Přejít k hlavnímu obsahu

Móda ke stromečku: Jaký vybrat vánoční outfit? Sáhněte po elegantním nebo neformálním oblečení

Vánoce se kvapem blíží, peče se cukroví, kupují dárky a zdobí domy. Ale kdo má čas myslet ještě na sebe? Proto jsme pro vás připravili jednoduché tipy, kterými se můžete na nadcházející vánoční svátky inspirovat. Ne nadarmo se říká, že šaty dělají člověka, záleží však na vás, zdali chcete být ke stromečku nastrojeni nebo být v pohodlí.

Plánování Vánoc je vážná a často i stresující práce. Úkoly se neustále hromadí, od vyřizování vánočního nákupního seznamu přes přípravu cukroví až po veselou úpravu domácnosti. Ale jak už to tak bývá, ženy mívají tolik věcí na starost, že zapomenou na sebe. Pokud jde o vánoční módu, můžeme vám pomoci.

Slavnostní oblečení

Většina lidí na vánoční svátky dodržuje slavnostní oblečení, což je takový dress code, který je podobný koktejlovému oblečení. Trička a džíny jsou jako vánoční oblečení nevhodné. Pokud se i vy rádi strojíte, máme pro vás skvělé tipy na zeštíhlení postavy i zvýraznění předností. Hlavními a oblíbenými kousky jsou bezpochyby flitrované šaty. Krásně vás rozzáří a omladí a není třeba již výrazný make-up, což se na vánoční shon hodí. Pokud chcete zvýraznit pas, můžete to vyřešit koženým páskem nebo silnou stuhou. V případě, že chcete zakrýt pár kil navíc, vsaďte na maxi dlouhé šaty nebo oversized oblečení, které vás nebude příliš stahovat. Velmi lichotivé jsou šaty jednoduchých střihů, které lehce obepínají postavu. V neposlední řadě můžete zvolit šaty do áčka, které vám zvýrazní pas i prsa.

Mohlo by se vám líbit

Slavnostní účesy dle typu obličeje: Čtvercový obličej zjemní vlny, protáhlému prospěje tupírování vlasů

Vánoce jsou za dveřmi, už víte, jaký slavnostní účes zvolíte ke stromečku? Inspirujte se v naší galerii, tentokrát se zaměříme na vánoční účesy dle typu obličeje. Čtvercový obličej zjemní vlny, protáhlému obličeji prospěje tupírování vlasů, v čem vyniknete vy?
svetzeny.cz

Vánoční barvy

A co barvy? Několik let už jasně vede červená, zelená, bílá, zlatá i stříbrná. Tyto barvy patří mezi tradiční vánoční barvy a jejich kombinací nemůžete šlápnout vedle.

Červená barva se stala oblíbenou na vánoční svátky již ve 4. století, kdy byl biskup sv. Mikuláš známý tím, že nosil karmínově zbarvené roucho, když obdarovával chudé děti.

Neformální a pohodlné

Přehnané chystání a flitrované šaty nejsou nic pro vás? Nevadí! Nikdy také neuděláte chybu s roztomilým vánočním svetrem nebo pyžamem. Pokud chcete být na Vánoce především v pohodlí, pak zvolte pletené vánoční svetry, mikinové šaty nebo pohodlná pyžama pro celou rodinu. Jsou to praktické a pohodlné kousky, takže není třeba se trápit s výběrem dalších kusů oblečení. Výhody vánočních svetrů nebo pyžam jsou ty, že se může sladit celá rodina od nejmladších členů po ty nejstarší a vypadá to vždy skvěle nejen na rodinné fotografii. K dokonalosti to můžete dotáhnout s vánoční čepicí nebo zateplenými ponožkami. Ať už se rozhodnete oslavit toto období jakkoliv, s jedním z těchto krásných kousků to určitě uděláte stylově!

Vánoce jsou opravdu nejkrásnějším obdobím v roce a to především, když jste obklopeni svými blízkými a užíváte si své oblíbené vánoční tradice. Ať už je to v krásném outfitu či pohodlném pyžamu.

Vánoční módní inspirace
Zdroj článku