Přejít k hlavnímu obsahu

Nejhezčí neobvyklá klučičí jména současnosti: Znáte jejich numerologický význam?

Info ikona
Kluci

Neobvyklá klučičí jména volí rodiče stále častěji. Nechávají se inspirovat filmy, seriály, slavnými historickými osobnostmi, rovněž jsou populární staročeská jména. Jaký je numerologický význam těchto jmen?

Rodiče se nechali inspirovat filmy, seriály i významnými osobnostmi

Český statistický úřad v lednu 2019 zveřejnil seznam neobvyklých klučičích jmen. Z výčtu je patrné, že rodiče hledají inspiraci kde se dá. Objevují se zde staročeská jména – Slavomil, Hanuš, Diviš a Mikeš. Dále zde najdeme jména z filmů a seriálů. Příkladem může být Loki, což je jméno jedné z ústředních postav seriálu Vikingové a také je to postava z marvelovek. Někteří rodiče se nechali inspirovat i postavou ze známého filmu Nekonečný příběh, a mají doma Atreye. Nechybí ani mytologické postavy, objevuje se zde Paris, syn trójského krále. Jiní rodiče dávají přednost skutečným historickým postavám, na seznamu je například Leonidas, spartský král, který svůj věhlas získal v řecko-perských válkách. Rovněž jsou na seznamu zahraniční jména – japonské Kaito, španělské Diego a Santiago.

Novoluní ve Vahách: Neklidná doba, kdy dáme volný průchod dlouho potlačovaným emocím. Nejvíce ovlivní Býky, Raky, Štíry a Ryby

svetzeny.cz

Numerologický význam neobvyklých klučičích jmen

Každé křestní jméno má svůj numerologický součet. Písmena se dle tabulky převádí na čísla. Součet předurčuj povahové vlastnosti jeho nositele či nositelky. Nutno dodat, že křestní jméno je doplněno o příjmení, které samozřejmě také hraje roli, proto nejsou všichni chlapci téhož jména stejní.

Atrey

Jméno Atrey má numerologický součet 4/13. Čtyřce vládne planeta Uran, která způsobí to, že Atrey bude působit jako charismatický, ale také trochu tajemný muž. Atrey bude velmi šikovný a manuálně zručný. Rozhodně se neztratí v davu, vždy bude vyčnívat. Bude nepředvídatelný, což mu v životě dává taktickou výhodu. Bude také hodně tvrdohlavý, vymluvit mu jeho nápady nebude snadné, možná by se o to rodiče ani neměli snažit. Atrey má ve jméně vepsanou 13, která je obecně považována za nešťastné číslo. Neznamená to, že by se mu celý život lepila smůla na paty, ale musí se počítat s tím, že jej čekají životní vzlety a pády.

Leonidas

Překvapí někoho, že jméno slavného spartského krále dává součet 11/29 – obsahuje mistrovské (nebo také královské číslo)? Leonidas je rozený vůdce. Číslo 11 mají lidé, kteří jsou předurčeni k zářné kariéře, nejvíce se jim bude dařit v managementu, podnikání či vědě. Číslo 11 mají sólisté, kteří úspěch od píky dovedou vybudovat sami. Jsou to výjimeční lidé. Typická pro ně je jejich vynalézavost, jsou to vizionáři, kteří jsou schopni měnit svět. Leonidas si bude střežit své soukromí a k druhým bude nedůvěřivý. Bude lepší, když ho nenaštvete, číslo 29 říká, že Leonidas nikdy neodpouští. Pokud mu něco zlého uděláte, bude prahnout po pomstě.

Caesar, Kleopatra a Marcus Antonius: Starověký příběh lásky a intrik s tragickým koncem. Jaké bylo prokletí milenců Kleopatry?

svetzeny.cz

Paris

Parisův numerologický součet je 6/15. Šestka v numerologii vždy souvisí s rodinou, ta pro něj vždy bude na prvním místě. Paris je předurčen pro kariéru ve zdravotnictví či ve školství. Je empatický, má dar učit i uzdravovat. Když se Paris zamiluje, tak naplno, bude věrným a oddaným partnerem. V životě bude toužit po pohodě, komfortu, harmonii a velké rodině. Bude mít silné morální zásady, které nikdy neopustí. Patnáctka značí, že Paris úspěchu dosáhne až ve vyšším věku, bude si jej muset tvrdě odpracovat.

Santiago

Santiago je španělské jméno svatého Jakuba. Jeho numerologický součet je 7/25. Sedmička vždy souvisí s duchovními záležitostmi, je možné, že Santiago bude silně věřící. Je to také číslo mystiky a tajemna, bude velmi těžké v něm číst, Santiago bude tak trochu tajnůstkář. Je možné, že mu do vínku budou dány nadpřirozené schopnosti, například jasnovidectví. Lidé s číslem 25 ve jméně patří mezi ty nejmocnější, Santiago jednou bude mít na druhé velký vliv.

Zdroje: Český statistický úřad, Astrology Future Eye, Lucky Name Numerology

Návody na jednoduché domácí lektvary z léčivých bylin: Uvolní dýchací cesty, pomůžou proti kašli a uleví od bolestí kloubů

svetzeny.cz