Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop na červen pro každé znamení: Planety Jupiter a Pluto zamávají našimi vztahy i velkými plány

Tápete v lásce, plánujete změnit práci nebo si říct o přidání, hledáte nový koníček nebo zajímavý kurz, kde se přiučíte něčemu novému? Červen přeje změnám a všechna znamení by měla pocítit nutkání posunout se dál a rozvířit stojaté vody vlastního života. Kdy se vám bude dařit, na koho čeká úspěch nebo zasloužená pohoda?

Letos tu z pohledu astrologie ještě nebyl tak mimořádně příznivý měsíc jako právě začínající červen. Nejvíce se v něm bude dařit ohnivým znamením a zrozencům ve vzdušných znameních. Příznivé podmínky má na svědomí mocný Jupiter procházející znamením Blíženců, který vám zaručí příliv štěstí, úspěchu a nečekaných příležitostí. To, co bylo dlouho jen snem, vám spojení Venuše, Merkuru a Slunce pomůže proměnit v realitu. Je načase začít si plnit dlouho odkládané plány, důležitá setkání a projekty, které vám leží v hlavě. 

Nečekaná kombinace planetárních vlivů probudí vaši kreativitu, zlepší vaše komunikační dovednosti a pomůže vám naplno projevit vaše nejskrytější ambice. Období plné dynamických změn slibuje také Pluto ve Vodnáři, díky němu získáte nový pohled na vaše vztahy i osobní prožitky. Pluto vám dodá odvahu vydat se na neznámé cesty a prožít hluboké transformace. 

Beran (20. března - 20. dubna)

Červen bude pro Berany měsícem velkých příležitostí, nic ale nedostanou zadarmo. Pokud ukážete odhodlání, toleranci i potřebnou otevřenost, bude vaše úsilí po zásluze odměněno. Buďte komunikativní, energičtí, nebojte se překonávat drobné překážky. Naučte se vytěžit nové kontakty, proměňte své nepřátele ve spojence, vyslechněte si i názory druhých. Vaším podnikatelským aktivitám bude přát zejména období po úplňku.

Jaká je červnová afirmace pro vaše znamení, se dozvíte v galerii na konci článku.

Býk (20. dubna - 21. května)

Býci by v červnu rozhodně neměli zahálet. Osobní iniciativa, mimořádné úsilí a intenzivní pracovní výkon mohou přinést nečekaný úspěch, kariérní růst i nemalé finanční ohodnocení. A to nejen ojediněle, všimnou si vás totiž důležití lidé, se kterými se vám otevírají nové profesní možnosti. Musíte ovšem ukázat, že jste schopni týmové práce a kolegiální podpory. Pokud byly vaše vztahy na pracovišti dosud spíše chladné či komplikované, vliv Venuše v Blížencích by je mohl dost zásadně vylepšit. V červnu máte ideální příležitost k pozitivním změnám ve vašich vztazích i v soukromé sféře. 

Jaká je červnová afirmace pro vaše znamení, se dozvíte v galerii na konci článku.

Blíženci (21. května - 21. června)

Příliv štěstí a pozitivních změn by měli v červnu pocítit hlavně Blíženci. Řešení by se mohly dočkat i dlouholeté problémy. Tento měsíc je ideální příležitostí pro oproštění se od všeho starého, co vás brzdí a tíží. Nebojte se vykročit ze své ulity, odhoďte růžové brýle a přestaňte si nalhávat, že jste spokojení s tím, co nyní máte. Teď je ten pravý čas na novou práci, na vymanění se z nefungujícího vztahu, i na sbohem, které jste už dávno měli říct všem toxickým přátelům. Zejména úplněk a období po něm pro vás představuje příležitost k novým začátkům a příliv energie k osobnímu pokroku.

Jaká je červnová afirmace pro vaše znamení, se dozvíte v galerii na konci článku.

Mohlo by se vám líbit

Nepřitažlivější rys vašeho znamení zvěrokruhu: Jaký je ten váš?

Každý z nás má své charisma a je v něčem pro ostatní přitažliví. Co se líbí jednomu, může odpuzovat druhého. Obecně existují rysy, které se dají považovat za přitažlivé, alespoň to tvrdí astrologie. Jaký je váš nejpřitažlivější rys podle vašeho znamení horoskopu? Nahlédněte do našeho přehledu.
svetzeny.cz

Rak (21. června - 23. července)

Pro Raky červen nezačne právě šťastně. Dolehnou na vás rodinné konflikty, zdravotní potíže či pokles finančních jistot. Nepropadejte zmaru, nové zajímavé příležitosti se objeví tam, kde je nejméně čekáte. Buďte iniciativní, ještě tento měsíc objevíte nové možnosti a finančně si možná dokonce polepšíte. Zůstaňte soustředění, využijte naplno příležitostí, které se vám naskytnou, a do života vám snad konečně opět vstoupí dlouho postrádaná stabilita.

Jaká je červnová afirmace pro vaše znamení, se dozvíte v galerii na konci článku.

Lev (23. července - 23. srpna)

Na Lvy čekají mimořádné příležitosti, zejména v oblasti financí. Připravte se na zvýšenou zátěž, která s sebou ale nese mimořádnou peněžní odměnu. Nenechte se ovšem ukolébat úspěchy a uznáním, které by měly přijít již s počátkem měsíce. Otevřou se vám dveře k novým příležitostem a finančním výhodám, jednejte ale s rozmyslem. Buďte připraveni spolupracovat, počítejte s tím, že si budete muset poněkud rozšířit obzory, zkouškou projde i vaše obětavost a ochota pomoci druhým. Nic nezískáte zadarmo.

Jaká je červnová afirmace pro vaše znamení, se dozvíte v galerii na konci článku.

Panna (23. srpna - 23. září)

S blížícím se létem cítíte velkou chuť experimentovat, vlivem Blíženců jste mnohem otevřenější a svolnější k novému a neznámému. Rozvažte otěže konvencí a ponořte se do toho naplno, čeká vás osudové léto, na které budete vzpomínat po zbytek života. Splníte si ty nejhlubší tužby, vykročíte daleko za hranice své fantazie, prožijete hlubokou osobní introspekci, která odhalí vaše niterné emoce až na dřeň. Dojde na slzy smíchu i bolesti, ale z této mimořádné transformace vzejdete silnější, bohatší a naplněnější. Úspěch na vás čeká v oblasti zájmů, sebevzdělávání i v mezilidských vztazích. 

Jaká je červnová afirmace pro vaše znamení, se dozvíte v galerii na konci článku.

Mohlo by se vám líbit

Nejlépe oblékaná znamení zvěrokruhu: Lvi jsou extravagantní, Panny konzervativní

Někteří lidé módu moc neřeší. Prostě se obléknou podle počasí a podle toho, co jim ráno přijde pod ruku. Nemají ponětí, co je momentálně trendy a co se k čemu hodí. Jiní lidé zase naopak řeší každý detail, oblékání milují a jejich skříň praská ve švech zajímavými kousky, které si mohou obléknout pro nejrůznější příležitosti. Znají přesně dress code a nešlápnou vedle. Vztah k módě a oblečení do jisté míry souvisí s osobnostními rysy. Ty ovlivňuje znamení zvěrokruhu, ve kterém jsme se narodili. Která znamení zvěrokruhu se oblékají nejlépe? Podívejte se na náš žebříček a zjistěte, na které příčce stojíte vy.
svetzeny.cz

Váhy (23. září - 23. října)

Zaskočí vás velké vyčerpání, nahromaděný stres, možná i zdravotní problémy. Snažte se i přes nečekanou zátěž držet na uzdě své emoce, hrozí vám nepříjemné konflikty s nadřízenými i křivda na domácím bojišti, kterou byste mohli spáchat na vlastních dětech. Raději odložte důležitá rozhodnutí, delegujte povinnosti, řešte palčivá témata s odstupem, v klidu, až ve vás vychladnou palčivé emoce. Po úplňku buďte otevření nabídkám nových známých, v práci ukažte, že jste týmový hráč. Odměnou vám může být posílení vašeho profesního postavení i pozitivní obrat ve financích. 

Jaká je červnová afirmace pro vaše znamení, se dozvíte v galerii na konci článku.

Štír (23. října - 22. listopadu)

Štíři si v červnu užijí nejedné společenské události, kde budou moci předvést svůj šarm, smysl pro humor a umění flirtu. Užijte si to naplno. Myšlenkami už jste u dovolenkových plánů, teď je nejlepší čas naplánovat si vaše prázdninové cesty i zaslouženou relaxaci. Jste-li single, vrhněte se naplno do seznamování, hvězdy vám jsou nakloněny. Čeká vás vášnivý měsíc a doslova erupce intenzivních milostných prožitků. Po úplňku si nenechte uniknout zajímavé nabídky, které by pro vás mohly být do budoucna velmi výhodné. Naopak pozor na úzkostné stavy, budete-li se cítit pod tlakem, zvolněte, stáhněte se do ústraní, nenechte se převálcovat přílivem informací. 

Jaká je červnová afirmace pro vaše znamení, se dozvíte v galerii na konci článku.

Střelec (22. listopadu - 22. prosince)

Na Střelce čeká v červnu řada osudových setkání, příležitostí k osobnímu růstu i obohacujících zážitků. Vsaďte na intuici a hlas svého srdce, po nepříjemném konfliktu s někým novým, na kom vám bude záležet, se může vaše sebevědomí otřást v základech. Vlivem Slunce v Blížencích rychle znovu naleznete potřebnou jistotu, vitalitu a optimismus k dalšímu seznamování. Užijte si cestování a poznávání nových lidí. Po úplňku dojde ocenění vaše vynalézavost a podnikatelský duch, konečně najdete příležitost k realizaci vlastních nápadů a cestu k novým ziskům. 

Jaká je červnová afirmace pro vaše znamení, se dozvíte v galerii na konci článku.

Mohlo by se vám líbit

Jaký je podle znamení váš toxický rys?

Každý z nás má dobré i špatné vlastnosti a je jen na nás samotných, jak s nimi pracujeme, které vlastnosti upřednostňujeme a které naopak potlačujeme. Někdy jsou lidé oběťmi svých negativních rysů. Proto se objevují na světě manipulátoři, narcisové či jinak toxičtí lidé. Takové do svého života rozhodně nechcete. Jak je poznat? Podle znamení horoskopu! Jaký je podle znamení váš toxický rys?
svetzeny.cz

Kozoroh (22. prosince - 20. ledna)

Od počátku měsíce buďte obezřetní, čekají na vás nepředvídatelné výzvy, které by vám kvůli vaší tvrdohlavosti a neochotě ustoupit mohly na dlouho zkomplikovat život. Čeká vás hodně práce, dostanete se ale k novým zodpovědným úkolům, zajímavým výzvám, finančnímu polepšení si. Na firemní akci ukažte, že jste týmový hráč a nechte naplno rozehrát svůj um komunikace. Dar vycházet s lidmi naplno oceníte po úplňku, v druhé půli měsíce se těšte i na nečekané cesty. 

Jaká je červnová afirmace pro vaše znamení, se dozvíte v galerii na konci článku.

Vodnář (20. ledna - 19. února)

Vodnáři budou v červnu hodně pracovat a vzdělávat se, otevře vám to ale nové obzory a přinese zajímavé kontakty a příležitosti. Také v oblasti partnerských vztahů a milostných dobrodružství čekejte intenzivní období, připravte se i na zajímavé setkání s někým z vaší minulosti. Po úplňku čekejte sérii drobných problémů, kterými byste ale měli proplout s lehkostí díky neutuchajícímu optimismus a schopnosti přizpůsobit se a improvizovat. 

Jaká je červnová afirmace pro vaše znamení, se dozvíte v galerii na konci článku.

Ryby (19. února - 20. března)

Dlouho vyhlížený postup v práci se nakonec nekoná, vyvarujte se ale hádek a konfliktů, jen se o nějaký čas odkládá. Přijměte nepříjemnou zprávu s hrdostí a profesionálním přístupem, až se povýšení konečně dočkáte, mohlo by vám to vynést další zajímavé benefity a zajímavé pracovní výzvy, které do budoucna znamenají mnohem větší peníze. Nezapomeňte také na odpočinek po práci, choďte na nová místa, poznejte nové lidi, rozšiřte si obzory. Červen je také ideální příležitost k cestování, nebojte se vyrazit na vlastní pěst, i když jste single a nemáte zrovna parťáka na výlet. Snažte se vyvážit povinnosti i odpočinek, po úplňku budete potřebovat cítit, že váš život je v harmonii. Otevřou se vám zajímavé příležitosti k osobnímu růstu a rozvoji dovedností, narazíte na zajímavý koníček, který vás pohltí.

Jaká je červnová afirmace pro vaše znamení, se dozvíte v galerii na konci článku.

Tak vzhůru do léta šťastnou nohou.

GALERIE: Velký červnový horoskop pro jednotlivá znamení
Zdroj článku