Přejít k hlavnímu obsahu

Tarotová předpověď od kartářky na týden od 25. února do 3. března: Který den je třeba dát pozor na to, co podepisujete?

Kartářka Alice Cross pro vás připravila tarotovou předpověď na týden od 25. února do 3. března. Dozvíte se, kdy vám bude svět ležet u nohou, kdy se máte zaměřit na svou zodpovědnost, ale třeba i kdy si máte důkladně prostudovat důležité dokumenty, které budete podepisovat, jinak vám to přinese velké starosti.

Mohlo by se vám líbit

Numerologie: Den vašeho narození prozradí vše o vaší osobnosti. Čtyřky jsou chytré, šestky zase posedlé svým vzhledem

Možná vás to překvapí, ale hodně. Minimálně podle numerologie. Čísla v lidském životě hrají velkou roli a mají určitý význam. Osobnostní test podle data narození vám pomůže rozklíčovat vaši osobnost a to, jací skutečně jste. Vaše numerologické číslo data narození odvozujete ode dne, kdy jste se narodili. Klíčový je právě den vašeho narození. Jaké je vaše číslo?
svetzeny.cz
Info ikona
Král pentaklů

25. února – Karta Král pentaklů

Víkend odstartoval Císař, který je velmi přísný ohledně přístupu ke své zodpovědnosti. Král pentaklů vás vybízí a kontroluje, zda jste si v pondělí ujasnili své plány a povinnosti. Teď je čas je praktikovat. Dnes díky svým zkušenostem můžete vyřešit záležitosti, které jste odkládali, i když je víkend. Využijte ve svůj prospěch vytrvalost a silnou vůli. Dnešek je stvořený pro logické a praktické myšlení bez zbytečných emocí a intuitivních vhledů. Můžete se poradit s někým, kdo již má zkušenosti a může vám pomoci. Král pentaklů je karta produktivity. Představuje potenciál, kde lze realizovat viditelné a praktické dovednosti v životě. Nenechte se ovládat emocemi a přestaňte s výmluvami. Zkuste si zajistit větší stabilitu a klid, abyste mohli využít praktický život ke svému pohodlí. Nezapomeňte, že Král pentaklů umí být spolehlivý, ale také umíněný. Nemá rád změny, takže dnes nepodléhejte žádným změnám, o kterých nejste přesvědčeni, že jsou ty pravé. Dnešek je předurčen pro růst a dosažení dokonalosti. Král pentaklů vám pomůže tvořit vaši práci efektivně, abyste vše stihli včas.

Info ikona
Osm pentaklů

26. února – Karta 8 pentaklů

Všechno souvisí se vším a je čas pokračovat. Možná se vám vše zdá rutinní, ale je třeba soustředit veškerou energii, abyste odváděli kvalitní práci. Vytrvejte za každou cenu. Možná nejste spokojeni s výsledky, které odvádíte, ale trpělivost je tu na prvním místě. Nevzdávejte to, je třeba nehledět na výsledky, ale pokračovat v e své práci. Zaměřte se na jeden úkol či aktivitu a nenechte se rozptylovat ničím jiným. Dnešní den je o tom, abyste se naladili na svoji notu a věnovali se tomu do hloubky. Nechte čas běžet, jak jen můžete. Dnešní den je ideální na hry, luštění hádanek nebo objevování nových poznání. Budete nabiti myšlenkovou energií, kterou realizujte do skutečných činů, nesněte! Poselství karty 8 pentaklů je realizovat své nápady a převádět je ve skutečnost. Věřte svému projektu nebo myšlence a dejte tomu čas a úsilí, abyste je mohli uskutečnit.

Info ikona
Tarot Královna mečů

27. února – Karta Královna mečů

Dnešek je zkouškou vaší samostatnosti. Je na čase se rozhodnout, zda se necháte vláčet okolím, nebo vezmete situaci do vlastních rukou. Než se o něčem rozhodnete, zastavte se, nebojujte, ale buďte v pozoru. Buďte nekompromisní a nenechte se vláčet emocemi. Toto vše vás rozvíjí v samostatnosti a vašem svobodném myšlení. Vaše myšlení vás vede k činům a měli byste za ně být odpovědní. Vidíte důsledky a tím máte možnost poznat svoji pravdu. Dodržujte disciplínu a kázeň. Je něco, v čem máte chaos, nebo vás nebaví? Zapřete se a buďte ukáznění, přinese vám to sladkou sklizeň, jen vydržte. Ke všemu dnes přistupujte přímo, na nějaké ústupky není prostor. Mějte oči otevřené a ústa zavřená. Cokoliv dnes uděláte s odvahou a disciplínou, bude mít úspěch, tak směle do toho!

Mohlo by se vám líbit

Byli jste v minulém životě ženou nebo mužem? Vaše touhy a záliby vám mohou napovědět

Pokud věříte na minulé životy, pak také věříte v to, že vaše duše přetrvává dlouho poté, co vaše fyzická těla zemřou. Život, který nyní žijete, je jen jedním z mnoha dobrodružství, která v průběhu existence lidstva zažíváte. Vaše duše je krásná a posvátná věc, která je v samém počátku čistá a není definována žádným pohlavím. Přesto však může vstupovat do ženských i mužských těl. Jak poznáte, kým jste mohli v minulém životě být?
svetzeny.cz
Info ikona
Královna pohárů

28. února – Karta Královna pohárů

Vše je láska! Tarotová karta Královna pohárů je o lásce a nespoutaných citech, které ve vás proudí. Píše se o nich v milostných hrách i dramatech. Jak jste na tom se svými city vy? Královna pohárů vám odhaluje, že máte v sobě již mnoho zkušeností a lásky, které vám pomáhají vstoupit do cizích vod. Když se budete cítit nejistí, tak si věřte, že to dokážete. Ujišťuje vás, že i když jste zvyklí na péči od druhých, máte cestu, na které to zvládnete sami. Dnešní den je o pohodě, vytvořte si příjemné prostředí a trénujte svoji vnímavost. Představte si, že se díváte na klidné moře a svoje emoce dnes udržujte v této rovnováze. Uvařte si levandulový čaj na zklidnění, ať si můžete užít den v klidu a harmonii. Nepodporujte citové zmatky a chaos, není vhodná doba na jejich vytváření, ale zkuste to změnit na péči o sebe či o druhé. Oblečte si krásné oblečení, zajděte s přáteli na skleničku nebo relaxujte. Nechte proudit své fantazie, které vám navodí příjemný pocit bezpečí a souladu. Mějte oči otevřené a vnímejte srdcem vše, co dnes uvidíte a zažijete!

Info ikona
karta Svět

1. března  - Karta Svět

Svět vám leží u nohou! Karta Svět vám říká, že máte vědět. Dnešní den by vás nemělo nic překvapit a ještě k tomu by to měl být den, který vás bude rozvíjet a ukončí vše, co již nepotřebujete. Pokud máte rozdělaný úkol, dokončete ho. Je třeba dokončit, co máte rozdělaného, aby mohlo nastat nové období nebo další úroveň. Studujete, udělejte zkoušku, nebo si nastavte těžší zadání. Užijte si úspěch, je zasloužený. Tato karta vás chválí. Svět je karta všech možností, neexistují tu roční období ani omezení. Máte chuť se začít otužovat? Nečekejte na léto, protože dnes můžete, ale rozumně. Chcete na nákupy? Dnes budete vybírat světovou módu, takže si vám nikdo nedovolí říct, že byste nešli krok s módou. Dnešek je také jako stvořený pro zahraniční cestu. I když bude pracovní, zapojte do ní menší výlet po památkách nebo objevení kultury jiné země. Pokud se rádi necháváte unášet vlastními myšlenkami, zamyslete se, co byste chtěli udělat pro celý svět zrovna dnes. Ať už zasadíte nový strom nebo si vymyslíte a v hlavě představíte, jak by mohl svět fungovat bez válek, bude to úspěšné.

Info ikona
Rytíř mečů

2. března – Karta Rytíř mečů

Využijte svoji chytrost. Rytíř velí, ať se dáte do pohybu. Stagnace nikam nevede. Dnešní den je jako stvořený pro chytré nápady, které mají spád a potenciál se rozvinout. Mečový rytíř představuje archetyp rytíře bojujícího za svého pána. Bojujte proto za svou rodinu i za své nadřízené a ukažte jim, co ve vás je. Postavte se za ně, pokud jste přesvědčení o tom, že jsou v právu. Buďte loajální, dnes není prostor pro nekalé jednání. Pokud máte novou práci, zaměřte se na to, jak se budete reprezentovat. Je to důležité. Zůstaňte však přitom věrni svým ideálům a hodnotám. Při obchodních jednáních jděte do boje chytře a rychle. Vydejte ze sebe to nejlepší! Staňte se mistry komunikace, která vám vyhraje jednání. Milostným intrikám se dnes vyhněte obloukem, nemuselo by to pro vás dopadnout dobře. Výzvou mečového rytíře je vztek, kterému zkuste dnes odolat. Ve společnosti přeměňte vztek v šarmantnost a hýřivou komunikaci. Dnešek je ideální pro lehkou a vzdušnou konverzaci, která se může zvrhnout až v emoční výboj. Své emoce dnes nechte svobodně plynout a nebraňte se jim, rozvíjí vaši emoční inteligenci, která je součástí lidské společnosti.

Info ikona
Páže mečů

3. března – Karta Páže mečů

Dívejte se zpříma a držte si odstup. Páže mečů je ostrý jako břitva. Dnešní den zapojte logiku a rozum. Můžete mít na mysli skvělé nápady, které je třeba rozumově zhodnotit. Řešte praktické věci, které se vás emocionálně nedotýkají, půjde vám to samo. Vztahy, které dnes utužujete, jsou převážně na rozumných základech, i situace řešené tento den vyžadují logiku. Můžete prohlédnout falešné přátele, kteří udržují vztahy jen na základě jejich výhod. Přehodnoťte, zda je třeba v těchto přátelstvích pokračovat. Buďte upřímní, nebojte se říci, co máte na mysli. Nezapomeňte, že dnes to není o tom říkat, co máte na srdci, ale co máte na mysli. Páže mečů je o realizaci sám sebe, jste v tom sami a je třeba se tak chovat. Spoléhejte se nyní sami na sebe, i když budete druhým důvěřovat. Je třeba u všeho, co dnes budete dělat, vědět, co děláte. Především pokud budete podepisovat důležité dokumenty, nepodepisujte je dnes bez důkladného přečtení. Mohlo by vám to přinést velké starosti. Velkou výzvou je se dnes vidět, jaký opravdu jste a přijmout sám sebe.

 

Alice Cross, vystudovaná alchymistka specializující se na tarotové výklady, historii alchymie, symboliku a tarotovou numerologii. Přetváří získané alchymistické poznatky do běžného života pomocí transformace. Přináší k vám alchymii moderní, ale zároveň tajemnou a tisíce let neměnnou. Je zakladatelkou prvního online alchymistického českého portálu Alchymistka.com.

Zdroj článku