Přejít k hlavnímu obsahu

Co nejvíc naštve a urazí jednotlivá znamení zvěrokruhu: Blíženci nesnášejí poučování, Býky vytočí neplánované akce

Někoho zaručeně vytočí už jen křivý pohled nebo běžná drobnost, na jiném by se daly takzvaně klacky lámat a pořád bude v dobré náladě. To, co nás dokáže naštvat, může být z velké části ovlivněno i tím, v jakém znamení zvěrokruhu jsme se narodili. Jak jste na tom vy? A víte, čím zaručeně naštvete svoje blízké? Nahlédněte do našeho zábavného přehledu.

Beran (21.3. - 20.4.)

Nenechávejte je čekat! Berani nepatří mezi zrovna trpělivá znamení a nenechají se od nikoho zdržovat. Pokud máte zpoždění, jdete jim včas vědět. Jestli nechcete vidět Berana naštvaného, neplýtvejte jeho časem, protože je schopný se od vás kvůli tomu odstřihnout. Berani také nemají rádi, když jsou ignorováni nebo přerušováni. Dává jim to pocit, že nemají dostatečný respekt a že je nikdo neposlouchá. Snažte se proto neskákat jim do řeči a věnovat jim dostatek pozornosti.

Býk (21.4. - 21.5.)

Býci nenávidí změny a zařizování a plánování na poslední chvíli jim opravdu leze na nervy. Potřebují prostě svůj čas, aby se nové situaci přizpůsobili a psychicky se s ní vyrovnali. Pokud je tedy chcete opravdu vytočit, naplánujte něco bez předchozího varování. Případně jim můžete zkusit vnutit něco, co nepotřebují. Býci sice rádi utrácejí peníze, ale pouze za věci, které se jim mohou hodit.

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Blíženci jsou poměrně hodně komplikované znamení, naštvat je tedy můžete hned několika způsoby. Vadí jim například poučování. V případě Blíženců je někdy těžké odolat, protože spousta věcí, které dělají, jsou nevysvětlitelné a zvláštní, ale jakmile je začnete poučovat, pravděpodobně dojde na to, že udělají pravý opak toho, co jim říkáte. Stejně tak nemají rádi ticho, jsou upovídaní a potřebují, aby se kolem nich něco dělo. Pokud chcete Blížence přivést k šílenství, uvězněte je v místnosti a nemluvte s nimi po dobu 30 minut. Buď uvidíte, jak se škrábou na hlavě, nebo svolají šestnáct svých různých osobností na čajový dýchánek.

5 znamení zvěrokruhu, ve kterých se rodí nejlepší milenky: Najdete se mezi nimi?

Znamení zvěrokruhu má predispozice k mnoha věcem. Smysl pro vášnivá dobrodružství a milostné chvíle není výjimkou. Někteří lidé si smyslnost a vášeň užívají. Vnímají svou intimní stránku a rádi o ni pečují, někdy ji dokonce vystavují na odiv. Rádi experimentují, zkoušejí nové věci a zcela se oddávají smyslnosti. Umí si své intimní chvilky užít naplno. Ve kterých znameních zvěrokruhu se rodí ženy, jež mají tyto dispozice v povaze? Zjistěte, zda je mezi nimi i vaše znamení.
svetzeny.cz

Rak (22.6. - 22.7.)

Rak je znamením emocí, a jsou to právě emoce, které Raky zcela ovládají. Nemají tedy pochopení pro ty, kteří nedokážou projevit žádnou empatii ve chvíli, kdy se Rakům děje něco špatného. Pokud je dostatečně nepolitujete, budou si o vás myslet, že jste zlá a neohleduplná. Stejně tak trpí, když se jejich emocím někdo vysmívá. Raci jsou velmi uzavření a jen málokdy jdou s kůží na trh, pokud tak ale učiní a jsou bráni na lehkou váhu, může jim to velmi ublížit. Jestli se jim tedy budete posmívat nebo zlehčovat jejich situaci, jen tak vám to neodpustí. A Raci v sobě dokážou nést křivdu opravdu dlouho.

Lev (23.7. - 22.8.)

Lev je král džungle, a tak je logické, že musí mít od přírody převahu. Jsou to Lvi, kteří rozhodují, co se bude dít a co budou dělat ostatní, neexistuje, aby někdo rozhodoval o nich. Většinou je proto vytáčí, když s nimi někdo neustále nesouhlasí, snaží se je přesvědčit o opačném názoru, nebo je přerušuje během řeči. V takových momentech se Lvi dokážou vytočit do běla a ve vzteku s vámi udělat krátký proces.

Panna (23.8. - 22.9.)

Panny jsou od přírody pořádkumilovné a čistotné. Rozčiluje je proto, když se někdo dotýká jejich věcí, přesouvá je, nebo jimi jakkoliv jinak manipuluje. Jejich okolí je vždy uklizené a má svůj řád, který si nenechají narušit. Takže pokud chcete Pannu rozzlobit, sáhněte bez ptaní na jejich věci. S křečovitým úsměvem vám dají najevo, že už se jich nikdy nesmíte dotknout.

4 znamení zvěrokruhu, která mají sklony k nevěře: Patříte mezi ně?

Nevěra je v každém vztahu hodně nepříjemnou situací. Připravit se na ni nedá. Když už na ni dojde, padají otázky. Jednou z nich bývá, zda lze nevěře nějak předejít. Záleží to na mnoha okolnostech. Pokud ale věříte na věci mezi nebem a zemí, pak víte, že mnoho stránek naší osobnosti ovlivňuje znamení zvěrokruhu, ve kterém jsme se narodili. Pokud jde o milostná dobrodružství a sklony k nevěře, nejsou výjimkou.
svetzeny.cz

Váhy (23.9. - 22.10.)

Jestli někdo leze Váhám opravdu na nervy, tak to jsou lidé, kteří neustále všechno odsuzují a nejsou nikdy s ničím spokojení. Váhy mají rády harmonii, mír a klid a tuto rovnováhu dokážou narušit právě ti jedinci, jež si pořád na něco stěžují a nic jim není dost dobré. O rovnováhu a rovnost Váhy usilují i ve vztazích, proto nemají rády jednostrannost. Pokud člověk ve vztahu s nimi jen bere, ale nic na oplátku nedává, prostě se seberou a odejdou.

Štír (23.10. - 22.11.)

Štíři mají nulovou toleranci vůči lhářům. Jakmile vás přistihnou při lži nebo podvádění, tak jste v jejich životě skončila a už s vámi nebudou chtít mít nic společného. Lidé ve znamení Štíra také velmi dbají na své soukromí a mají kolem sebe uzavřený okruh lidí. Vytočí je proto také situace, kdy se jich méně blízcí nebo cizí lidé ptají na osobní otázky. V tu chvíli jsou schopní se zvednout a odejít, nebo onoho tazatele odkázat do patřičných mezí.

Střelec (23.11. - 22.12.)

Naštvat Střelce není jednoduché, protože patří mezi nejpřátelštější znamení. Rozhodně ale nemají rádi, když je někdo omezuje. Fungují podle svých pravidel a je jim jedno, co si o nich ostatní myslí, takže když se budete snažit je spoutávat a vytvářet v nich pocit, že jim berete svobodu, vzbouří se. Darem Střelců je zároveň smysl pro humor a to, jak dokážou pobavit s rozesmát. Proto kolem sebe nesnesou lidi, kteří si ze sebe neumí udělat srandu a berou se příliš vážně.

Největší narcisté podle zvěrokruhu. Máte někoho takového ve svém okolí? Raději utečte

Narcisté se zdají na první pohled jako vřelí a okouzlující jedinci, kteří umí velmi dobře komunikovat. Druhé si tak velmi snadno omotají okolo prstu. Pod touto fasádou se však skrývají lidé, kteří touží po pozornosti a sebe sami dávají na první místo. Umí udělat prakticky cokoliv, jen aby si získali pozornost a obdiv druhých. Která znamení zvěrokruhu mají takové sklony? A proč si na ně dávat pozor?
svetzeny.cz

Kozoroh (23.12. - 22.1.)

Kozorozi nesnášejí, když se řeší malichernosti. Jsou praktičtí a dokážou zkušeně řešit problémy, ne však v případě, že se jedná o v jejich očích nedůležité drobnosti. Lidé, kteří vidí problém ve špatném počasí nebo hustém provozu, jim připadají dětinští a lezou jim na nervy. Také nemají rádi rozptylování. Když Kozoroh říká, že se snaží soustředit, myslí to vážně. Uzavřou se před ruchem okolí a na čelo si dají nápis „nerušit“. Takže pokud vidíte, že Kozoroh pracuje, je lepší ho nechat na pokoji.

Vodnář (23.1. - 22.2.)

Často je uvidíte aktivně se angažovat v charitě nebo v nejrůznějších bojích za práva kohokoliv. Zajímá je rovnost, chudoba, životní prostředí i práva zvířat. A nerozumí těm, kteří vidí jen sami sebe, takoví lidé jim pijí krev. Vodnáři také věří, že všechno je možné. Rádi se učí novým věcem a prozkoumávají nové oblasti. To je důvod, proč většina jejich přátel jsou otevření jedinci s různými zájmy a talenty. Pokud jste úzkoprsý jedinec, nemáte ve Vodnářově okolí co pohledávat.

Ryby (23.2. - 22.3.)

Ryby bezpochyby všechno přehnaně promýšlejí a někdy dokážou být docela paranoidní. Jakmile ale slyší větu “Je to jen v tvé hlavě“, vaří se v nich krev. Zároveň jsou ale velmi flexibilní a umí se přizpůsobit nejrůznějším situacím velmi snadno, proto je vytáčí, když to druzí nezvládají. Tvrdohlaví lidé, kteří vidí jen jednu cestu, je frustrují.

Každé znamení zvěrokruhu má své tajemství: Co o vás prozradí to vaše?

Znamení zvěrokruhu o vás vypoví mnoho. A možná i věci, které sami o sobě nevíte, nebo si je nechcete přiznat. Každý člověk v hloubi duše něco skrývá. Zjistěte, jaká vaše nejhlubší tajemství o vás prozradí vaše znamení. A nejen o vás, ale i o vašem partnerovi, blízkých nebo dětech.
svetzeny.cz
Zdroj článku