Přejít k hlavnímu obsahu

Tarotová předpověď na 24.-26. listopadu: Dle kartářky se nám splní přání a čeká nás i divoká karta Blázna

Info ikona
Tarot

Kartářka Alice Cross pro vás připravila předpověď na 24.-26. listopadu. Každý den souvisí s jinou tarotovou kartou, které vytáhla tentokrát? Zjistěte, na co se musíte v nejbližších dnech připravit. Kdy se nám splní přání a co přinese divoká karta Blázna?

24. listopadu – Hlavu vzhůru

Info ikona
Deset holí

 

Kartářka Alice Cross pro dnešní den vytáhla kartu Deset holí. V tento den na vás může padnout splín. Cítíte se přetížení a nic vás netěší. Je potřeba, abyste svůj „náklad“, se kterým se vaše mysl potýká, odhodili. Hlavu vzhůru, zase bude lépe. Je důležité, abyste se naučili i odpočívat. Poslední dobou jste byli v jednom kole, už si zasloužíte relax. Pokud byste si neoddechli, nezbavíte se tíhy, která na vás leží, pak se vám bude těžko pokračovat i ve vaší životní cestě. Tato karta také symbolizuje pořekadlo o dříví nošeném do lesa. Nabádá vás k tomu, abyste se zamysleli nad tím, zda je vaše práce efektivní, přínosná a co vám dává. Pokud vám bere energii, zkuste najít jiný způsob, jak ji vykonávat. Mnohdy si sami ztěžujeme zadané úkoly. Využijte svých schopností a snažte se práci si co nejvíce usnadnit. Dnes někteří také mohou pocítit bolest zad. Je to znamení, že je toho na vás příliš a ztrácíte svou stabilitu. Zastavte se, udělejte si čas na protažení a odpočiňte si.

Prosincový horoskop pro každé znamení zvěrokruhu: Panny čeká nový začátek, Váhy budou zběsile utrácet

svetzeny.cz

25. listopadu – Den splněných přání

Info ikona
9 pohárů

 

Je to právě měsíc, co kartářka Alice Cross vytáhla kartu Devět pohárů, která symbolizuje splněná přání. Nyní ji zde máme opět. Možná je pro vás těžké uvěřit, že by se přání mohla plnit. Přitom kdysi jsme věřili pohádkám o zlaté rybce, která tuto schopnost měla. Základem je myslet pozitivně. Otevřete svá srdce a vyslovte přání. Dnes se vám otevírá prostor pro spokojenost a štěstí, aniž byste vyvíjeli velkou snahu. Dnešek by se také dal nazvat „dnem dobrých zpráv“. Čekají vás samé pozitivní novinky. Tato karta je spojena s emocemi, proto se smějte, plačte, jak je libo. Je důležité, abyste v sobě emoce nedusili. Pamatujte, že pláč nerovná se slabost. To nejhorší, co můžete udělat, je nechat své pocity bobtnat pod pokličkou, stejně jednou budou muset ven. Proto se klidně dnes vyplačte, uleví se vám, je pro vás připraveno hned devět pohárů, které vaše slzy spolehlivě pojmou. Dnes byste měli pokračovat v odpočinku. Užijte si dnešní den a uvolněte se.

Nejlepší letošní prosinec? Vodnáři zažijí nejlepší období roku, Býci mají štěstí v lásce

svetzeny.cz

26. listopadu – Divoká karta Blázna

Info ikona
Karta Blázen

 

Kartářka Alice Cross pro 26. listopadu vytáhla divokou kartu Blázna. Její význam je stejný jako její název – bláznivý. Dnes nehledejte ve věcech logiku. Zkuste se ponořit hlouběji do svého já a hledat cestu sám k sobě. Použijte své instinkty a pracujte se svými emocemi. Možná pocítíte bláznivou lásku nebo se stanete impulzivními či naivními. Dnes je všechno možné. Blázen také symbolizuje dětskou radost ze života. Představuje tu část nás, která se probouzí, když se zamilujeme, zatoužíme po dobrodružství či vydáme do neznáma. Blázen volí intuitivně a vždy poslouchá hlas svého srdce. Sděluje nám, abychom se nechali vést vírou. Dnes je důležité nevracet se do minulosti a nepodlehnout zmatku. Pozitivní je, že tento den nám může dodat odvahu pustit se do věcí, nad kterými jsme dříve váhali.

Alice Cross, vystudovaná alchymistka specializující se na tarotové výklady, historii alchymie, symboliku a tarotovou numerologii. Přetváří získané alchymistické poznatky do běžného života pomocí transformace. Přináší k vám alchymii moderní, ale zároveň tajemnou a tisíce let neměnnou. Je zakladatelkou prvního online alchymistického českého portálu Alchymistka.com

Typ ženy, kterou by si přál téměř každý muž: Většina z nich sní o modrooké tmavovlásce oblékající velikost 40 či větší

svetzeny.cz