Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop zdraví na leden 2024 pro každé znamení zvěrokruhu: Mars zhorší kondici Lvů

Již za pár dní vás přivítá první měsíc nového roku 2024, kterému dominují planety v Kozorohu, zejména Mars, Merkur, Venuše a částečně i Pluto. Blíží se také sezóna Vodnáře, která s sebou přinese jisté astrologické změny. Přečtěte si, jaký bude mít astrologický vliv postavení planet na zdraví vašeho znamení horoskopu a zjistěte, na co si dávat pozor.

Beran

Máte výdrž a vcelku i dobrou kondici. Pokud se tedy u vás vyskytnou nějaké zdravotní potíže, je to hlavně proto, že si nakládáte na svá bedra příliš mnoho práce a jste vytížení a ve stresu. Zvolněte tempo, dopřejte si čas na relaxaci a v chladných lednových dnech se zahřejte v sauně či vířivce. Dopřejte si dostatek spánku, jinak brzy přijdete o svůj optimismus.

Býk

Své zdraví jste trochu zanedbávali a v lednu se to může projevit. Snažte se udělat maximum pro prevenci a neignorujte různé příznaky. V lednu budete mít sklon k různým zánětům, dopřejte proto svému tělu dostatek vitamínů.

Blíženci

Vaše zdraví bude stabilní, ale v lednu se mohou vyskytnout určité zažívací potíže jako důsledek přejídání během vánočních svátků. Hned od začátku roku proto zaveďte zdravý jídelníček a posilujte svoji imunitu. Také se mohou ozvat některé zdravotní potíže z dřívějška, tak je neignorujte a řešte je včas.

Rak

Pro ostatní byste se rozkrájeli, ale na sebe zapomínáte. Na začátku roku budete mít naštěstí velmi dobrou imunitu, takže vás nečekají žádné vážné zdravotní problémy, ale nezapomínejte se o sebe starat. Donuťte se ke cvičení a hned od ledna začněte se zdravou stravou, abyste překonali náročný březen.

Měsíční předpověď roku 2024 podle numerologie: Únor bude o vztazích, v září se odpoutejme od minulosti

Prastaré studium čísel a jejich vibrací nabízí hluboký vhled do našich životů. Přijetím vlivu numerologie můžeme získat cenné rady a také orientační návod, jak se lépe najít a kam směřovat v různých aspektech našeho bytí. Numerologické předpovědi pro rok 2024 vám neřeknou, co kdy máte udělat, ale získáte přehled v energetických vlivech pro jednotlivé měsíce.
svetzeny.cz

Lev

V lednu může být vaše kondice zhoršena vlivem Marsu, což vás činí zranitelnějšími. Vyhýbejte se za každou cenu stresu a také dávejte pozor na to, co jíte. Mohli byste si totiž způsobit nepříjemné zažívací potíže. Černé myšlenky zkuste zahnat oblíbenou knihou, nebo si zajděte do divadla s přáteli.

Panna

Saturn vás nutí k disciplíně, kterou jste dosud postrádali. V lednu doplňte hladinu energie a začněte pomalu cvičit, abyste se zbavili letargie a získali sebekontrolu. Období svátků už je pryč, takže se zbavte všeho nezdravého jídla a alkoholu, jinak vás čekají zdravotní problémy.

Váhy

Leden je pro vás po zdravotní stránce velmi příznivý. Naplánujte si preventivní prohlídky a využijte pevného zdraví pro posílení vaší kondice. Venuše vám dopřeje dostatek energie a dobré rozpoložení mysli.

Štír

Škodlivé energie jižního uzlu by vám mohli v lednu přinést jisté zdravotní potíže. Nemusíte se však obávat, protože půjde většinou o drobné problémy, které správnou péčí o sebe snadno vyřešíte. Během ledna myslete především na prevenci, jelikož vás v polovině února čekají nepříjemné okolnosti.

Výklad mariášových karet na leden 2024: Známá kartářka Jana Rubešová odkrývá, co nás čeká a nemine

Za dveřmi jsou nejen Vánoce, ale také začátek nového roku 2024. Všichni doufáme, že do něj vykročíme pravou nohou a bude se nám v životě dařit. Zajímá vás, co očekávat v měsíci lednu? Nahlédněte s námi do předpovědi známé kartářky, která vyložila své mariášové karty.
svetzeny.cz

Střelec

Jupiter stojí při vás, takže vaše zdraví v lednu bude pevné a dobré. Koncem ledna se však může oslabit vaše imunita a mohou vás potkat některé sezónní choroby. Předejděte tomu dostatkem vitamínů a udržujte své tělo v teple.

Kozoroh

S příchodem ledna jste motivovaní a odhodlaní zlepšit svoji fyzickou kondici. Mars vás však varuje, abyste to nepřeháněli a dopřávali si také dostatek odpočinku. V opačném případě byste si mohli přivodit zbytečné bolesti.

Vodnář

V lednu bude vaše zdraví těžit z vlivu hvězd, takže velkou část leda budete v dobré zdravotní kondici. Koncem ledna se to však změní a Saturn vás varuje, že můžete být náchylnější k sezónním nemocem. Posilujte proto svoji imunitu a dbejte na hygienická opatření při kontaktu s nemocnou osobou.

Ryby

Díky planetárním tranzitům se v lednu vaše zdraví výrazně zlepší. Jižní uzel ve vás však může podporovat neustálé obavy o vaše zdraví. Odvádějte své myšlenky k příjemným věcem a zbytečně se nestresujte maličkostmi.

Zdroj článku