Přejít k hlavnímu obsahu

72 letá Vera Wang a další celebrity, dokazují, že věk je jenom číslo

Info ikona
Vera Wang, Halle Berry

Stárnutí je neodmyslitelnou součástí života, ačkoliv lze tento proces mnohdy výrazně zpomalit pomocí jógy, meditace či zdravé stravy. Zdá se však, že někteří lidé dokázali stárnutí téměř zastavit a vypadají, jako by snad objevili elixír mládí. Ačkoliv to zní neuvěřitelně, některé celebrity vypadají až o několik desítek let mladší, než ve skutečnosti jsou.

Vera Wang, 72 let

Tato módní návrhářka by svým mladistvým vzhledem strčila do kapsy i o několik desítek let mladší celebrity. Obdiv si však nezaslouží jen její mladě vypadající tvář, ale i výborná fyzická kondice, ve které se Vera udržuje!

Iman Abdulmajid, 66 let

Somálská modelka, herečka a manželka zesnulého Davida Bowieho vypadá ve svých 64 letech naprosto božsky. Kromě modelingu se věnuje také podnikání, kdy má svou vlastní kosmetickou firmu. Podílí se také na řadě charitativních akcí.

Halle Berry, 55 let

Tato oscarová herečka, modelka a královna krásy, která byla považována za nejkrásnější afroamerickou ženu své doby a sexuální symbol 20. století, si svoji krásu stále drží. Možná je to díky pravidelnému cvičení, že Halle vypadá o pár desítek let mladší.

Jak dnes vypadají herečky z telenovel 90. let: Seriálová Esmeralda je krásná i po padesátce, Milagros jen září

svetzeny.cz

Courtney Cox, 57 let

Tato americká herečka, producentka a modelka je vše známá jako Monika Gellerová z kultovního seriálu Přátelé. Od dob natáčení se její vzhled však příliš nezměnil, ačkoliv již mezitím uplynuly téměř tři dekády!

Salma Hayek, 55 let

Tato odhodlaná a cílevědomá Mexičanka je důkazem toho, že se vyplatí jít v životě za vytouženým snem. Jde o první ženu mexické národnosti, která kdy byla nominována na Oscara v kategorii Nejlepší herečka. Doposud hrála ve více než třiceti filmech a i v dnešních dnech stále může ztvárňovat o mnoho let mladší postavy díky svému mladistvému vzhledu.

Jennifer Lopez, 52 let

Tato americká herečka, zpěvačka a módní návrhářka je známá pod přezdívkou JLo. Celý život se udržuje ve výborné kondici díky cvičení a tanci, takže její postavu jí i dnes mohou závidět i o desítky let mladší celebrity. Díky zdravému životnímu stylu i její obličej vypadá, jako by nedávno oslavila maximálně třicetiny.  

Slavní, kteří se rozhodli nemít děti: Leonardo DiCaprio kvůli stavu planety, Jennifer Aniston nechce podlehnout tlaku společnosti

svetzeny.cz

Yolanda Hadid, 58 let

Tato americká modelka a televizní osobnost se dostala do širšího povědomí hlavně díky americké reality show The Real Housewives of Beverly Hills. I ve svém věku neustále ohromuje svou dokonalou postavou. Je jasné, po kom její děti, které se také věnují modelingu, zdědily svou krásu.

Heidi Klum, 48 let

Heidi je proslulá německá topmodelka, herečka, moderátorka, módní návrhářka a televizní producentka. Spolupracuje se světoznámou módní značkou Victoria’s Secret. Jako matka čtyř dětí vypadá naprosto úchvatně a svou grácií okouzluje publikum stejně jako před dvaceti lety.

Cindy Crawford, 55 let

Tato americká herečka začínala ve světě modelingu, kde se později stala supermodelkou. Je těžké uvěřit, že tato herečka, která za pár let oslaví 60. narozeniny, nemá zázračný elixír mládí, jelikož vypadá o generaci mladší!

Christie Brinkey, 67 let

Bývalá americká modelka, herečka a podnikatelka dělá na okolí dojem nejen svým podmanivým úsměvem, ale i vzhledem, který skrývá několik desítek let jejího skutečného věku.

 

Omládněte díky potravinám: Co dalšího kromě rajčat a olivového oleje zpomaluje stárnutí pokožky?

svetzeny.cz