Přejít k hlavnímu obsahu

Galerie: Boty, díky kterým budete i po padesátce vypadat jako štíhlá laňka

Stárnutí je nevyhnutelný proces, který postupně ovlivňuje naše tělo i zevnějšek. Nicméně díky správně zvoleným kouskům ve vašem šatníku můžete vypadat mladistvě a štíhle i po dosažení padesátky. Podstatnou součástí outfitu jsou právě boty, kdy správný výběr bot může opticky prodloužit a zeštíhlit nohy a dodat vám eleganci. Podívejte se v naší galerii na některé typy bot, které vám pomohou zůstat štíhlou laňkou bez ohledu na věk.

Mohlo by se vám líbit

Neuvěřitelná proměna korpulentní Haliny Pawlowské: Pochlubila se snímkem o poznání štíhlejší postavy

Kila navíc jsou poznávacím znamením Haliny Pawlowské (68). Celoživotní dietářka vyzkoušela snad všechny hubnoucí metody, co existují. Nikdy ale nebyl výsledek tak markantní, jako nyní. Spisovatelka a moderátorka se na sociálních sítích pochlubila snímkem, který všechny šokoval. Nositelka kyprých tvarů na něm vypadá o polovinu štíhlejší.
svetzeny.cz

Lodičky s robustním vysokým podpatkem jsou pohodlné, ale opticky prodlouží nohy

Základem optického prodloužení nohou je podpatek. Lodičky s robustním podpatkem jsou nejen velmi elegantní, ale také jsou pohodlnější, než jsou boty na jehlovém podpatku. Vybírejte si pohodlné boty s dostatečně polstrovanou podrážkou a ergonomickým tvarem.

Jehlové podpatky jsou odjakživa magnetem na muže

Jehlové podpatky jsou synonymem elegance a ženskosti. Tyto boty přitahují pozornost mužů jako magnet a působí velmi přitažlivě. Nejenže zvýrazní vaše nohy, ale také opticky vyhladí postavu.

Boty na klínku přináší vyšší stabilitu a opticky prodlužují nohy

Pro ty, kteří preferují vetší stabilitu a pohodlí, jsou boty na klínku ideální volbou. Stejně jako boty na podpatku umí i klínky postavu opticky zeštíhlit a zároveň nezatíží nohy tak jako extrémně vysoké podpatky.

Mohlo by se vám líbit

Estetické zákroky po padesátce: Omlazení obličeje laserem nebo mikrojehličkami nebolí a výsledek je přirozený

Říká se sice, že věk je jen číslo, ale pokud jde o padesátku, přeci jen už o nás leccos prozrazuje. Pokud si chcete zachovat mladistvý vzhled i v tomto věku, péče pomocí krémů už vám stačit nebude. Existuje ale řada estetických zákroků, které umí posunout čas o pár let zpátky.
svetzeny.cz

Lodičky s otevřenou špičkou jsou ideální na léto a dokážou opticky zeštíhlit nohy

Lodičky s otevřenou špičkou jsou dalším trikem na optické zeštíhlení a prodloužení nohou. Tento typ bot je navíc pohodlnější v létě než klasické lodičky, jelikož se k vašemu chodidlu dostává více vzduchu.

Kozačky s vysokým podpatkem jsou ideální volbou na optické prodloužení nohou v zimě

I v chladnějším počasí můžete vaše nohy opticky prodloužit a zeštíhlit. Kozačky s vysokým podpatkem vytvoří elegantní siluetu a zároveň vám poskytnou potřebné teplo.

Boty v barvě punčoch nebo tělové barvy opticky prodlužují nohy

Pokud chcete dosáhnout co největšího optického prodloužení a zeštíhlení nohou, vyberte si boty v tělové barvě, nebo přizpůsobte botám barvu vašich punčoch.

Boty, které dokážou opticky zeštíhlit a prodloužit nohy
Zdroj článku