Přejít k hlavnímu obsahu

Nejzákeřnější znamení zvěrokruhu: Váhy se rády pomstí, Býk umí odpouštět

Pomstychtivá znamení jsou pro své okolí tak trochu nebezpečná. Tito lidé se nemohou vzdát minulých nespravedlností a bolestí, takže vždy touží po pomstě. A svého za každou cenu dosáhnou. Tito lidé jednoduše řečeno ve svém životě nejsou šťastní, dokud nepotrestají toho, kdo jim ublížil.

Pomstychtiví lidé si o sobě nemyslí, že jsou krutí či bezcitní, oni věří tomu, že když jim někdo ublíží, zaslouží si za to řádně zaplatit. Tito lidé silně věří v oprávněnost pomsty. A nemusí se mstít hned, oni vyčkají delší dobu, než udeří. Při plánování pomsty jsou opatrní, protože se chtějí ujistit, že trest odpovídá provinění. Proto se mějte na pozoru a nespoléhejte na to, že to, co jste si s tím druhým někdy udělali, nebylo nic vážného. Pro pomstychtivé znamení je i banalit záminkou k útoku.

Beran

Člověk narozený v tomto znamení je plný nadšení, vznětlivosti, ctižádosti a houževnatosti. Mají nedostatek úcty k názorům druhých, jsou výbušní a vášniví, neznají své hranice. Jejich silné a pružné myšlení je často činí velmi přizpůsobivými a pomáhá jim překonat všechny překážky na cestě za svým cílem.

Mohlo by se vám líbit

Horoskop: Každý chce randit s tímto znamením zvěrokruhu

Pokud se nemůžete rozhodnout, zda vám rande s vaším protějškem za to stojí, existuje jedno znamení zvěrokruhu, kterému nemůže nikdo odolat. S tímto znamením zvěrokruhu to bude rozhodně trefa do černého.
svetzeny.cz

Býk

Aby dosáhli něčeho, o čem dlouho snili, spoléhají se Býci na tvrdou práci a svou mimořádnou trpělivost. Jsou velmi emočně stabilní. Neúčastní se iniciativ podnikajících na koleně a bez rozmyslu. Málokdy naslouchají radám, ale mohou se náhle pustit do práce na základě podnětů od cizích lidí. Je těžké je rozzlobit, ale jakmile se tak stane, jejich hněv může trvat dlouho. Nezapomínají na urážky. Zároveň lidé narození ve znamení Býka umí odpustit.

Váhy

Možná si myslíte, že Váhy se svým chladným přístupem a odporem ke konfliktům by měly být nejméně mstivé, ale není tomu tak. Pamatujte, že Váhy mají velmi nízkou toleranci vůči nespravedlnosti, zvláště pokud má tato křivda něco společného s nimi samotnými. Nezlomte srdce Vah ani je netrestejte, pokud si to nezaslouží, jinak se vám budou chtít pomstít a to opravdu hodně. Jejich pomsta je způsob, jak vyvážit to, co jste jim způsobili. Udělali jste jim ze života peklo? Váhy vám tuto „laskavost“ vrátí. Dobrá věc je, že jakmile se Váhy pomstí, rychle zapomenou a následně odpustí. Váhy potřebují mít pocit, že potrestaly viníka.

Mohlo by se vám líbit

Horoskop: Nejlepší druhá půlka října čeká na tři znamení zvěrokruhu. Střelci, máte kliku

Konkrétně na konec října se mohou těšit tři znamení zvěrokruhu. Z kosmického hlediska je čeká nejlepší finále měsíce - je mezi nimi i to vaše? Pokud ne, nezoufejte, v listopadu čeká na každého jeho kousek štěstí.
svetzeny.cz

Rak

Lidé ve znamení Raka jsou věrní a loajální, což z nich může udělat podlé darebáky a intrikány, nebo je například zatáhnout do složitých politických her. Jsou zranitelní a bojácní, ale zároveň vždy přesně věcí, co chtějí a je na ně spolehnutí. Nemají rádi inovace, rychlé změny a nejistotu. Mají zvýšenou intuici, hraničící až s mystikou, ale často ji skrývají, protože neradi vyčnívají z davu.

Zdroj článku