Přejít k hlavnímu obsahu

Týdenní horoskop od 6. do 12. března: Býci zajdou k lékaři, Raci zútulní domov a Panny se pustí do nových projektů

Tento týden přinese úplněk, který se tentokrát ponese ve znamení Panny. Může vám pomoci urovnat nějaké záležitosti, do kterých se vám moc nechce, a proto je odkládáte. A co čeká v následujících dnech zrozence právě vašeho znamení? Nahlédněte s námi do našeho horoskopu, ať máte náskok před ostatními.

Beran

Máte dobrou náladu, spoustu energie a chuť pouštet do do něčeho nového. Vztah s partnerem už tak růžový není. Milujete se, ale tak trochu to mezi vámi připomíná spíše aprílové počasí. Ale nejde o nic vážného. Měli byste si spolu sednout a probrat všechno, co vás trápí. Některé věci jsou ve skutečnosti úplně jiné, než vypadají.

Býk

Je vhodná doba konečně vyřešit zdravotní problémy, které vás už dlouho trápí. Nechte si prohlédnout všechna mateřská znaménka na těle a zajděte i k zubaři a na gynekologii. Koncem týdne se můžete dočkat překvapení ze strany členů vaší rodiny. Může jít o společnou rodinnou večeři nebo výlet, kterým vás chtějí překvapit.     

Blíženci

Do života se vám vrací stále stejné starosti. Zkuste popřemýšlet nad tím, jaký to může mít důvod? Pokud si nevíte rady, pomoc hledejte u terapeuta. Vyřešte je už jednou pro vždy. Také se zkuste více ovládat a šířit kolem sebe více optimismu. Pamatujte, že se vám vrátí taková energie, jakou vy sami vyšlete do světa.

Mohlo by se vám líbit

Prokleté oči s rysem sanpaku předurčují nositelům tragický osud: Měla je například princezna Diana. Máte je také?

Nositele očí s rysem sanpaku prý čeká tragický osud. Ostatně takové oči měl i Elvis Presley, který zemřel předčasně na srdeční selhání, Carol Lombard, která tragicky zahynula při letecké havárii, nebo princezna Diana, jejíž život vyhasnul velmi předčasně při autonehodě. Jak vlastně takové oči s rysem sanpaku vypadají?
svetzeny.cz

Rak

V tomto týdnu se soustřeďte na zútulnění domova. Nejde jen o úklid. Je vhodná doba na nákupy nábytku, zařízení a věci dlouhodobé spotřeby. Máte-li zahrádku, začněte s jarními pracemi. Například je nejvyšší čas ostříhat keře. Dařit se vám bude i v kuchyni, vaše kulinářské výtvory ocení rodina a přátelé zejména o víkendu.

Lev

V poslední době vám tak trochu chybí skromnost a pokora. Je skvělé, že se vám daří a máte vysoké sebevědomí, ale pozor na to, abyste nenarazili. Žádný strom neroste do nebe. Všechno nemusí být podle vás, dejte šanci i lidem ze svého okolí. Víkend přinese příležitost zkusit něco, o čem už dlouho sníte. 

Panna

Úplněk vám dodá energii a odvahu pustit se do nového projektu. Může se jednat nejen o práci, ale i vzdělávání. Pokud přemýšlíte nad studiem jazyků nebo se chcete pustit do úplně něčeho nového a změnit kvalifikaci, jděte do toho. Nebojte se neúspěchu, pokud budete něco dělat s radostí, čeká vás skvělý výsledek.

Mohlo by se vám líbit

Horoskop: Nejhorší březen 2023 čeká dvě znamení zvěrokruhu. Panny, mějte se na pozoru

Březen je tady! Mnozí se již těší na oficiální začátek jara 20. března 2023, ale i když se někteří možná těší a dostanou svou první jarní horečku, některá znamení zvěrokruhu budou ve třetím měsíci roku čelit nepříjemným výzvám. Horoskop prozrazuje, pro která znamení zvěrokruhu se blíží náročný březen 2023.
svetzeny.cz

Váhy

V těchto dnech si dejte pozor na rodinný rozpočet. Dost možná budete muset řešit drobné opravy v domácnosti a hrozí výdaje, s nimiž nepočítáte. Je to dobrá příležitost podávat se na své finance s odstupem a nastavit si nový systém. Vytvořte si věší prostor na spoření a investice, v budoucnu se vám to bude hodit.

Štír

Dovolte si cítit se volně a svobodně, i když toho máte na svých bedrech moc. Co můžete v těchto dnech vynechat a opustit? Pokud na něco takového přijdete, udělejte to. Snažte se nepodlehnout panice, že povinnosti nezvládnete. Důležité bude odložit hrdost s nechat si pomoci od lidí, kteří to s vámi myslí upřímně dobře.  

Střelec

Brzy se setkáte s novými a zajímavými lidmi, od nichž získáte velice užitečné informace. Než se rozhodnete změnit svůj život, pečlivě zvažte všechna pro a proti. Opravdu se nerozhodujete v euforii? Stojí vaše rozhodnutí na pevných základech? Na cestě k vám je i příležitost zhodnotit svůj majetek a vytvořit si finanční rezervu. Měli byste však být zajedno se svým partnerem.

Kozoroh

Jsou tu příhodné dny pro péči o sama sebe. Zajděte ke kadeřníkovi, na nehty nebo třeba na nějaký drobný estetický zákrok, pokud po něm toužíte. Úspěch bud zaručen. Neméně důležitý bude relax, ideálně v podobě návštěvy sauny či masáže. Zkrátka co udělá době vašemu tělu, prospěje (nejen) tento týden i vaší duši.  

Vodnář

Ve vašem životě stále vane svěží vítr a pravděpodobně vás čekají velké změny. Toužíte po uznání a respektu okolí, ale ve skutečnosti se trošku bojíte, zda všechno zvládnete. Zeptejte se sama sebe: „co bych udělala, kdybych se nebála?“ Se svými pocity se ale okolí nesvěřujte, vaše plány by se mohly pokazit. Důležité je věřit sama sobě.

Ryby

Máte pocit, že se vám nic nedaří a okolí vás nechápe. Ale problém je ve skutečnosti ve vás. Zkuste brát věci trochu více zlehka a nebuďte tak sebestřední. Neodmítněte pozvání na akci, jež se bude týkat duchovního rozvoje. Ostatně tato oblast je pro vás mnohem důležitější, než si možná jste ochotni připustit. Dejte jí ale šanci.  

 

Zdroj článku
Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee Valentýnská Nádoba Na Svíčku