Přejít k hlavnímu obsahu

Missák Hokejka: Kdo je podle vás nejhezčí český hokejista? Vyberte toho nejpohlednějšího sympaťáka

Vysoká postava, vyrýsované svaly a sportovní nadání, kterým si podmanili svět. Nejen, že pánové z naší ankety umí hrát skvěle hokej, ale ještě jsou pořádnými fešáky. Na některých se zub času už trochu podepsal, ostatně nikdo nemládne, ale stále dokáží okouzlit nejednu ženu. Souhlasíte s našim výběrem hokejových krasavců?

Samozřejmě vždy platí přísloví sto lidi, sto chutí, ale tito frajeři z posledních dvaceti let rozhodně stojí za hřích pro všechny generace. Ať se jedná o ostřílené bardy, které národ uctíval po návratu z Nagana v roce 1998, nebo o mladíky z posledních let. Pro některé z žen by sice mohli být nadějní hokejisté ve věku jejich synů, ale takový zajíček také dobře skáče, nemyslíte…? 

Michal Kempný

Zlatý hoch z letošního mistrovství světa má vzhled trošku drsnějšího dřevorubce, a to se ženám samozřejmě líbí. Urostlý třiatřicetiletý krasavec je lídrem pražské Sparty, a i když na první pohled působí možná nepřístupně, je to velký sympaťák. Opora nároďáku má doma velkou krasavici, jež se snad už brzy stane paní Kempnou, zasnoubeni jsou ostatně skoro dva roky.

Jiří Šlégr 

Po Naganu snad nebylo ženy, kterou by Jiří neokouzlil. Vysmátý kluk s bujnou kšticí a pohledem uličníka neměl o nápadnice nouzi. Hokejista na sobě poctivě makal a na jeho vysekané postavě se mohli medici učit název svalstva. Dnes dvaapadesátiletý Šlégr vypadá pořád skvěle, i když vlasy jsou pryč, ale to mu na charismatu rozhodně neubírá. 

Mohlo by se vám líbit

Krasavec Jiří Šlégr má doma pořádnou kočku: Zlatý hoch z Nagana ulovil nejvnadnější královnu krásy, jež si kdysi prošla peklem

Svého času patřil Jiří Šlégr (52) k nejobletovanějším sportovcům. Svalnatý hokejista s pohlednou tváří získal se svými parťáky olympijské zlato z Nagana a po zásluze se mu dostávalo velké pozornosti. Tehdy ještě netušil, že mu cestu zkříží vnadná Lucie (42), jejíž dokonalý dekolt nedal spát mnoha mužům. Než se však dali dohromady, prošla si kráska peklem a na muže neměla příliš štěstí.
svetzeny.cz

Alexander Salák 

Bezesporu nejplodnějším fešákem je vysoký elegán Salák (37). S manželkou mají na dnešní poměry neuvěřitelných šest dětí a rodinka vypadá jako z katalogu na štěstí. Saša je velkým módním znalcem a vždy vypadá skvěle. Bohužel ani excelentního brankáře už na ledu neuvidíme. „Beru to jako požehnání. Jsem hrozně rád, že na děti mám čas. Tohle období, kdy jsou malinké, si s nimi chci naplno užít," přiznal Salák v podcastu Pivo, Sunar a Prachy s tím, že zatím mu hokej nechybí. 

Tomáš Plekanec 

Pohledný správňák, jenž žije hokejem, tělem i duší. Kariéru sice už Tomáš Plekanec (41) pověsil na hřebík, ale u nároďáku zůstal a radí svým nástupcům. Vždy byl velkou oporou týmu a jeho férovost byla pověstná. Těžce nesl veřejně propíraný rozchod s tehdejší manželkou, zpěvačkou a herečkou Lucií Vondráčkovou, kdy byl označen za toho špatného. Brzy se však naštěstí z ošklivého rozvodu oklepal a dnes je šťastný s vynikající tenistkou Lucií Šafářovou, s níž má holčičku a chlapečka. 

Dominik Kubalík

Kanonýr národního týmu, jehož jméno bylo často skloňováno na letošním zlatém mistrovství. Levé křídlo Ottawy působí na ženy jako roztomilý zajoch, i když je ho pořádný kus chlapa. Modrooký hezounek je však až po uši zamilovaný do své manželky, která mu je velkou oporou na cestě za jeho hokejovými sny. Jeden z nich si splnil už včera - stal se mistrem světa!

Přípravy na focení naši letošní zlatí hoši rozhodně nepodcenili

Pavel Francouz 

Do našeho výběru se vešel i třetí brankář, jehož nevinný kukuč dokáže divy s nejednou ženou. Sympatický Pavel si musel své místo na výsluní vybojovat. Většinou byl brán ve všech výběrech jako dvojka, ale píle a trpělivost z něho nakonec udělaly jedničku. Bohužel zranění se mu lepilo na paty a ve třiatřiceti letech musel ukončit kariéru.

Jaromír Jágr 

V naší anketě samozřejmě nemůže chybět božský „Džegr“. Nikdy sice nepatřil k vyloženým krasavcům, ale jeho humor je odzbrojující a zkrátka… je to Jarda. Dalo by se říci, že zraje jako víno a prošedivělé skráně mu sluší. O jeho hokejovém umu není třeba mluvit, Jágr ve svých dvaapadesáti letech popírá veškeré sportovní zákony a jeho forma je neskutečná. V padesáti dvou letech nemá problém naskočit na led za rodné Kladno a připsat si nějakou tu asistenci či gól. Pro ženy je stále velmi přitažlivý, ale v tuhle chvíli si Jágra hýčká bývalá modelka Dominika (29). Všichni s napětím čekají, jestli ona bude konečně tou pravou a věčný mládenec Jágr skončí v chomoutu.

Mohlo by se vám líbit

Neoženitelný Jaromír Jágr: Hokejového boha ještě žádná partnerka nedokázala uhnat do chomoutu. Kde je problém, když vnady nechybí?

V naší republice asi není žádanějšího starého mládence, než je Jaromír Jágr (52). Hokejový bůh měl za svůj život pár vážných vztahů, kdy už to vypadalo, že ho ona kráska dostane před oltář. Nepovedlo se, i přesto, že některé z jeho žen byly krásné a v hlavě měly mozek, nikoliv jen zvuk šustících bankovek z Jardovy kapsy.
svetzeny.cz

Ondřej Pavelec

Vždy, když přijel Ondřej do rodného Kladna, pořádaly se na něho hony, a to doslova. Slečny moc dobře věděly, do jakého podniku Pavelec chodívá a v plné zbroji byly připraveny, kdyby na ně brankář mrkl. Posledních sedm let ale mají dámy smůlu, šestatřicetiletý krasavec má po boku neméně pohlednou modelku Terezu Budkovou. Stejně jako jeho kolega z rodného města, Tomáš Plekanec, je také Ondřej u národního týmu a pomáhá s ‚‚výchovou” brankářských nadějí.

Jakub Vrána 

Vítěz Stanleyova poháru z roku 2018 má neskutečný talent. Bohužel pohlednému dříči vstoupily do života návykové látky a Jakub Vrána (28) tak přišel nejen o letošní mistrovství světa, ale také v NHL dostal nálepku problémového hráče. ‚‚Potřeboval jsem od té ligy pomoct, abych se vrátil na svět a do reality," uvedl hokejista v podcastu Zimák s tím, že mu velmi pomohl generální manažer jeho týmu Detroit Red Wings. Elitní střelec národního týmu doufá, že se po nelehkém období dostane zpět do formy a čeká ho ještě zářná kariéra jak v zámoří, tak v dresu se lvem na hrudi. 

Petr Nedvěd

Nestárnoucí hokejový bard a lev salonů Nedvěd zraje jako víno. Prošedivělé vlasy bývalému bouřlivákovi seknou a jeho rošťácký úsměv stále funguje. Petr působí také u národního týmu jako někteří zde jmenovaní a pohled na fešáka v obleku stojí stále za to. Po několika známých krasavicích, které zahřívaly hokejistovu postel, nakonec vyhlášený playboy ulovil krásnou, téměř o polovinu mladší Nicole. Udělal z ní paní Nedvědovou a mají roztomilou dcerku Naomi. 

Zvítězí u vás ledem ošlehaný frajer nebo pohledný zajíček?
Zdroj článku