Přejít k hlavnímu obsahu

Novoluní ve Vahách: Neklidná doba, kdy dáme volný průchod dlouho potlačovaným emocím. Nejvíce ovlivní Býky, Raky, Štíry a Ryby

Info ikona
novoluní

Brzy nastane novoluní ve Vahách. Dle astrologů nás čeká neklidné období, kdy dáme průchod dlouho potlačovaným emocím, které už nebudeme schopni zadržet. Rovněž tento astrologický jev ovlivní i naše vztahy. Největší dopad bude mít na Býky, Raky, Štíry a Ryby.

Novoluní ve Vahách nastane ve středu a bude neklidné

Novoluní ve Vahách nastane ve středu 6. října. Dle astrologů to rozhodně nebude čas oddechu, ale pěkně neklidné období. Ačkoliv je znamení Vah samo o sobě o harmonii, míru a diplomacii, novoluní ve Vahách s sebou nese jeden důležitý aspekt, a to je dání volného průchodu dlouho potlačovaným emocím. Pokud v sobě máte skrytou frustraci nebo v sobě už delší dobu dusíte hněv, nadále nebudete schopni své emoce kontrolovat. To může vést k výbuchům vzteku, propuknutí v pláč, ale i k agresi. Postavení Marsu vůči Uranu ještě zintenzivní tyto pocity. Na jednu stranu vás Mars požene kupředu, protože podporuje vášeň, zápal pro věc i riskování, na druhou stranu také v určitých lidech může probudit hněv a sklony k impulsivnímu jednání. Navíc souběžně probíhá tzv. retrográdní Merkur, který způsobí, že věci mohou přestat fungovat, což opět může vést k vyšší míře naštvanosti.

Ovlivní i naše vztahy

Astrolog Kyle Thomas upozorňuje na to, že se novoluní ve Vahách dotkne i našich vztahů. Konkrétně nás v tuto dobu mohou čekat nepříjemná odhalení. Běžně bývá novoluní skvělým časem pro nové začátky, zde to ale neplatí. Má to na svědomí vliv retrográdního Merkuru, který byl zmíněn výše. Během jeho působení není dobré cokoliv začínat, zvláště pokud to souvisí s podnikáním, právem či podpisem smluv. Proto své plány realizujte raději až po 18. říjnu, kdy skončí trvání retrográdního Merkuru nebo ještě lépe až na listopad, jak doporučují astrologové. „Tím, že právě probíhá retrográdní Merkur, nastalo období, které není vhodné pro nové začátky v podnikání nebo lásce,“ říká astrolog Kyle Thomas pro Bustle.

Info ikona
Hádka

Novoluní nejvíce ovlivní Býky, Raky, Štíry a Ryby

Novoluní nejvíce ovlivní čtyři znamení zvěrokruhu – Býky, Raky, Štíry a Ryby. Co se týče Býků, ti budou mít v této době blízko k vyhoření. Bude jim připadat, že ustrnuli na místě a přes veškerou svou tvrdou práci a vynaložené úsilí se nikam neposouvají. Býk těžce nese, když je jeho snaživost nedoceněna. Navíc je to bude ohromně vyčerpávat. Dle astrologa Kyle Thomase je to pro Býka šance začít uvažovat o změně kariéry. Tu by ale měli realizovat až v listopadu, jak již bylo vysvětleno výše.

Raci budou usilovně přemýšlet nad svým rodinným životem. Jsou totiž zvyklí hodně toho pro rodinu obětovat, ale vrací se jim veškerá láska a péče nazpátek? To budou otázky, které si položí. Je dost možné, že nastaví nová pravidla v domácnosti.

Štíři už budou tak vyčerpaní, že nutně budou potřebovat oddech. Astrolog jim radí, aby si ho dopřáli, protože do konce roku 2021 už si pak nevydechnou. Pro Štíry by bylo ideální, kdyby odjeli na prodloužený wellness víkend, kde by úplně „vypnuli“.

Ryby budou řešit otázku karmy, konkrétně braní a dávání ve vztahu. Budou si pokládat otázku, zda jejich partner také investuje do vztahu tolik jako ony. Pokud dojdou k závěru, že je zapotřebí změny, budou jednat.

Zdroj: Instyle, Bustle