Přejít k hlavnímu obsahu

5 znamení zvěrokruhu, ve kterých se rodí nejlepší milenky: Najdete se mezi nimi?

Info ikona
Milenky podle horoskopu

Znamení zvěrokruhu má predispozice k mnoha věcem. Smysl pro vášnivá dobrodružství a milostné chvíle není výjimkou. Někteří lidé si smyslnost a vášeň užívají. Vnímají svou intimní stránku a rádi o ni pečují, někdy ji dokonce vystavují na odiv. Rádi experimentují, zkoušejí nové věci a zcela se oddávají smyslnosti. Umí si své intimní chvilky užít naplno. Ve kterých znameních zvěrokruhu se rodí ženy, jež mají tyto dispozice v povaze? Zjistěte, zda je mezi nimi i vaše znamení.

Štír (24. 10. až 22. 11.)

Štíři jsou velmi zajímavé a tak trochu tajemné znamení. Ne vždy se o něm dozvíte vše, máte pocit, že vám bude chvíli také unikat. Svou tajemnost si ženy narozené v tomto znamení berou také do postele. A bude to velmi vzrušující! Milují experimenty, takže i v posteli rády zkoušejí něco nového. Polohy, hračky, zkrátka cokoliv, na co si vzpomenete. Jsou spíše dominantní a rády přebírají kontrolu nad celou situací. Vnáší do intimních chvilek také špetku zábavy, což z nich dělá skvělé partnerky nejen v intimní oblasti

Lev (23. 7. až 22. 8.)

Ženy narozené ve znamení Lva jsou velmi sebevědomé a občas potřebují od partnera osvěžit pocit, že jsou pro něj jen ty jediné. Jejich vlastní jedinečnost je občas cítit i v posteli. Jsou okouzlující a velmi aktivní v intimní oblasti. Milují trávit čas se svým partnerem a do něj přirozeně patří i tyto aktivity. Jejich charisma je velmi svůdné a když chtějí, umí okouzlit opravdu každého, koho si zamanou. Milují intenzivní předehru, která je příslibem něčeho výjimečného. Chtějí, aby se jejich partner cítil jedinečně a měl velmi intenzivní zážitek.

4 nejvášnivější znamení zvěrokruhu : Máte v sobě spalující oheň i vy?

Vášeň. Už samotné slovo v nás vyvolává určité emoce, které máme spojené s velkou energií, ohněm, jiskřením a láskou. Nejen mileneckou, ale prakticky pro cokoli, co nás magicky přitahuje a pohlcuje. Bez vášně by byl náš život trochu jednotvárný a nudný. Když vás například při práci, zábavě nebo milování pohání vášeň, pak to stojí za to!
svetzeny.cz

Blíženci (22. 5. až 21. 6.)

Ženy narozené ve znamení Blíženců jsou v podstatě dvě osobnosti a projeví se to ve všech oblastech. Umí být velmi zábavné, ale také vážné. Milostná dobrodružství s nimi jsou jako jízda na horské dráze a nikdy dopředu nevíte, jakou osobnost probudí. Dominance i submisivita, nic není nemožné. Nedovolí, aby to v posteli byla nuda. Umí vše udělat zajímavé, mají speciální triky, jak vše udělat originální a ohnivé. Používají také různé erotické hračky, což zajistí jedinečný požitek.

Ryby (21. 2. až 20. 3.)

Ženy narozené ve znamení Ryb jsou velmi emočně založené a city jim vládnou ve všech směrech. Nejsou to zrovna ty, se kterými prožijete v posteli horskou dráhu vášně. Jsou velmi citlivé, budou se neustále ujišťovat, že je vám vše příjemné a nebudou bez vašeho souhlasu zkoušet nic nového. Pečují o partnerovo blaho, nemyslí na sebe, ale na partnerovo uspokojení. Jsou velmi trpělivé a tedy ideální pro ty, kteří mají rádi své jisté. Jejich citlivost a emocionální stránka jim pomůže zcela se napojit na druhého a prožít s ním skvělé chvíle. Některým mužům toto naprosto vyhovuje a tento typ milenky si nemohou vynachválit

Žebříček nejlepších milenců podle znamení horoskopu: Na kterém místě je to vaše?

Astrologie toho umí prozradit mnoho a například určí i to, které znamení je nejlepšími milovníky. Nabídne určitá vodítka, která poukáží na to, jaké je znamení v posteli. Chcete znát nejlepší milence podle znamení horoskopu? Na které příčce se skrývá to vaše? Pojďme to vzít od konce.
svetzeny.cz

Váhy (23. 9. až 23. 10.)

Ženy narozené ve znamení Vah o sobě vědí, že jsou v intimní oblasti velmi úžasné a rády to dávají na odiv. V tomhle ohledu jsou tak trochu namyšlené. Vědí přesně, jak potěšit partnera a jejich apetit je nezlomný. Není zde moc prostoru pro zklamání, záleží jim nejen na vlastním potěšení, ale také na tom vašem. Udržují pravidelný milostný život, proto se s nimi nikdy nebudete nudit.

Zdroj článku