Přejít k hlavnímu obsahu

Žebříček nejlepších milenců podle znamení horoskopu: Na kterém místě je to vaše?

Astrologie toho umí prozradit mnoho a například určí i to, které znamení je nejlepšími milovníky. Nabídne určitá vodítka, která poukáží na to, jaké je znamení v posteli. Chcete znát nejlepší milence podle znamení horoskopu? Na které příčce se skrývá to vaše? Pojďme to vzít od konce.

12. Vodnář

Neznamená to, že jsou nejhoršími milovníky zvěrokruhu, to určitě ne. Jen to mohou mít v mnoha ohledech těžší, než ostatní. Neumí mluvit o citech, lásce a podobně. Nejsou rádi, když jim lásku někdo vyznává. Jakmile se jim do cesty připlete láska, odhalí svou jemnou stránku.

11. Býk

Jejich cesta je pomalá a stabilní, nejsou to žádní rychlíci a neumí jen tak změnit směr. Možná je budete muset jednou za čas k něčemu popostrčit, ale už jsou zkrátka takoví. Jejich komfortní zóna je pro ně svatá a udělat jen krok mimo ní je pro ně nepříjemné. Najdou-li spřízněnou duši, budou oddaní a milující.

10. Váhy

U nich láska přichází velmi snadno a jednoduše, ale co už pro ně není tak jednoduché je závazek. Říct si, teď a tady jsme spolu a nikdo další pro nás neexistuje. Zavázat se k něčemu, co jim neposkytuje svobodu je těžké a může se to nepříjemně odrazit na jejich chování.

9. Rak

Citliví a emotivní jedinci, kteří milují všechno romantické a jsou encyklopedie romantiky. Jsou ti, kteří milují předehry, romantický večer začínají už snídaní do postele. Ač vypadají, že jim vášeň nic moc neříká, v posteli si ji umí užít dosyta.

4 nejatraktivnější muži podle znamení zvěrokruhu. Patří mezi ně i ten váš?

Vidíte nějakého muže a říkáte si, že je velmi atraktivní? Jak to vlastně poznat? Je to podle jeho vlastností? Jeho vizáže? A jsou muži, kteří disponují větší atraktivitou? Některá znamení zvěrokruhu jsou atraktivnější než ta druhá, víte to? A která to jsou? Pojďme se na atraktivitu mužů podívat podle znamení.
svetzeny.cz

8. Panna

Organizované Panny umí zorganizovat i milostný život, respektive to, co jde. Nevyjadřují se zrovna květnatě a dostat z nich vyznání lásky je běh na dlouhou trať, ale jsou ti jedinci, kteří lásku vyjadřují svými činy. Klidně se nechávají vést a následují partnera, kterého milují.

7. Kozoroh

Kozorozi nebudou z těch, kteří budou hlasitě projevovat své city, neumí to a nejsou ti, kteří chtějí svou lásku vykřičet do světa. Umí najít jiné způsoby, jak vyjádřit lásku. Budou druhé ochraňovat, chovat se k nim zdvořile. Vášeň si nechají na intimní chvilky, kdy ji umí projevit naplno.

6. Štír

Máte rádi nad vztahem a vším kontrolu? Pak nejsou Štíři ti praví pro vás. Potřebují mít nad vším kontrolu a to se týká nejen romantického vztahu, ale také intimních chvilek. Romantika a vášeň je pro ně alfou a omegou, jsou velkými milovníky a umí si to užít ve všech oblastech.

5. Střelec

Druhé jméno Střelců je spontánnost, protože jsou vždy pro něco zajímavého a nového. Mají rádi zábavu a to i ve vztazích, proto se s nimi jen tak nenudíte. Rutina a stereotyp je mohou hodně nudit, takže si rádi vymýšlejí dobrodružství. Udržuje je to ve střehu.

4 nejvášnivější znamení zvěrokruhu : Máte v sobě spalující oheň i vy?

Vášeň. Už samotné slovo v nás vyvolává určité emoce, které máme spojené s velkou energií, ohněm, jiskřením a láskou. Nejen mileneckou, ale prakticky pro cokoli, co nás magicky přitahuje a pohlcuje. Bez vášně by byl náš život trochu jednotvárný a nudný. Když vás například při práci, zábavě nebo milování pohání vášeň, pak to stojí za to!
svetzeny.cz

4. Blíženci

Jejich dvojí povaha vám přinese zaručeně nepředvídatelnou jízdu. Jako milenci umí být něžní i divocí, svéhlaví i zcela oddáni druhému. Chtějí romantiku i nespoutanou vášeň. Nikdy nevíte, na čem s nimi jste, budou vás držet v určitém napětí.

3. Ryby

Beznadějní romantici a snílci, že by byli dobrými milenci? Ano, je tomu tak! Jejich něžnost a emocemi nabité srdce při projevu lásky nenechají kámen na kameni, umí pohnout horou, jen aby se stalo to, co chtějí. Když je partner odmítá, udělají všechno pro to, aby podlehl jejich kouzlo. Ne není odpověď.

2. Beran

Berani se umí zakousnout do toho, co chtějí a jen tak neustoupí. To platí i o vztazích. Libují si v překvapování a vzrušení, takže čekejte, že vás pozvou do kina a strhne se z toho romantický útěk někam na samotu, zazvoní vám u dveří, když už se chystáte spát s tím, že si zkusíte seskok padákem. Žádné hranice pro něj nejsou nepřekonatelné, vynalézaví jsou také v milostných hrátkách.

1. Lev

Kdo jiný by zaujímal přední příčky! Lvi se řídí heslem vidím to chci to a dostanu to. Bez ohledu na to, jak moc náročné to bude. Lvi prostě chtějí a taky mají. Jsou ti, které je nutno obdivovat a pokud se tak nestane, velmi jim to ublíží. Když se okolo nich partner točí jako okolo nejdůležitějšího člověka na planetě, zahrnout ho velkolepými gesty a dárky.

Zdroj článku