Přejít k hlavnímu obsahu

Svatební dekorace 2023: Svěží výzdoba plná překvapení. Chybět nebude velká škála barev. Inspirujte se

V roce 2023 nás čeká mnoho překvapení, co se týče svatebních trendů. Zdá se, že dávno odzvonilo klasickým bílým svatbám. Barvy budou v roce 2023 extrémně trendy. Svatební dekorace vás ohromí a vy se můžete inspirovat v naší galerii.

Mohlo by se vám líbit

Nejkrásnější svatební šaty pro rok 2023: Na scénu se vrací princezny, novinkou budou barvy a květiny

Nic nemilujeme víc než svatební trendy pro rok 2023. Newyorský svatební týden odhalil to nejkrásnější, co vás jen napadne. Moderní střihy, barvy, ale i návraty okázalých rób, které připomínají spíše princeznu. Rok 2023 přináší mnoho novinek, které si zamilujeme.
svetzeny.cz

Svatební výzdoba zaznamenala v průběhu let značné změny. Od vzhledu 80. let přes minimalistickou celobílou svatbu až po rustikální oživení, které definovalo léta 2010, každé desetiletí našlo svůj vlastní svatební styl. Nyní, když vstupujeme do roku 2023, je na vzestupu několik nových designových trendů, které definují další éru svatebních dekorací.

Živé barvy a textury

Jedním z nejsilnějších trendů, které uvidíme v roce 2023, je velké rozpětí barev. „Neutrální barvy budou vždy základem svatebního designu, ale vidíme, že mnoho párů chce do své svatební palety začlenit více barev," poznamenávají svatební koordinátoři"Milujeme tento trend, protože umožňuje mnohem více příležitostí pro květinový design a zároveň rozšiřuje naši oblast v oblasti textilu, nábytku a módy."

Mohlo by se vám líbit

Nejkrásnější svatební šaty roku 2022: Trendem jsou romantické modely, krajka i pastelové odstíny

Prohlédněte si nejkrásnější svatební šaty této sezóny, kterou ovládne hned několik žhavých módních trendů. V kurzu budou především modely jako pro princezny a éterické víly. „Frčí“ krajka, vintage styl pastelové odstíny i volánky.
svetzeny.cz

Kouzelné osvětlení

Osvětlení získává na oblibě a tento rok na něj bude kladen důraz obzvlášť. Speciální světýlka alá hvězdná obloha není nic přehnaného, naopak. Světelná dekorace povznáší a proměňuje prostor více než kterýkoli jiný dekorační prvek.

Svatební večeře

Vzhledem k tomu, že mikrosvatby jsou aktuálně nejoblíbenějším trendem, páry omezily seznamy hostů a zaměřili se na přípravu dokonalého jídla v úžasném prostoru pro své blízké. Už se nepřipravujete na únavný celodenní maraton, ale na úchvatnou večeři s těmi nejbližšími. Svatební ceremoniál se posouvá na pozdější čas a vzniká tím příjemně strávený čas s milovanými.

Mohlo by se vám líbit

Svatební speciál: Nejkrásnější české svatby, ze kterých se tají dech. Dokonalou svatbu můžete mít i vy!

Přinášíme vám fotogalerii plnou těch nejkrásnějších fotek z českých svateb. Každá nevěsta touží po tom, aby byl její den D dokonalý. Inspirujte se těmito krásnými snímky, které zachycují jeden z nejdůležitějších okamžiků v životě.
svetzeny.cz

Tématická afterparty

Nevěsty nesnáší, když se svatebnímu večeru říká afterparty, ovšem jedná se o volnou zábavu, která už dávno není jen o hudbě a tanečním parketu. V roce 2023 budou největším trendem tématické „afterparty“. Mezi nejoblíbenější večírek patří například cirkusové téma, které jde zpracovat velmi elegantně a zábavně, ale pozor, mezi elegancí a teatrálností je opravdu malý rozdíl.

Svatební trendy 2023
Zdroj článku