Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Nejhorší léto čeká čtyři znamení. Negativní energii kolem sebe má hlavně Vodnář

Letošní léto si dle astrologie až tolik neužijí čtyři znamení zvěrokruhu. Čekají je totiž náročné výzvy, zklamání, selhání i hádky s partnerem. O která znamení se jedná a s čím se budou muset zanedlouho vypořádat?

Raci budou řešit finance a hodnotový systém

Toto léto může být pro Raky složitým obdobím z důvodu, že planeta Venuše je retrográdní v jejich druhém domě, který se týká peněz a hodnot. V těchto oblastech mohou nastat otřesy. Zvláště se mějte na pozoru kolem 22. července, v této době vám bude hrozit ztráta finančních prostředků nebo se může objevit pocit nedostatku. V létě byste se měli zamyslet nad svým hospodařením s financemi. Vliv planety Venuše si to žádá, pokud to neuděláte dobrovolně, možná vás k tomu „dotlačí“ určitá událost. Navíc jsou tu další vlivy, planeta Pluto může zásadně měnit podobu vašich vztahů. Pluto vnáší do věcí světlo, takže pokud jste něco před partnerem skrývali (nebo opačně), mohlo by to v létě vyjít najevo. V neposlední řadě je tu planeta Merkur, která vám kolem 23. srpna může udělat zmatek ve vašich vztazích s přáteli.

Mohlo by se vám líbit

Znamení, která vás přivedou do neštěstí: Od těchto mužů je lepší držet se dál, nejhorší jsou Blíženci

Se muži jakých znamení zvěrokruhu je lepší nemít nic společného? Zjistěte, jaká tři znamení zvěrokruhu vás přivedou akorát do neštěstí. Zdaleka nejhorší jsou prý Blíženci, ty jejich pověst předchází. Kdo další je na seznamu?
svetzeny.cz

Panny se musí smířit s tím, že vše nepůjde podle plánu

Panna je znamení zvěrokruhu, které nesnáší nepořádek a chaos. Chce mít ve věcech pořádek, a proto špatně snáší nečekané změny a nepříjemná překvapení. Z tohoto důvodu může být letošní léto pro Pannu těžké. Vše začne kolem 10. července, kdy agresivní Mars zasáhne první dům Panny, který zodpovídá za její identitu. V tuto dobu mohou být Panny naštvané a podrážděné. Kolem 19. prosince vlivem planety Saturn dojde k tomu, že Panně určitá událost pošramotí sebevědomí. To však bohužel není všechno, retrográdní Venuše donutí Panny zamyslet se nad svými minulými vztahy. Stane se tak kolem 22. července. V tuto dobu se vám v životě mohou znovu objevit bývalí partneři. Velká láska z toho ale nebude, toto znamení si musí dát pozor, aby se nespálilo podruhé.

Negativní energii kolem sebe má hlavně Vodnář

Toto léto bude pro Vodnáře skutečnou zkouškou. Pluto si totiž tou dobou razí cestu jejich 12. domem, který symbolizuje podvědomí. Vodnáři se ponoří hluboko do svého nitra. V důsledku toho mohou být negativní a mít špatnou náladu. Ve velké míře se u nich mohou objevovat výčitky. Navíc poloha planety Saturn oproti Marsu 19. července spustí sled událostí, které zasáhnou oblast důvěry, bezpečí a financí. V tuto dobu může přijít finanční ztráta i zklamání od osoby, které Vodnáři věřili. O tři dny později začne Vodnáře ještě zkoušet retrográdní planeta Venuše. Pokud vztahy Vodnářů balancovaly mezi rozchodem a setrváním v nefunkčním vztahu, teď může přijít definitivní tečka za vztahem. Dle astroložky Lisy Stardust bude pro Vodnáře ze všech letních měsíců nejtěžší červen, kdy je čeká celá řada neočekávaných problémů, které se zčistajasna objeví.

Mohlo by se vám líbit

Největší manipulátoři podle znamení zvěrokruhu

Každý člověk může mít sklony k nejrůznějším formám manipulace a je jen na nich, zda v sobě tyto formy probudí a stanou se manipulativními nebo je ve zdravé míře potlačí. Existuje mnoho forem manipulace a jsou znamení, která jsou k ní náchylnější.
svetzeny.cz

Ryby se postaví výzvám

I Ryby čekají výzvy. Toto znamení by si mělo více věřit, má moc překonávat překážky. Saturn, planeta symbolizující odpovědnost, ovlivňuje jejich první dům, který se týká „já“ a identity Ryb. Ryby toto léto mohou propadnout pocitu, že nedělají dost, z čehož mohou být značně frustrované, a vrhat se tak do všeho po hlavě. Je potřeba, aby toto znamení zpomalilo a nebylo smutné z toho, že si musí na úspěch počkat. V létě totiž Ryby i přes jejich velkou snahu čekají neúspěchy a selhání. Pozor na dění ve vztazích kolem 10. července, je zde přítomná konfliktní energie ve vztazích, hrozí hádky s partnerem. Kolem 23. srpna se pak Ryby musí připravit na celou řadu nedorozumění, která přináší retrográdní Merkur.

Zdroj článku