi ambiciózní, což se projevuje už v jejich školních letech. Chtějí být ve všem nejlepší a jsou neuvěřitelně soutěživí. Jsou třídním tahounem, který se nebojí chopit organizace. Jejich oblíbeným předmětem je tělocvik, milují akci a pohyb.

Býci excelují v praktických dovednostech

Doménou Býků ke rukodělná činnost. Jsou neuvěřitelně šikovní a pracovití. Ve škole se rozhodně budou snažit mít dobré známky. Fascinuje je historie, a proto je dějepis jejich oblíbeným předmětem.

Nejrychleji se učí Blíženci

Blíženci nasávají informace jako houba, je dobře známo, že se učí nejrychleji z celého zvěrokruhu, je to dáno planetou Merkur, která se pojí s jejich znamením. Nejvíce jim půjdou humanitní předměty a jazyky.

Prvních 12 dnů po narozeninách je nejdůležitějším obdobím roku: Rozhodujeme o našem dalším osudu

Narozeniny jsou speciální den, kdy vám nejen chodí gratulace a jste “zase o rok starší”, ale také to znamená, že startujete nový rok, ve kterém prožijete spoustu věcí. Jak strávit prvních dvanáct dní po narozeninách?
svetzeny.cz

Raci jsou výborní studenti

Raci jsou velmi svědomití a zodpovědní studenti. Nikdy nezapomenou udělat úkol či nezmeškají termín odevzdání. Jsou velmi pečliví a chtějí excelovat. Vynikat budou zejména v hodinách češtiny a dalších jazyků.

Lvi doučují ostatní

Lvi neváhají pomoci svým spolužákům. Rádi jim předají své znalosti zábavnou formou, doučování v jejich podání „nebolí“. Jsou to rození baviči, kteří vždy budou vyčnívat z davu. Mají umělecký talent a půjdou jim jakékoliv předměty, kde zapojí kreativitu.

Panny jsou šprti

Panny jsou rozhodně šprti, školu berou smrtelně vážně. Pečlivě se doma připravují, nikdy nezapomínají pomůcky a jsou velmi svědomití. Vynikají v matematice, chemii a fyzice. Mnohdy po ukončení studií zamíří do světa vědy.

Váhy bývají oblíbené

Miláčkem učitelů bývají Váhy. Jsou velmi společenské, vždy se chovají slušně a umí si získat přízeň druhých. Oblíbené jsou i u ostatních žáků. Často se ujímají organizace školních aktivit. Nejvíce jim jdou umělecké předměty.

Štíři milují učení

Štíři prahnou po tom, aby se naučili co nejvíce. Milují učení a neustále si rozšiřují obzory. Vše studují do hloubky, nikoliv povrchově. Baví je zejména práce na školních projektech, matematika, fyzika a chemie.

Střelci zbožňují zeměpis

Střelce obvykle škola moc nebaví, až na jednu výjimku – zeměpis. Tento předmět úplně zbožňují. Jsou to totiž velcí milovníci cestování a také je zajímají odlišné kultury. Neradi se jen něco učí nazpaměť, chtějí dané látce skutečně rozumět.

Důkazy, že se s vámi pokouší spojit strážný anděl: Máte zvláštní pocity nebo vídáte stejná čísla? Pak nad vámi bdí právě ten váš

Božské bytosti světla, které na nás dohlížejí a ochraňují nás. Věříte v andělskou existenci a další tajemné úkazy? Pak by vás mohlo zajímat, jakými způsoby se s vámi váš anděl strážný může spojit. Nalézáte bílá peříčka nebo cítíte přítomnost někoho dalšího? Možná je to právě váš anděl.
svetzeny.cz

Kozorozi jsou velmi inteligentní

Kozorozi patří mezi nejlepší studenty. Jsou velmi pracovití, inteligentní, svědomití a zodpovědní. Nechybí jim ani ambice a soutěživost. Do studia dají všechno, v životě chtějí hodně dokázat. Půjde jim matematika a ekonomie.

Vodnáři v hodinách vyrušují

Vodnáře škola moc nebaví, raději se vzdělává sám. Proto Vodnáři často v hodinách vyrušují. To však neznamená, že by o studium neměli zájem, ale nejradši by se učili jen o tom, co je skutečně zajímá. Nejvíce je bude bavit IT a chemie.

Ryby jsou perfekcionisté

Ryby jsou na sebe velmi přísné a kladou na sebe vysoké nároky. Vystresuje je i maličkost. Ve škole se velmi snaží a neúspěchy nesou těžce. Naprosto excelují v uměleckých oborech, jsou to velmi kreativní žáci.

Zdroje: Narcity, Ask Astrology

Zdroj článku