Přejít k hlavnímu obsahu

Velký březnový horoskop: Býky čeká prověrka charakteru, Rakům se otvírá duchovní cesta

První jarní měsíc přinese do našich životů naději a víru v to, že se vše v dobré obrátí. Slunce se bude pohybovat až do 20. března ve znamení Ryb, kdy vstoupí do ohnivého Berana a přinese novou energii. Vše staré nechte plynout a odejít, je tu čas na nový začátek. Co čeká v březnu právě vás? Nahlédněte s námi do našeho horoskopu.

Beran

Až do úplňku, který nastane 7. března, si dávejte pozor na zdraví. Můžete se cítit vyčerpaně, smutně a sklíčeně. Souvisí s tím také myšlenky nad smyslem toho, co děláte. Berte ale tyto dny jen jako něco, co pomine, stačí jen vydržet a optimismus a energie se vám vrátí. Možná je ale načase nalít si opravdu čistého vína nad tím, zda dáváte pozornost a energii správným směrem.

Býk

Procházíte zkouškou vaší býčí povahy a charakteru. Na jednu stranu byste rádi dosáhli svého, ale pozor na to, abyste nepoškodili někoho, na kom vám záleží a neztratili přátele. Zkuste zapomenout na hlavu a ponořit se do svého nitra, naladit se na svou intuici. Ta vás určitě nezklame. Novoluní 21.3. otevře nové možnosti a pracovních aktivit.

Mohlo by se vám líbit

Byli jste v minulém životě ženou nebo mužem? Vaše touhy a záliby vám mohou napovědět

Pokud věříte na minulé životy, pak také věříte v to, že vaše duše přetrvává dlouho poté, co vaše fyzická těla zemřou. Život, který nyní žijete, je jen jedním z mnoha dobrodružství, která v průběhu existence lidstva zažíváte. Vaše duše je krásná a posvátná věc, která je v samém počátku čistá a není definována žádným pohlavím. Přesto však může vstupovat do ženských i mužských těl. Jak poznáte, kým jste mohli v minulém životě být?
svetzeny.cz

Blíženci

Nové lásky, nová přátelství, nové možnosti. Stojíte na prahu životních změn, které jsou výsledkem vaše snažení a duchovní cesty. Všechno do sebe začne zapadat jako skládačka, najednou se odkryje smysl i těch událostí, které jste brali jako prohru. Konec měsíce vás zastihne v klidném a smířlivém rozpoložení, budete tak říkajíc nad věcí.   

Rak

Vaše tendence dávat si vysoké cíle bude pokračovat. Novoluní v Beranu přinese nové cesty ke splnění cílů a nové začátky. Otevřou se nové možnosti pracovních aktivit. Je však důležité upozadit své nastavení nízkého sebevědomí. Nebuďte k sobě příliš kritičtí. Pokud to tak budete cítit, vydejte se směrem terapie, duchovní cesta se otvírá naplno kolem 10. dne měsíce března.    

Lev

Tento měsíc bude o hledání rovnováhy, zejména mezi duchovnem a materiální stránkou. Nebude vám chybět energie, ale dobře si rozmyslete, na jaké aktivity ji vynaložíte. Mohla by vám brzy dojít. Obklopte se lidmi, kteří vám mají co říci a podpoří vás ve vašem duchovním růstu. Novoluní přivede do cesty staré křivdy a šance na odpuštění a vyčištění toho, co už vám není k užitku.  

Mohlo by se vám líbit

Numerologie jména: Zjistěte, jaký osud vám zvolili rodiče. Jedničky patří mezi vůdce, pětky jdou přes mrtvoly

I když nám křestní jméno vybírají rodiče reprezentuje nás celý život. Představujeme se jím, oslovují nás tímto jménem. Málokdo ví, že každé jedno písmeno má svou vlastní vibraci, své vlastní číslo. Numerologie jména o vás může dost prozradit.
svetzeny.cz

Panna

Planeta Mars se v půlce března začne hlásit s vaší touhou zlepšit bydlení a zázemí. Veškeré vaše pozornost a radost se upře k organizování, přestavování a zvelebování domova. Sázejte květiny, uklízejte, větrejte, vymeťte vše, co vám neslouží. Očekávejte také řešení sporů či nedorozumění s ženami vašeho rodu, ať už půjde o matku, babičku, dceru či tchyni.

Váhy

Venuše je stále v postavení, kdy bude na obloze viditelně zářit a vy s ní. Budete vyčnívat nad ostatními, vaše atraktivita a aura pozitivity zvýší zájem o vás u druhého pohlaví. Úplněk se ponese ve znamení řešení sporů v partnerských či pracovních vztazích. Můžete dokonce takový svazek i ukončit. Nastartujete tím ale ozdravný proces, který může trvat i několik dalších týdnů a přinese nové možnosti.

Štír

Následující dny budou pragmatické a plné řešení komunikace s úřady, školami, ale mohou přinést i možnosti cestovat. V této oblasti se uplatní vliv Marsu, a to hlavně ve druhé polovině března. Snažte si rozšiřovat vědomosti například formou kurzů či školení. Ptejte se na vše, co vás zajímá a co by vám mohlo rozšířit obzory v zaměstnání. Budete chtít být viděni a slyšeni.

Mohlo by se vám líbit

Numerologie: Číslo popisné určuje energii vaší domácnosti. Jedenáctku mají jen vyvolení

Čísla nás životem provazí už od narození, kdy je nám do rodného listu zapsáno datum. V život mají určitou roli, naznačují vám, kam se životem ubírat i to, co od něho čekat. Numerologie se dá odvozovat v podstatě od jakéhokoliv čísla. Například od čísla popisného, které najdete u adresy vašeho domu.
svetzeny.cz

Střelec

Pozor na vztahy s přáteli. Někteří se totiž mohou tvářit, že jsou na vaší straně, ale jsou falešní. Pozor především na to, co o sobě prozradíte na téma zdraví. Novoluní ale přinese nové i příležitosti. Můžete potkat důležité osoby, jež pro vás budou v blízké budoucnosti zásadní. Vesmír nad vámi drží ochrannou ruku. Využijte toho a vydejte se ven, do společnosti, mezi lidi, kde se odehraje vše důležité.

Kozoroh

Úplněk vnese jasno do oblasti komunikace obecně. Můžete řešit práci, věci ohledně provozu automobilu, čeká vás plánování pracovní cesty nebo kurzu, vyřizování záležitostí ohledně daní, pojištění či zdraví. Nic neodkládejte. Náročné období potrvá až do 5.dubna, kdy přinese Saturn jisté zklidnění a dořešení všeho, co dlouho drhlo.

Mohlo by se vám líbit

Andělská čísla k nám promlouvají denně. Každé opakující se číslo má svůj magický význam

Stále vidíte opakující se čísla a jímá se vás zvláštní pocit. To možná proto, že tato čísla mají speciální význam skrze které se k vám snaží promlouvat andělé. Mohou podpořit vaši nynější cestu, nebo podporovat změnu. Pokud v toto nadpřirozeno věříte, zde najdete významy magických čísel.
svetzeny.cz

Vodnář

Čeká vás hektické období plné cestování, může být spojeno i s pracovní rovinou. Postavení Slunce a Merkuru vynese na světlo zajímavé řešení problémů s členy vaší rodiny, kteří jsou starší než vy. Jít může jít o otázky kolem majetku jako jsou pozemky, domy či jiné nemovitosti. O některých nemusíte mít zatím vůbec ještě ponětí, že existují. Přijměte tuto skutečnost jako zajímavou šanci k novým začátkům.

Ryby

Úplněk ukončí působení v určité sociální skupině, ať už jde o pracovní kolektiv, bydlení nebo třeba lidi, s nimiž sdílíte nějaké zájmy apod. Ze života vám také může odejít kolega či přítelkyně, kteří dostanou novou práci nebo se odstěhují. Dařit se vám bude v oblasti financí, kdy se vám podaří nastavit úsporný režim a konečně si začnete tvořit rezervy.   

Mohlo by se vám líbit

Šestý smysl: Objevte a rozvíjejte tuto magickou schopnost. Dokáže to opravdu každý

Stalo se vám někdy, že jste zažili něco, co se dá označit jako zvláštní? Na něco jste mysleli a v další vteřině se to skutečně stalo. Cítili jste, že vás něco zrazovalo od nějaké akce nebo třeba schůzky? A nakonec se potvrdilo, že to pro vás nebylo správné? Tomu se říká intuice.
svetzeny.cz
Zdroj článku