Přejít k hlavnímu obsahu

Galerie: Inspirujte se nápady na balení vánočních dárků a nechte ty své pod stromečkem vyniknout

Hitem letošních Vánoc je klasické, bílé, přírodní či elegantní téma. Vaše dárky tak můžete nechat vyniknout v pompézních třpytivých krabičkách, ale i v recyklovaném papíru ozdobeným jutovým provázkem. Inspirujte se v naší galerii a nechte své dárky pod stromečkem vyniknout!

Zábavný kvíz: Znáte oblíbené postavy Krasomilu, Popelku nebo Angelinu? Otestujte si své pohádkové znalosti

Vánoce a pohádky patří k těm nejoblíbenějším tradicím vůbec. Zatímco novodobé výtvory se netěší přílišné oblibě, české nebo zahraniční klasiky mají místo v našich srdcích. Jak dobře ovládáte znalosti českých pohádek? To zjistíte v našem zábavném kvízu.
svetzeny.cz

Krabice či papír?

Pokud si s balením dárků nechcete příliš lámat hlavu, můžete si koupit dárkové krabice, které už nevyžadují žádné další balení či lepení. Nejrychleji pak krabici dozdobíte vázací stuhou či hotovou nalepovací mašlí. Můžete však také využít některou z krabic, kterou máte již doma, a ozdobit ji vánočním balicím papírem. Letos jsou v módě také přírodní materiály, můžete proto použít zcela obyčejnou přírodní dárkovou krabici bez motivu a na její zdobení použít například chvojí. Stále více se také dbá na používání udržitelných materiálů, vhodným materiálem proto může být například i látkový obal, recyklovaný hnědý papír či opětovně použité dárkové tašky. Pokud přeci jen zvolíte klasický balicí papír, zkuste ho po rozbalení dárků co nejvíce uschovat na opětovné použití. Můžete si také vytvořit svůj vlastní balicí papír - ať už pomocí tisku či vlastní kresby.

Dokonalé vánoční atmosféry dosáhnete spojením všech pěti smyslů: Inspirujte se jednoduchou výzdobou, která zabere pár minut

Vánoce se kvapem blíží a vy možná nestíháte tak, jak jste si představovali. Máme pro vás skvělé tipy na výzdobu, které vám zaberou zlomek času a naladí vás na pohodovou vánoční atmosféru. Připravte se na příchod nejkrásnějších svátků společně s námi.
svetzeny.cz
Info ikona
Dárky

Stuhy a zdobení

Trendem letošních Vánoc jsou přírodní materiály, zkuste tak místo klasické vázací stuhy použít například jutový provázek či stuhu. Dárky zabalené v přírodním stylu pak můžete ozdobit pomocí kousků jmelí, šiškami, chvojím, větvičkami túje, usušenými plátky pomerančů nebo jinými dary přírody. Především menší příjemci dárků ocení zdobení v podobě vánočních perníčků nebo jiných sladkostí. K šifónovým, hedvábným, saténovým či klasickým vázacím stuhám se kousek chvojí hodí určitě také, ale ještě lépe vynikne například třpytivá hvězda či jiná menší vánoční ozdoba. Celkový dojem doplňte ladící visačkou, kterou si můžete vyrobit například ze stejného materiálu, jako je obal dárku, nebo jednoduše napište jméno příjemce přímo na balíček, kdy můžete využít například ozdobné metalické tuše.

Balení vánočních dárků
Zdroj článku