Přejít k hlavnímu obsahu

Test: Zodpovězte si 10 jednoduchých otázek a odhalte, jaký je doopravdy váš život

Tento zábavný psychologický test pomůže odhalit vaše vnitřní pocity, které se bezprostředně týkají vašeho života. Nejde o žádné obecné výsledky ani zde neexistuje jediná správná možnost. Jednoduše odpovídejte dle svého prvotního pocitu a zjistíte, jak vnímáte svůj život.

Jak začít?

Je to velmi jednoduché. Odpovězte si v duchu nebo si odpovědi heslovitě napište na kousek papíru. Platí první myšlenka, tedy nemusíte zdlouhavě vymýšlet varianty nebo si něco nalhávat. Co vás první napadne, to je výkřik vašich pravých, mnohdy skrytých pocitů, které k vám promlouvají pravdivě.

Jdeme na to: Odpovězte na 10 otázek

1. Představte si, že stojíte na cestě. Jak byste ji popsali?

2. Kde je v tu chvíli slunce na obloze?

3. Chvíli jdete po své cestě a najednou uvidíte plot. Jak vypadá? Z jakého je materiálu? Jak vysoký?

4. Jak ho překonáte, abyste mohli pokračovat dál v cestě?

5. Před sebou uvidíte les. Jaký je? Představte si ho a popište i ty nejmenší detaily.

6. Během toho, co jdete lesem, procházíte úzkou cestičkou. Najednou na ní spatříte klíč. Jaký je? Co s ním plánujete dělat?

7. Poté, co vyjdete z lesa, spatříte vodu. Popište, co vidíte. Zamyslete se, co s vodou budete dělat.

8. Za vodou spatříte dům svých snů, ze kterého vychází muž (žena), kterého (kterou) jste si vysnili. Co uděláte?

9. Za domem opět pokračuje cesta. Jak vypadá? Znovu narazíte na překážku, jaká je? Popište ji.

10. Kde je v tu chvíli slunce?

Čtěte také: 18 znaků, že máte vysokou emoční inteligenci

Mohlo by se vám líbit

Numerologie: Číslo popisné určuje energii vaší domácnosti. Jedenáctku mají jen vyvolení

Čísla nás životem provazí už od narození, kdy je nám do rodného listu zapsáno datum. V život mají určitou roli, naznačují vám, kam se životem ubírat i to, co od něho čekat. Numerologie se dá odvozovat v podstatě od jakéhokoliv čísla. Například od čísla popisného, které najdete u adresy vašeho domu.
svetzeny.cz

Výklad vašeho psychologického testu

1. Cesta symbolizuje váš vztah k realitě. Podle toho, jaká je, takový máte náhled na svůj život. Chaotický, plný aut a hluku, nebo klidná cesta mezi poli? Hrbolatá, nebo krásně uhlazená? Cítíte se klidně a vyrovnaně, nebo pod náporem emocí? Myslíte na problémy, nebo si užíváte výhled na okolní krásnou přírodu kolem cesty?

 

2. Slunce značí stav vašich plánů a cílů. Vycházející slunce symbolizuje začátky, slunce nad hlavou znamená, že jste přímo v realizaci těchto plánů a snů. Pokud je slunce za vámi a zapadá, považujete většinu cílů za dosažené.

 

3. Plot symbolizuje překážky. Čím vyšší plot, tím více zveličujete svoje problémy a neúspěchy. Čím pevnější materiál, tím těžší je boj s nimi.

 

4. Způsob překonání plotu je způsob, kterým zdoláváte překážky. Hledáte skulinku mezi živím plotem, nebo přelézáte betonový pevný plot? Obcházíte radši svůj plot a tedy i své problémy?

 

5. Les je vaší vnitřní podstatou. Čím jemnější a čistější představa krásného lesa, tím čistší mysl a mír v srdci. Pokud vidíte temný les, který na vás působí depresivně, vypořádáváte se s vnitřními démony. Nebojte se, pomoc od terapeuta nebo jenom dlouhá rozmluva s nejlepším přítelem vám uleví na duši. Smíšený les značí vaši lásku k objevování.

Mohlo by se vám líbit

Osobnost žen podle měsíce narození: ledňáčci jsou kariéristky, manipulátorky se rodí v červnu

Každá z nás má určité charakteristiky osobnosti. Podílejí se na nich všechny možné faktory - od výchovy našich rodičů, přes sociální skupiny, ve kterých se pohybujeme, až po znamení zvěrokruhu. Velký vliv na to, jak se chováme a jak smýšlíme má ale i měsíc, ve kterém jsme se narodily. Pro každý měsíc totiž platí odlišné charakteristiky, ve kterých se velmi často zrcadlí právě naše osobnosti.
svetzeny.cz

6. Klíč symbolizuje vaše štěstí. Viděli jste ve své představě velký klíč, nebo malý klíček? Čím menší, tím jsou pro vás důležitější hodnoty na duchovní úrovni. Velký klíč značí velký význam pro materiální hodnoty. Pokud je krásný a lesklý, záleží vám na estetických věcech.

Záleží také, zda si klíč berete s sebou nebo ho necháte na místě. S sebou značí, že si nenecháte ujít žádnou velkou životní příležitost, pokud klíč necháte na místě, často svoje životní příležitosti necháte ladem a nevyužijete jich.

7. Voda značí vaše city. Velká vodní mělká plocha, značí mělké city. Tady platí, že čím hlubší, tím lepší. Pokud jste si představili hlučný a dynamický vodopád, nebo říčku, máte vášnivou povahu.

 

8. Vysněný dům s vysněným partnerem odhaluje váš sklon ke svodům, stupeň vaší náruživosti. Podlehli jste a plavali ke svému domu? Nebo jste si ho pouze prohlíželi a nenapadlo vás spěchat přes vodu?

 

9. Pokud objevíte na své další cestě stejnou překážku jako na začátku testu, neumíte si vzít ponaučení z předešlých chyb.

 

10. Slunce, které vidíte nyní, představuje nakolik se vám daří realizovat své sny.

ZKUSTE TAKÉ: Devět životních cyklů, které zásadně ovlivňují váš život i budoucnost. Spočítejte si, v jakém se nacházíte

Tento psychologický test slouží jako zábavná forma poznávání sám sebe. Vyzkoušejte si tento test s partnerem nebo kamarády a zjistíte o sobě zase něco víc.

Zdroj článku
Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee Valentýnská Nádoba Na Svíčku