Přejít k hlavnímu obsahu

Dobré jídlo za bezkonkurenční ceny. Ochutnejte dobroty privátních značek od Rohlíku

Info ikona
potraviny

Máte chuť na dobré kafe? Nebo potřebujete zahnat žízeň a chcete si dopřát kvalitní džus? A co k snídani, obědu a večeři? Třeba kvalitní jogurt, poctivou hotovku a uzeninu bez výčitek?

To vše, a ještě mnohem a mnohem víc nabízí pod svými privátními značkami největší český online obchod s potravinami Rohlik.cz. Jmenují se Miil, Kitchin, Dacello, Yutto, Pappudia, Ubomi, Modia a novinka pro domácí mazlíčky je Pauu. Společné mají to, že pokrývají široký rozsah nákupu od mléčných produktů, uzenin, až po lahůdky a hotová jídla, svačinky či kávu. Díky tomu zákazníci najdou vše, co potřebují. 

Jde o strategii Rohlíku nabídnout široké spektrum produktů, které jsou relevantní pro zákazníky supermarketů. Privátních značek této kategorie má nyní Rohlík osm, vyznačují se kritériem top kvality za bezkonkurenční cenu. Rozšiřování nabídky privátních značek bude pokračovat. 

A pozor, na ceny si v Rohlíku dávají velmi záležet, kromě toho, že u sortimentu s výhodnou cenu najdete označení 'Záruka nejnižší ceny', a fajfku u názvu značky, probíhá také denní monitoring cen a srovnávání s konkurencí. Cena je důležitá pro Rohlík i u dalších produktů, proto zařadil také zvýhodnění pro ty z nás, kteří musí ze zdravotních důvodů některé potraviny oželet. Konkrétně jde o zastropovanou cenu těchto speciálních výrobků.  

Info ikona
hummus

Stále více lidí musí podle Rohlíku dodržovat speciální dietu kvůli zdravotním problémům, jako je intolerance lepku nebo laktózy, či kvůli potřebě sledování glykemického indexu. Tito zákazníci často musí platit výrazně vyšší ceny za potraviny, které vyhovují jejich specifickým stravovacím požadavkům. 

„Například bezlepková mouka stojí i třikrát více než její standardní značková alternativa. V kontextu rostoucích cen za potraviny a energie to může vést k výraznému ekonomickému zatížení těchto rodin. Může to ale také omezovat jejich přístup ke zdravým a vyváženým jídlům," vysvětluje ředitel Rohlik.cz Martin Beháň. „Slibujeme vám kvalitu a dostupnost, která nezatíží rozpočet. Jsme tu pro naše zákazníky, abychom každý den dělali jejich život lepší a jednodušší,” dodává.  

Mléčné výrobky, které budete milovat  

Seznamte se s privátní značkou Miil, která má v nabídce výběrové mléčné produkty, které osloví každého svou chutí a kvalitou. Nabízí vše od BIO čerstvého mléka po mozzarellu, cheddar a smetanové jogurty. Novinkou jsou tvarohové dezerty, na kterých si pochutnáte vy nebo je můžete využít jako jednoduchou školní svačinku. Jogurty Miil se navíc pyšní oceněním Volba spotřebitelů 2022 v kategorii Nejlepší novinka. 

Info ikona
sýr

Uzeniny plné masa 

Pro „masaře“ má Rohlík značku Dacello, která se chlubí segmentem kvalitních uzenin, u kterých jde vysoký podíl masa a férová cena ruku v ruce. Pražská šunka s 95% obsahem masa, nestárnoucí paprikáše a šunkové párky jsou jen špičkou ledovce v nabídce, která uspokojí i nejnáročnější gurmány. 

Káva s čistým svědomím  

Také jste kávaholik? Na Rohlíku nakoupíte i privátní značku kávy Ubomi s prvními doma kompostovatelnými kapslemi a single origin zrnky. Kávové kapsle Ubomi jsou ekologické, můžete je nechat rozložit v domácích kompostérech, sedí do kávovarů Nespresso a jejich cena je vskutku vypražená. Nebo si také můžete vychutnat kávová zrnka z plantáží z celého světa, která balí do recyklovatelných obalů. 

Láska k jídlu, která trvá  

Jestli patříte k těm, kteří rádi vaří a hledají kvalitní suroviny, sáhněte po privátce Kitchin. Do českých kuchyní přináší kvalitní základní suroviny pro vaření, u kterých jsou ceny nastaveny na úroveň diskontních řetězců. Zákazníci si mohou nakoupit různé druhy těstovin, ghee, kokosový olej a konzervovanou zeleninu, zejména luštěniny nebo rajčatové produkty, nechybí ani kuskus nebo rýže. Kromě standardní konvenční kvality je v nabídce také celá řada produktů s certifikací BIO. 

Info ikona
losos

Nejen ořechová tutovka  

Ideální volbou pro ty, kdo hledají zdravé a chutné alternativy anebo zkrátka chtějí svůj jídelníček trochu odlehčit, je privátní značka Yutto. Přináší produkty pro pestrý životní styl, od rostlinných mlék po kvalitní ořechy a sušené plody, vše s důrazem na BIO kvalitu a dostupné ceny. 

Božský komfort za nečekanou cenu 

Utěrky, ubrousky, toaleťáky a kapesníky doma mizí záhadnou rychlostí. Pro každodenní domácí potřeby a hygienické produkty je tu Moddia. Výrobky jsou až božsky jemné a komfortní. Jejich cena ale do nebes nešplhá, a ještě jsou šetrné k přírodě! Obaly Rohlík vyrábí z recyklovatelných materiálů s potiskem bez minerálních olejů, přičemž papíry pochází ze 100% ekologicky šetrné celulózy. 

Taková lahoda nebude náhoda  

Přepadl vás hlad a nevíte, po čem sáhnout? Jistí to Pappudia, rohlíkovská vlastní značka lahůdek. Zákusky, krájené ovoce a nejrůznější hotovky plné chutí od Česka až po Asii a také 100% čerstvé džusy, které nejsou z koncentrátu. Vše z kvalitních ingrediencí a bez zbytečných přísad, tradiční receptury, ruční výrobu a super ceny. 

I psi budou vrnět blahem a kočky budou dělat psí kusy, když jim naservírujete výživné granule a konzervy značky Pauu za cenu doslova k sežrání. Řada Pauu Champion obsahuje čerstvé maso a je bez umělých barviv, dochucovadel a GMO, takže je vhodná i pro citlivé pejsky. A sáhněte také po lehké a kompostovatelné podestýlce, která se nemazlí s pachy a nepořádkem. 

Měření